رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مطرح کرد : لزوم اطلاعات جامع بیماران ای ال اس و نوروپاتی برای ارائه خدمات مطلوب تر

اجتماعی

در دیدار مدیر عامل و دبیر جمعیت حمایت از بیماران ای ال اس و نوروپاتی با رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 

در این دیدار قربانی مدیر عامل جمعیت با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده برای بیماران گفت : متاسفانه به دلیل عدم همکاری پزشکان در جمع آوری اطلاعات بیماران بسیاری از بیماران اطلاعی از این جمعیت ندارند .

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، وی افزود : وضعیت جسمانی بیماران ای ال اس و همچنین بیماران نوروپاتی نیاز به خدمات توانبخشی برای آنها را دوچندان کرده و با توجه به مشکلات اقتصادی که در حال حاضر اکثر خانواده ها با آن دست به گریبانند نیاز به حمایت همه جانبه از آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

غلامرضا قربانی با اشاره به رسالت اصلی جمعیت در کمک به این بیماران حمایت همه جانبه همه دستگاه ها و ارگانهای دولتی را خواستار شد .

دکتر چنگیز رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با ابراز خرسندی از شکل گیری این جمعیت افزود : دانشگاه علوم پزشکی از تمام پتانسیل خود جهت قرار گیری بیماری ای ال اس در زمره بیماران خاص استفاده خواهد کرد تا گوشه ای از رنج مریض داری خانواده ها کاسته شود .

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود : وجود اطلاعات جامع بیماران برای ارائه خدمات مطلوب تر به آنها از اهمیت خاصی برخوردار است که  همکاری گروه نورولوژی دانشگاه با جمعیت در جمع آوری این اطلاعات کمک شایانی خواهد کرد .

وی با استقبال از ایجاد ارتباط جمعیت حمایت از بیماران ای ال اس و نوروپاتی با پزشکان و محققان کشورهای حوزه خلیج فارس بر آمادگی دانشگاه علوم پزشکی برای هر گونه تعامل و همکاری با این کشورها تاکید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *