امام جمعه شهر تیران: اعتراضات مردم فرانسه هشداری برای مسئولان کشورمان است

سیاسی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه دوم نماز جمعه شهر تیران در حسینیه قدیم اظهار کرد: آیین حضرت مسیح(ع) پر از صلح، صمیمیت و محبت است و کشورهای مسیحی هم به آیین حقیقی حضرت مسیح (ع)باید عمل کنند .
وی افزود: امریکایی ها به دستور ترامپ از سوریه در حال خارج شدن هستند و به اعتراف همه رسانه ها، این یک شکست برای سیاست خارجی امریکا محسوب می شود و پیروزی برای سوریه، جریان مقاومت و ایران اسلامی است که وعده الهی محقق شد.
امام جمعه شهر تیران ادامه داد: ترامپ برای بازسازی چهره خود از سوریه خارج شد. دلیل خارج شدن امریکا از دستور مستقر شدن سامانه اس ۳۰۰ روسیه و شکست ائتلاف غربی، عبری و عربی است.
رشیدیان تصریح کرد: این روزها بعد ۲۳۰ سال از انقلاب کبیر فرانسه مردم به خاطر فشارهای اقتصادی و ضد سرمایه داری اعتراضات گسترده ای دارند واین اعتراضات از ۶۵ درصد به ۷۳ درصد رسیده و در کشورهای اروپایی توسعه پیدا کرده است. این اعتراضات باید یک هشدار برای مسئولان خودمان باشد که مردم صبرشان حدی دارد و باید به مشکلات مردم قبل از اعتراضات خیابانی رسیدگی شود.
وی اضافه کرد: جنگ اقتصادی و ترکیبی امریکا با ایران بر کسی پوشیده نیست و در کالاهای پر مصرف و اساسی بر مردم فشار زیادی وارد کرده اند که مردم را مقابل نظام قرار دهند و با پایین آمدن دلار هنوز شاهد کاهش قیمت ها نیستیم و امریکا دنبال دو قطبی کردن جامعه است .

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *