معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان مطرح کرد : نقش رسانه در افزایش رونق تولید در صنعت فولاد مبارکه

اقتصادی

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان بیان داشت : رسانه ها به واسطه تاثیر در بعد اجتماعی، می توانند بر جامعه هدف صنعت فولاد مبارکه نیز تاثیر گذار باشند و سبب رونق چرخه تولید و فروش در داخل و خارج از کشور شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، منوچهر نیکفر در نشست نقش رسانه ها در رونق تولید که با رونمایی از پایگاه خبری ایراسین(پایگاه خبری فولاد مبارکه اصفهان)همراه بود با اشاره به ابزارهای ارتباطی اذعان داشت: این شرکت از همان ابتدا تلاش کرده از ابزار های ارتباطی مانند رسانه و رادیو و خبرنامه برای برقراری ارتباط و اطلاع رسانی با جامعه هدف و مشتریان و کارکنان خود بهره ببرد، با این حال نسبت به کشورهای پیشرفته هنوز از خلاء خبرنگار تخصصی در حوزه صنعت فولاد رنج می بریم و امیدواریم پایگاه خبری ایراسین بتواند این خلاء را پوشش دهد.

وی افزود : در رسانه های خارجی شاهد تحلیل و ارزیابی، بررسی فرصت ها و چالش های بازار و صنعت فولاد هستیم و رسانه ها به چرخه تولید و عرضه این محصول کمک شایانی می کنند و توانسته اند به دلیل نفوذ در بعد اجتماعی، بر مردم و بازارهای هدف تاثیر بگذارند. در حالی که ما در فولاد مبارکه به چنین فرایندی نیاز مبرم داریم و از نبود آن متضرر می شویم.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به اینکه فولاد مبارکه اصفهان در ارزیابی AFK  موفق به دریافت تندیس طلایی شد گفت:  ما از میان ۱۴۰۰ شرکت حاضر در این ارزیابی موفق به کسب این افتخار شدیم و توانستیم در بین پنج شرکت برتر با بیش از ۶۰۰ امتیاز قرار بگیریم.

نیکفر  افزود: ظرفیت تولید فولاد مبارکه به ۳۵ ملیون تن در سال رسیده و در افق ۱۴۰۴ باید به ظرفیت ۵۵ ملیون تن برسیم که در این شرایط در ردیف کشورهای بزرگ تولید کننده فولاد قرارخواهیم گرفت. البته برای تحقق این مهم نیازمند حمایت و همراهی رسانه ها ومعرفی هرچه بهتر و بیشتر فولادمبارکه در داخل و خارج کشور هستیم.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه حدود بیست هزار نفر به صورت سه شیفت در فولاد مبارکه مشغول به کارهستند تصریح کرد: تولیدات بیش از نهصد شرکت صنعتی وابسته به صنعت فولاد مبارکه است و بیش از سه هزار شرکت به صورت مستقیم با کارخانه ما کار می کنند که می توان گفت سیصد و پنجاه هزار نفر ( مستقیم و غیر مستقیم) در این زنجیره اشتغال مشغول به کار هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *