میردامادی: آمریکا فهمید از موضع قدرت نمی‌تواند با ملت ایران سخن گوید

سیاسی

امام جمعه موقت اصفهان گفت: آمریکا راهش و لحن صحبت خود را با مردم ایران تغییر داد و امروز می‌گویند بدون هیچ پیش شرطی حاضر به مذاکره هستند، این صحبت‌ها نشان از قدرت مردم ایران است.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام والمسلمین، سید مجتبی میردامادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته‌ اصفهان به آیاتی از قرآن اشاره و اظهار کرد: رمز موفقیت انسان در زندگی تقوا و صبر است، در مواقع بحرانی باید صبر و در برابر خداوند باید تقوا پیشه کرد، به خصوص در این ایام که دشمن توجه به خدا و صبر ما را مورد توجه خود قرار داده است و سعی می کند ما را از یاد خدا غافل کند.

وی ادامه داد: خداوند قادر به انجام هر کاری است، بنابراین نباید در قدرت خدا شک کرد. نباید اجازه داد شیطان شما را از قیامت غافل کند، همه‌ ما روزی مجددا زنده ‌خواهیم شد و اعمال ما مورد حساب و‌کتاب قرار خواهد گرفت.

میردامادی تصریح کرد: یکی دیگر از تلاش‌های دشمن این است که مردم را از خدا جدا کند، یکی از نشانه‌های این موضوع، روزه‌خواری در ماه مبارک رمضان بود که این موضوع محاربه با خدا است از طرفی دیگر دشمن تحمل و صبر مردم را به وسیله فشار‌های اقتصادی مورد هدف قرار داده است.

وی در خصوص صحبت‌های اخیر رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد: آمریکا راهش و لحن صحبت خود را نسبت به مردم ایران تغییر داد و امروز می‌گویند بدون هیچ پیش شرطی حاضر به مذاکره هستند این صحبت‌ها نشان از قدرت مردم ایران است و آمریکا فهمید که نمی‌تواند از موضع زور و قدرت با مردم ایران برخورد کند.

امام‌ جمعه موقت اصفهان با اشاره به شیطنت‌های برخی از افراد در فضای مجازی مبنی بر تغیر روز عید فطر، افزود: این مردمی که یک ماه روزه گرفتند، روز قدس را با چنین شکوهی برگزار کردند نیازی ندارند عید فطر را از رحلت امام (ره) جدا کنند، این افراد باید خجالت بکشند و بدانند آنان نیز روزی از این دنیا می روند.

میردامادی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری، تصریح کرد: مملکت ما فقیر نیست، فقط مدیر خوب می‌خواهد، باید فعالیت‌های جهادی انجام شود تا اوضاع کشور بهبود یابد، به افرادی که هنوز خواب و غافل هستند و مدام دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند می‌گویم که سرنوشت لیبی را بینند و بیدار شوند.

امام جمعه موقت اصفهان در خصوص طرح کنترل فشار خون، گفت: ابتدا باید از دست اندرکاران این امر مهم تشکر کنم، اما باید گله‌ای نیز داشته باشم زیرا آغاز این حرکت با تاخیر مواجه شد. امیدوارم با کمک تمام دستگاه‌ها این حرکت سراسری و زیبا به خوبی اجرا شود و مردم بیش از گذشته به سلامتی خود اهمیت دهند.

منبع : ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *