الهیاری: طرح محور میانی چهارباغ عباسی دارای مصوبه استانی و کشوری است

فرهنگی

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: طرح محور میانه چهارباغ عباسی از میدان امام حسین(ع) تا ابتدای خیابان آمادگاه دارای مصوبه استانی و کشوری است.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فریدون الهیاری در خصوص طرح محور میانه چهارباغ عباسی، اظهار کرد: کلیات طرح محور میانه چهارباغ عباسی از ابتدای چهارباغ در میدان امام حسین(ع) تا خیابان آمادگاه مصوب شده است و جزئیات طرح نیز در تهران بررسی و این جزئیات نیز مصوب شده است. 
وی افزود: از نظر بحث اجرایی نیز سه ناظر از میراث فرهنگی بر محور میانه چهارباغ نظارت دارند؛ یکی ناظر مقیم، یکی ناظر میراث فرهنگی و یک باستان‌شناس حضور دارند و بر روند اجرا نظارت می‌کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان ادامه داد: تمام مصوبات این طرح تا ابتدای خیابان آمادگاه از شورای فنی میراث فرهنگی در استان و از شورای میراث فرهنگی در کشور مجوز و مصوبه دارد و بر اساس این مصوبه فعالیت در حال انجام است.
الهیاری تصریح کرد: طرح با جزئیات آن کاملا مشخص است و بر اساس همان، همه امور پیش می‌رود. اگر کسی برخلاف مصوبات گفته شده پیش برود جلوی آن گرفته می‌شود، اما امروز همه چیز بر اساس مصوبات در حال پیگیری است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *