شهردار اصفهان : امضای سند اقدام مشترک محیط زیستی به منظور تداوم حیات در شهر اصفهان

شهر

اجرای تفاهم‌نامه مشترک محیط زیستی بین شهرداری ، شورا و محیط زیست اقدامی است تا حق زیستن برای همه شهروندان فراهم شود .

سند اقدام مشترک فعالیت‌های زیست محیطی بین شورای شهر، شهرداری و اداره کل محیط زیست استان اصفهان با حضور قدرت‌اله نوروزی شهردار اصفهان، ایرج حشمتی مدیرکل حفاظت محیط زیست و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان در هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در قالب طرح دو فوریتی مطرح و با کسب ۱۲ رای امضا شد.

قدرت اله نوروزی با اشاره به اینکه گام های استوار شهرداری و شورا در دوره پنجم برای خدمت به مردم است ، بیان داشت : حقوق بشر به سه نسل تقسیم می‌شوند که از این سه نسل سیاسی ، اقتصادی و محیط زیست و توسعه ، امروز دنیا به نسل چهارم حقوق بشر یعنی حق همبستگی رسیده است و در همه دنیا پایدار است.

وی در این راستا افزود : وحدت، یکدلی و همبستگی بین شهرداری و شورای شهر باعث موفقیت‌هایی شده که برخی آن را بر نمی‌تابند و از آن راضی نیستند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه محیط زیست حق مسلم تمام شهروندان است اظهار داشت : امضای سند اقدام مشترک محیط زیستی بین شهرداری، شواری شهر و محیط زیست به منظور تداوم حیات در شهر اصفهان انجام شد، لذا با قدم‌های استوار برای اجرای این تفاهم‌نامه اقدام خواهیم کرد تا حق زیستن را برای همه شهروندان فراهم کنیم .

وی تصریح کرد : این تفاهم نامه برای تعامل و همکاری بهتر با محیط زیست میباشد .

نوروزی از وحدت و یکپارچگی شورا و مجموعه شهرداری خبر داد و گفت : ما وحدت خود را ادامه خواهیم داد وامیدوارم با این  وحدت و جمع ۱۴ نفره بتوانیم شاهد اجرای پروژه‌های بزرگی در شهر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *