مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خبر داد کمک ۱۲ میلیارد تومانی مردم اصفهان به هموطنان سیل‌زده

اجتماعی

مدیرکل کمیته امداداصفهان گفت: دومین کاروان بزرگ از کمک‌های ۱۲ میلیارد تومانی مردم اصفهان، متشکل از ۸ تریلر و کامیون راهی استان‌های سیل‌زده لرستان و خوزستان شد.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور بابیان اینکه مردم نیکوکار اصفهان تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد تومان به هم‌میهنان سیل‌زده خود کمک کرده‌اند، گفت: دومین کاروان بزرگ از این کمک‌ها به ارزش ارزش تقریبی سه میلیارد تومان به استان‌های لرستان و خوزستان ارسال شد.

وی افزود: این محموله شامل کانکس، مواد غذایی، آب‌معدنی، لوازم منزل، فرش، موکت و اقلام بهداشتی بود که با هشت دستگاه تریلر و کامیون عازم مناطق هدف شد.

متین پور بابیان اینکه مردم نیکوکار استان کماکان در حال کمک به هم‌میهنان آسیب‌دیده از سیل هستند، خاطرنشان کرد: سیل خسارت‌های زیادی به هم‌وطنان وارد کرده است که کمک مؤثر به آسیب دیدگان نیازمند مشارکت گسترده و هدفمند مردم شریف ایران است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به روش انتقال کمک‌های مردم، گفت: کمک‌های نقدی به‌حساب متمرکز کمیته امداد کشور واریز و ازآنجا به مناطق سیل‌زده اختصاص می‌یابد و کمک‌های کالایی نیز با تجمیع در مرکز استان و پس از دسته بندی به مناطق هدف ارسال می‌شود.

متین پور با اشاره به روش‌های موجود برای کمک به مردم سیل زده، گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۹۹*۰۳۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و یا واریز مستقیم به شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت نقدی و یا با مراجعه به دفاتر این نهاد و تحویل اقلام اهدایی خود، یاری‌رسان هم‌وطنان رنج دیده از سیل باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *