امام جمعه مشهد اردهال: جمهوری اسلامی ایران با FATF تقویت نمی شود

سیاسی

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام مهدی سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه مشهد اردهال کاشان ضمن هشدار در مورد تهدیدات فضای مجازی و کنترل آن اظهار داشت: امروز مردم از مسئولان سر و ساماندهی به وضعیت معیشتی، دوری از اسراف و ریخت پاش ها و مبارزه با اشرافی گری را می خواهند.

وی ضمن تاکید بر تحقق اقتصاد مقاومتی افزود: ایستادگی بر روی پای خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بر همین اساس همانگونه که در طول ۴۰ سال چنین پیشرفتی در حوزه نظامی داشتیم با تکیه بر ظرفیت داخلی مشکلات اقتصادی را  نیز می توانیم رفع کنیم.

امام جمعه مشهد اردهال کاشان با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا نظام جمهوری اسلامی در هیچ عرصه ای موفق نشود، ابراز داشت: ما از وضعیت به وجود آمده نگران هستیم چرا که FATF نظام جمهوری اسلامی را تقویت نمی کند و لذا تاکید می کنیم که شورای تشخیص مصلحت نظام ندای برحق دلسوزان نظام را در این ارتباط بشنود.

پل راوند منطقه کاشان اصلاح شود

وی با بیان اینکه آرزومندیم عزت ملت ایران همیشگی باشد، گفت: از وزارت راه و شهرسازی درخواست داریم تا پل راوند منطقه کاشان را اصلاح کند تا زائران علی بن محمد باقر (ع) در بار ترافیکی گرفتار نشوند.

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *