پارسایی: وجه مازاد دریافتی از متقاضیان خودرو برگردانده شود

سیاسی

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت:‌ زمانی که سخنگوی دولت در برنامه خبری دلیل برکناری مدیرعامل ایران خودرو را افزایش قیمت خودرو عنوان می‌کند، قطعا وجه مازاد گرفته شده از متقاضیان باید به آن‌ها بازگردانده شود.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهرام پارسایی درباره بررسی موضوع خودرو در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت:‌ چندین پرونده با موضوع بحث خودرو در کمیسیون وجود دارد و به دلیل زیاد بودن این حجم از موارد، اعضای کمیسیون اصل ۹۰ فقط تیترها و عناوین را بررسی می کنند و گزارش را به جلسه علنی مجلس ارائه می دهند.

نماینده مردم شیراز در دور دهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حین گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودروسازان و همه متولیان امر به صحن دعوت می‌شوند، گفت:‌ مطمئنا ارائه این گزارش مفصل در قالب نیم ساعت در صحن علنی مجلس امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد:‌ بحث خودرو به قدری گسترده است که نمی توان آن را در قالب یک مصاحبه توضیح داد و تشریح کرد.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سخنگوی دولت در نشست خبری و در جمع خبرنگاران، افزایش قیمت خودرو را دلیل برکناری مدیرعامل ایران خودرو عنوان کرد؛ بنابراین باید آماری از افزایش قیمت ها به مجلس ارائه دهد.

پارسایی خاطرنشان کرد: وقتی سخنگوی دولت قبول دارد افزایش قیمت موجب برکناری مدیرعامل است، قطعا پول مازاد گرفته شده از متقاضیان باید به آنان برگردانده شود.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *