شهردار اصفهان خبر داد: استقرار ۳۰۰ دستگاه اتوبوس در میادین اصلی شهر برای جابجایی شهروندان در شب های قدر

شهرستانها

شهردار اصفهان گفت: ۳۰۰ دستگاه اتوبوس در میادین اصلی شهر برای جابجایی شهروندان در شب های قدر مستقر شده اند. 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه « سلام اصفهان» ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع)، اظهار کرد: شهر اصفهان در این روزها با پرچم ها و فضاسازی مناسبتی، سیاه پوش شده است و نیروهای خدوم شهرداری در کنار مردم هستند تا مراسم عزاداری با نظم برگزار شود.

وی ادامه داد: در شب های قدر برخی نیروهای شهرداری اصفهان و دیگر یگان ها مانند نیروهای انتظامی و امدادی سرکار هستند و احیای این شب ها را با خدمت به مردم برپا می کنند که به همه آن ها خداقوت می گوییم.

شهردار اصفهان تصریح کرد: شرکت اتوبوسرانی شهرداری اصفهان، ۳۰۰ دستگاه اتوبوس را برای خدمت رسانی به مردم اصفهان در میادین اصلی شهر به سمت گلستان شهدا مستقر کرده است.

وی از شهروندان خواست با رعایت مسائل ترافیکی و نظم برای بهتر برگزار شدن مراسم عزاداری در ایام شب های قدر و شهادت حضرت علی (ع)، همکاری کنند.

نوروزی همچنین افزود: فرماندار و شهردار خرم آباد با سفر به اصفهان طی مراسمی از نیروهای شهرداری اصفهان برای کمک به سیل زدگان تشکر و قدردانی کردند. من هم از شهرداری و سازمان های وابسته که در سیل خوزستان و خرم آباد با همه امکانات به میدان آمدند و اصفهان را به عنوان شهر پیشتاز در خدمت رسانی معرفی کردند، تشکر می کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *