سالک: نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم

سیاسی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک اگر در خط مقاومت با قدرت بایستیم پیروز هستیم و نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، احمد سالک در خصوص گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال مذاکره و دیدار رییس جمهور با دونالد ترامپ، اظهار کرد: فصل الخطاب نظام جمهوری اسلامی فرمایش مقام معظم رهبری است که فرمودند مذاکره با آمریکا سم است. قانون اساسی هم اجازه نخواهد داد که نظام سلطه بر مسائل کشور مسلط شود. با توجه به این مسائل و موضع‌گیری اخیر ترامپ که اعلام عدم نیاز مذاکره با ایران کرد و توپ را در زمین کشورمان انداخت و موضع‌گیری تند حسن روحانی علیه او و صحبت‌های وزیر امور خارجه به هیچ وجه مذاکره با آمریکا عملیاتی نخواهد شد و هرگونه مذاکره مساوی با افزایش معضلات داخلی و خارجی است.

وی افزود: این گونه گمانه‌زنی‌ها با هدف ایجاد انحراف در مسیر روبه جلوی کشور و مقابله با مواضع منطقی ما در قبال مسائل بین‌المللی است. ۴۰ سال است که مذاکره را تجربه کرده‌ایم، چه چیزی برایمان حاصل شد که بخواهیم دوباره آن را ادامه دهیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امیدواریم رییس جمهور به سخن خود مبنی بر مذاکره نکردن با ترامپ پایبند بماند. سیاستی را که مقام معظم رهبری ابلاغ کردند مبنی بر اینکه نه مذاکره و نه جنگ می‌کنیم و تنها مقاومت خواهیم کرد دنبال می‌کنیم. بدون شک اگر در خط مقاومت با قدرت بایستیم پیروز هستیم و نیازی به مذاکره با آمریکا نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *