عضو شورای اسلامی شهر شهرستان فلاورجان خبر داد : ساماندهی حاشیه رودخانه زاینده رود در دو ضلع شرق و غرب رودخانه

شهرستانها

عضو شورای اسلامی شهر ؛ شهرستان فلاورجان از ساماندهی حاشیه رودخانه زاینده رود از پل قدیم فلاورجان(ورگان) تا پل توحید در دو ضلع شرق و غرب رودخانه خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبر ی ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فلاورجان؛ در چهارمین هفته از” جشنواره تابستانی شهرمن، خانه من ”  با حضور معاون مالی اداری شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهروندان شهر فلاورجان با موضوعیت”فرهنگ شهری و شهرنشینی” برگزار شد.

عضو شورای اسلامی شهر شهرستان فلاورجان  ضمن خوشامد گویی به شهروندان در باب مسائل فرهنگ شهری و شهر نشینی  سخن گفت و در ادامه نیز  به ذکر پروژه های نیمه تمام  این شهرستان از جمله پروژه احداث اولین زورخانه شهر فلاورجان که با تخصیص عمده اعتبارات از جانب شهرداری و تخصیص مقدار ناچیزی از اعتبارات دولتی به آن اشاره نمود .

علیرضا کیانی همچنین از ساماندهی حاشیه رودخانه زاینده رود از پل قدیم فلاورجان(ورگان) تا پل توحید در دو ضلع شرق و غرب رودخانه خبر داد.

وی  از آغاز به کار فرهنگسرای غدیر شهرداری در تابستان امسال ابراز خرسندی نمود و از برادران نیز خواست همچون خواهران در کلاسها و دوره های آموزشی حضوری فعال داشته باشند.

ایشان در ادامه سخنان خود از طرح و اجرای میدان جمهوری و در نظر گرفتن فضاسازی منظور با توجه به اینکه این میدان، از میادین اصلی شهر می باشد اشاره داشت.

عضو شورای اسلامی شهر شهرستان فلاورجان هدف از برگزاری«جشنواره تابستانی شهر من، خانه من» را ارتقاء نشاط اجتماعی شهروندان عنوان نمود و خاطر نشان ساخت: زنده و پویا بودن شهر مستلزم همکاری و حضور همه جانبه شهروندان در امور شهر می باشد که یکی از مهمترین آن تفکیک زباله از مبدأ است.

 در ادامه مراسم نیز  دیگر  اعضای شورای اسلامی شهر و معاونت اداری مالی به تقدیر و تشکر از کاسب و هنرمند نمونه شهر “آقای محسن شجاع” و ورزشکار خردسال “ستایش توکلی” قهرمان چهارمین دوره مسابقات ثبت رکوردهای ورزشی کمیته مهارتهای فردی و نمایشی استان اصفهان در ماده پلانگ و همچنین تجلیل از پاکبان نمونه شهر، با حضورآقای امین اله رهنما معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری و هاشم شمس مدیر اجرایی جشنواره با اهدای لوح سپاس و بوسه بر دستان پاکبان پرداختند .

در برگزاری این هفته “جشنواره تابستانی  شهر من، خانه من”  از شهروندانی که آثار هنری خود را در قالب ماکت شهری و کاردستی های محیط زیست پاک شهری،به دبیرخانه جشنواره ارسال نموده بودند با نظر هیئت داوران امتیازدهی و از سه نفر از آنها تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *