شهردار اصفهان: کمبود آب در اصفهان هنوز جبران نشده است

اجتماعی

شهردار اصفهان گفت: هرچند آب در زاینده رود جاری است و این وضعیت ادامه پیدا می کند اما هنوز کمبود آب جبران نشده است و زیرساخت های لازم برای تامین آب مورد نیاز تکمیل نیست. 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» ضمن تبریک روز کار و کارگر اظهار کرد: این روزها شهرداری اصفهان به مناسبت روز کار و کارگر ۵ شب جشن را برای کارگران برگزار می کند تا میزبان آنها و خانواده هایشان در شهر رویاها باشیم.

وی با بیان اینکه هر زباله ای که به زمین انداخته می شود، به ازای آن قامت انسانی خم می شود تا زباله ها را جمع آوری کند، ادامه داد: از شهروندان اصفهانی می خواهم به احترام تلاش این عزیزان با فهم و درایت خود در کاهش آلام کارگران در محیط کار موثر باشند.    

شهردار اصفهان افزود: در حوزه فضای سبز و دیگر حوزه ها هم به شکل دیگر این اتفاق می افتد، بنابراین باید همه در حفظ زیبایی های شهر تلاش و به کارگران کمک کنیم تا شهر زیباتر از همیشه و مناسب برای زندگی باشد،

وی با اشاره به اینکه البته مصرف درست آب را نباید فراموش کنیم، تصریح کرد: هرچند آب در زاینده رود جاری است و این وضعیت ادامه هم پیدا می کند اما هنوز کمبود آب جبران نشده است و زیرساخت های لازم برای تامین آب مورد نیاز تکمیل نیست بنابراین در هر شرایطی باید به مصرف بهینه آب توجه کنیم.

نوروزی با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان، گفت: ماه مبارک رمضان، ماه خداست که روح معنویت را در شهر ما نمایان می کند. این ماه زیبایی های زیادی دارد که امیدوارم همه بتوانیم از خیر و برکت این ماه استفاده کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *