امام جمعه کاشان: اداره تعزیرات کاشان نظارت بر واحدهای صنفی را افزایش دهد

سیاسی

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه های این هفته نماز جمعه کاشان با اشاره به سالروز انعقاد قرارداد کمپ دیوید در ششم بهمن اظهار داشت: این قرارداد در راستای صلح دو کشور اسرائیل و آمریکا در ۴۰ سال قبل به توصیه رئیس جمهور وقت آمریکا منعقد شد اما نتایج آن جدایی دولت از ملت مصر و فرو ریختن قبح دوستی با اسرائیل شد.

تعزیزات کاشان نظارت بر واحدهای صنفی را افزایش دهد

وی ضمن تاکید بر استفاده همه جانبه از توانایی های غرب برای پیشرفت علمی کشور خودمان ابراز داشت: شاگردی کردن برای ما ننگ نیست در حالی آنچه برای ما ننگ است همیشه شاگردی کردن است و بر همین اساس باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب را آویزه گوش خود کرده و آنها را به کار بگیریم.

امام جمعه کاشان ابراز داشت: با توجه به نزدیکی به ایام نوروز لازم است شهروندان انصاف را در فروش کالاها مخصوصا کالاهای اساسی داشته باشند چرا که این انقلاب برای تداوم خود، خون هزاران جوان شهید را تقدیم کرده است و بر همین اساس دادستان و اداره تعزیرات کاشان نیز باید نظارت خود را بر عملکرد اصناف کاشان افزایش دهند.

دستگیری مرضیه هاشمی حقانیت اسلام را اثبات کرد

وی ضمن اشاره به دستگیری مرضیه هاشمی افزود: دولت آمریکا پس از ۱۱ روز مجبور شد تا این خبرنگار مسلمان را آزاد کند و این موضوع حقانیت اسلام و سردرگمی دولت آمریکا را با گذشت زمان در قبال اعتراض ها در سرتاسر دنیا نشان می دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *