پاسخ گویی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان به مردم شریف استان از طریق سامانه سامد

اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، روز یک شنبه دوم دی ماه سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با حضور در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اصفهان از طریق  سامانه سامد استانداری پاسخگویی مردم استان خواهد بود.

سید حسن موسوی رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در این خصوص گفت: مدیرعامل این شرکت با شنیدن درخواست ها، پیشنهاد‌ها و مشکلات مردم در زمینه گاز طبیعی از طریق سامانه سامد به سئوالات مردمی در حوزه گاز طبیعی پاسخگو خواهد بود.

وی، با اشاره به اینکه، سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، این فرصت را برای مسئولان فراهم کرده تا از انتقادات، درخواست ها، گزارش‌ها و پیشنهادات مردمی به نحو ملموس تر اطلاع یابند، افزود: مردم عزیز استان  از طریق شماره تماس ۱۱۱ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز یکشنبه دوم دی ماه سالجاری سوالات خود را با مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان مطرح نمایند.

سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان، بیان کرد: این سامانه با هدف ارتقای سطح پاسخگویی مسوولان، افزایش رضایتمندی عمومی، توسعه استاندارد‌های خدمت، مکانیزه کردن و تعامل آسان با مردم، افزایش نظارت بر نحوه ارائه خدمات دولتی و سرعت در پاسخگویی، در استانداری اصفهان راه اندازی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *