۱۴ مجرم تحت تعقیب مراجع قضائی در اصفهان دستگیر شدند

حوادث

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ “حسن یاردوستی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در اجرای تدابیر سردار فرماندهی انتظامی استان، به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری مجرمان تحت تعقیب مراجع قضائی، طرح عملیاتی رعد ۳، بامداد دیروز در نقاط آلوده شهرستان به مرحله اجراء گذاشته شد.

وی با اشاره به دستگیری ۱۴ مجرم تحت تعقیب مراجع قضائی افزود: با انجام کارهای تخصصی و شناسایی پاتوق های مواد مخدر، ۱۱ خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر و بیش از ۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر در بسته های کوچک و آماده فروش کشف شد.

این مسئول انتظامی با اشاره به دستگیری ۲۱ سارق سابقه دار در این طرح، بیان داشت: ۲ دستگاه موتورسیکلت و ۷ دستگاه خودروی مسروقه نیز از سارقان کشف شد.

رئیس پلیس مرکز استان اضافه کرد: در طرح رعد سه تعداد ۱۸ معتاد متجاهر نیز از سطح معابر شهرستان جمع آوری و تحویل مراکز بازپروری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با ارزیابی مثبت از بازخورد طرح، ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس خاطرنشان کرد: اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی از اهداف جدی و در دستور کار مستمر پلیس می باشد و شهروندان عزیز هم می توانند در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *