دستگیری قاتل همسر در “شهرضا

حوادث

_ فرمانده انتظامی شهرستان “شهرضا” از دستگیری فرد ی که همسر خود را به علت اختلافات خانوادگی در اتوبوس مسافربری به قتل رسانده بود کم تر از نیم ساعت پس از وقوع قتل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،سرهنگ “صادق کاظم زاد” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : روز گذشته ماموران گشت انتظامی بررسی فوریت های پلیسی شهرستان “شهرضا” از به قتل رساندن یک خانم در اتوبوس مسافربری داخل شهری مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران هنگامی که به محل وقوع قتل رسیدند مشاهده کردند یک خانم به وسیله ضربات چاقو به قتل رسیده که در بررسی های بعمل آمده مشخص شد قاتل همسر او است .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه قاتل از محل درگیری متواری شده بود بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله وارد عمل شدند و با هماهنگی قضائی موفق شدند محل اختفای او را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مدت زمان نیم ساعت پس از وقوع قتل دستگیر کنند.

سرهنگ کاظم زاده اظهار داشت : قاتل انگیزه خود را از وقوع این قتل اختلافات خانوادگی اعلام کرد که پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا در پایان از شهروندان خواست ، اختلافات و درگیری های خانوادگی و فردی خود را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند و در همه حال خونسردی خود را حفظ کنند تا انشاءالله بار دیگر شاهد وقوع اینگونه حوادث تلخ و جبران ناپذیر نباشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *