رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد خبر داد : مشارکت کمتر از ۵ درصد بانوان شهرستان برخوار در فعالیت های اجتماعی

شهرستانها

رئیس شورای اسلامی شهر شهرستان دولت آباد گفت : متاسفانه کمتر از ۵ درصد از بانوان این شهرستان در عرصه های اجتماعی فعال هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر , الهام داوری دولت آبادی در آیین تجلیل از اهالی رسانه برخوار ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و قدیر بیان داشت :
مایه مباهات ماست که امروز در خدمت اهالی قلم و صاحبین فکر و اندیشه شهرستان برخوار هستیم.

وی اظهار داشت : در عصر تکنولوژی جایگاه رسانه امروز به جایگاهی رفیع و بی بدیل تبدیل شده که بی شک تاثیر آن را در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شاهد هستیم.
داوری ادامه داد : به عبارتی امروز نه عصر دموکراسی بلکه عصری فراتر از آن به نام مولتیمدیاکراسی ایجاد شده و در مدت کوتاهی بسیاری از فعل و انفعالات جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است.
رئیس شورای اسلامی شهر دولت آباد اذعان داشت : خوشبختانه در طول سنوات اخیر با گسترش نرم افزار ها و درگاه های ارتباطی شاهد شکل گیری مفهوم جدیدی در عرصه ارتباطات به نام فضای مجازی هستیم که در نوع خود جهش سریعی در حوزه خبر و رسانه ایجاد کرده است البته
که فضای مجازی نیز همچون سایر علوم دارای دو وجه مثبت و منفی است که چنانچه از چالش های آن نیز غافل شویم شاهد مشکلات عدیده ای خواهیم بود.
وی افزود : باب مثال در سال گذشته و در ایام نابسمانی های اقتصادی نقش مثبت و منفی فضای مجازی به وضوح حس می شد و امروز
با توسعه پیام رسان ها، هر ایرانی میتواند در عرصه های مختلف نقش آفرینی کند و مسئولین همواره باید آماده نگاه تیزبین مردم و پاسخگوی رسانه های جمعی باشند.
داوری گفت : البته که رسانه های برخط و مکتوبات نیز به دلیل پایداری و ثبت صحیح اخبار همچنان مخاطب خود را در بین اقشاری از مردم حفظ کرده اند و رقابت های رسانه ای نیز موجب رشد بسیاری از این رسانه ها نیز گشته است.
وی بیان داشت : امروز حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران را در شرایطی گرامی میداریم که علی رغم نگاه تیز بین شما شهرستان برخوار همچنان با چالش های زیادی روبروست
ما به عنوان یک مسئولین به خوبی میدانم که مردم این شهرستان لایق بهترین خدمات در حوزه های عمرانی، بهداشتی و خدمات شهری هستند و
تلاش خود را نیز در مسیر خدمگذاری به مردم مظلوم این شهر به کار بسته ایم البته همه به خوبی شاهد مشکلات اقتصادی در سطح ملی نیز هستیم که شهر برخوار نیز همچون سایر نقاط کشور از این قاعده مستثنی نیست.
رئیس شورای شهر دولت آباد ادامه داد: البته با وجود تلاش های صورت گرفته من سر تعظیم فرود میاورم و با صدای بلند از مردم عزیز شهر دولت آباد عذر خواهی میکنم که بی شک لیاقت این مردم بیش از خدمات ارائه شده است
اما بزرگواران امروز ما در بسیاری از حوزه ها با چالش های عدیده ای رو بروهستیم.
داوری بیان داشت : متاسفانه کمتر از ۵ درصد بانوان این شهرستان در عرصه های اجتماعی فعال هستند که من در همین جا از شما اصحاب رسانه میخواهم با همفکری و ارایه نقطه نظرات خود زمینه فعال شدن این قشر مظلوم از جامعه را در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فراهم کنید.
در حوزه بهداشت و درمان خوشبختانه با نگاه مثبت اعضای شورای دوره پنجم و خیرین محترم زمین آزمایشگاه، درمانگاه تامین اجتماعی واخیرا با تلاش های اقای معینی و خیرین محترم در اختیار سازمان های مربوطه قرار گرفت که امیدواریم که در سال جاری با حمایت دولت و نماینده خدوم شهرستان شاهد بهره برداری از این پروژه ها باشیم.
البته در کنار این پروژه ها سالیان زیادی است که تکمیل پروژه اوژانس منطقه صنعتی مغفول مانده است و همچنین علی رغم کلنگ زنی پایگاه هلال احمر منطقه صنعتی در سال گذشته در این پروژه نیز شاهد پیشرفت خاصی نبوده ایم که اینجا نقش خبرنگاران در مطالبه حق مردم و کارگران مظلوم منطقه صنعتی بیش از پیش نمایان می شود.

وی گفت : باز هم به نوبه خودم روز خبرنگار رو به همه شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض میکنم.

در پایان این نشست صمیمانه نیز از زحمات اهالی رسانه شهرستان برخوار تجلیل و قدر دانی شد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *