جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان : ۲۶آذرماه نمایش غیرت و همت رانندگان ایرانی است

اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ حسین حسین زاده ضمن تبریک هفته حمل ونقل و راهداری اظهار کرد: مشکلاتی در حوزه حمل ونقل در سال جاری روی داد و تلاش های بسیاری برای حل و فصل این مشکلات انجام شد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر دچار  ۱۶۵  تحریم است که به تنهایی توان فلج کردن یک کشور را دارند اما خوشبختانه کشور ما با وجود این تحریم ها هر روز در حوزه مختلف به خودکفایی رسیده است.

وی با بیان اینکه ناوگان حمل و نقل با وجود تمام مشکلات در حال خدمت رسانی به مردم است، افزود: در گذشته صنعت حمل ونقل ما بیش از ۹۰ درصد به کشورهای خارجی وابسته بود اما امروز راه ها،پل ها و … را جوانان این مرز و بوم می سازند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به موقعیت فوق العاده جغرافیایی ایران در منطقه اظهار کرد: ایران به لطف خدا ، رهنموده های مقام معظم رهبری و به همت مردان و زنان تلاشگر  این مرز و بوم آینده روشنی خواهد داشت.

وی نقش ایران را در منطقه تعیین کننده دانست و  تصریح کرد: خاورمیانه قلب تپنده جهان است و امروز ایران  نقش اصلی را در این منطقه ایفا می کند، امری که در گذشته در دست قدرت های برتر جهان بود.

حسین زاده گفت: گلستان شهدای اصفهان مدفن شجاع ترین مردان این شهر است، اصفهانی ها دلیرترین مردانشان را به خدا هدیه کردند و امروز گلستان شهدای اصفهان  به عنوان شناسنامه زرین شجاعت مردم اصفهان در تاریخ ثبت و ضبط شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *