مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد : جا به جایی خط ۱۲ اینچ تغذیه رینگ اصفهان در میدان بزرگمهر

اقتصادی

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: عملیات جا به جایی خط ۱۲ اینچ رینگ اصفهان بصورت شبانه روزی و در ایام تعطیل عید سعید فطر طی ۳ روز انجام پذیرفت.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان, سید مصطفی علوی با اشاره به عملیات لوله گذاری کلکتور اصلی فاضلاب شمال اصفهان   که از غرب اصفهان به سمت شرق اصفهان با قطر خارجی ۱٫۶۰ متر در حال انجام می باشد افزود: این لوله گذاری در حین اجرا با خط ۱۲ اینچ تغذیه رینگ اصفهان در میدان بزرگمهر اصفهان برخورد داشت که  طی جلسات متعدد مدیران شرکت آب و فاضلاب و شرکت گاز اصفهان مقرر شد؛ واحد اجرای طرح های شرکت گاز استان اصفهان با هماهنگی اداره گاز منطقه ۲ اصفهان اقدام به جا به جایی خط مذکور نماید.

وی، گفت: اجرای خط مذکور به دلیل برخورد با لوله فاضلاب، در عمق ۶ متری از سطح زمین اجرا شد که به دلیل ناپایداری ، شنزار بودن زمین و ریزش های مکرر در حین اجرای عملیات،  در طول مسیر حفاری از باکس های فلزی به ارتفاع ۴ متر استفاده گردید.

علوی، درخصوص اهمیت اجرای این طرح گفت: این عملیات در منطقه پر تردد اصفهان انجام پذیرفت،که این نشانه چابکی سازمان در برخورد با فعالیت های مورد نیاز و فوری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *