مسابقات تنیس ۱۵۰۰ امتیازی در اصفهان برگزار می شود

ورزشی

 

پایگاه خبری ارمغان شهر اصفهان مدیر اطلاع رسانی این رقابت ها گفت: این مسابقات که از چهارشنبه هفته جاری در آکادمی تنیس آپادانا واقع در ورزشگاه ۲۲ بهمن اصفهان آغاز می شود، تا دوم شهریور با برگزاری دیدارهای نهایی و مراسم اختتامیه ادامه خواهد یافت.
مجید جلالی اضافه کرد: در بخش انفرادی این مسابقات ۱۲۸ شرکت کننده در جدول مقدماتی رقابت می کنند که ۱۶ نفر برتر به جدول ۶۴ تایی و اصلی صعود خواهند کرد و به همراه ۴۸ تنیسور رنکینگ دار در جدول اصلی مسابقه خواهند داد.
وی ادامه داد: رقابت های بخش تیمی یا دو نفره (دوبل) نیز با حضور ۳۲ تیم برگزار خواهد شد.
مدیر اطلاع رسانی مسابقات تنیس آزاد آقایان ۱۵۰۰ امتیازی اصفهان خاطرنشان کرد: نفر اول این مسابقات ۱۵۰۰، نفر دوم ۱۰۰۰، نفر سوم ۶۰۰ و نفرات چهارم و پنجم ۳۶۰امتیاز کسب می کنند.
به گفته جلالی در بخش دو نفره نیز به تیم اول ۳۷۵، تیم دوم ۲۵۰، تیم سوم ۱۵۰ و تیم های چهارم و پنجم صاحب ۹۰ امتیاز اختصاص می یابد.
وی افزود: در بخش انفرادی به نفر مبلغ اول پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نفر دوم ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و نفرات سوم مشترک، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اهدا می شود.
مدیر اطلاع رسانی مسابقات تنیس آزاد آقایان ۱۵۰۰ امتیازی اصفهان ادامه داد: به تیم های اول تا سوم بخش دو نفره (دوبل) نیز به ترتیب ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، یک میلیون تومان و ۸۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *