مدیر خانه مطبوعات اصفهان خبر داد : احداث موزه رسانه در خانه امیر قلی امینی

اقتصادی

مدیر خانه مطبوعات اصفهان گفت :  با همکاری شورای اسلامی شهر و شهردای بودجه ای برای تاسیس موزه رسانه در خانه امیر قلی امینی  مصوب شده است که  بخش هایی از این کار نیز در بودجه امسال دیده شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیر احمد زندآور  نیز در ادامه  نشست نقش رسانه ها در رونق تولید بیان داشت : برای رسیدن به جامعه توسعه یافته نیازمند توجه به رسانه ها هستیم؛ جامعه توسعه یافته جامعه ای است که مطبوعات در آن قوی و خبرنگارانش مورد توجه و عنایت مسئولان و مردم باشند.

وی ادامه داد : اصحاب رسانه برای داشتن ساده ترین حق و حقوق خود با مشکلات عدیده ای مانند مشکل مسکن، بیمه، حقوق و عدم امنیت شغلی دست به گریبان هستند.

مدیر خانه مطبوعات اصفهان اظهار داشت :  بیش از ۲۰۰ سال است که در ایران رسانه و مطبوعات وجود دارد، ولی همچنان به قشر زحمت کش در این حوزه آن طور که شایسته است توجه نشده و نمی شود.

زندآور خاطر نشان کرد : اصفهان در بعد کمی و کیفی وضعیت مناسبی در حوزه رسانه دارد، اما به خوبی از این ظرفیت در سطح وسیع استفاده نشده است؛ به طوریکه با گذشت بیست سال از فعالیت خانه مطبوعات همچنان شاهد کاستی هایی هستیم.

وی  با اشاره به اینکه مسیر موفقیت در جامعه طی نخواهد شد مگر با کمک رسانه های قوی، تاکید کرد: جوامع با کمک رسانه ها رشد و ترقی پیدا می کنند ولازم است مسئولان از اهالی رسانه حمایت بیشتری داشته باشند تا مسیر جامعه در حال توسعه را سریع تر طی کنیم.

مدیر خانه مطبوعات اصفهان افزود :  یکی از فعالیت های خانه مطبوعات در دوسال گذشته تخصیص خانه امیرقلی امینی به عنوان محل دائمی خانه مطبوعات اصفهان بود و در ادامه با همکاری شورای اسلامی شهر و شهردای بودجه ای برای تاسیس موزه رسانه در این محل نیز مصوب شده است و بخش هایی از این کار در بودجه امسال نیز دیده شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *