فرمانداری اصفهان : لزوم ساماندهی حمل و نقل و ایاب و ذهاب دانش آموزان و فرهنگیان در ایام بازگشایی مدارس

فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرحسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر لزوم ساماندهی مقوله حمل و نقل و ایاب و ذهاب دانش آموزان و فرهنگیان در ایام بازگشایی مدارس، اظهار داشت: اجرای طرح ترافیک در روان سازی تردد خودروها و احساس امنیت دانش آموزان و فرهنگیان در روزهای آغازین سال تحصیلی جدید، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید با تشکیل کمیته های مربوطه، تصمیمات کارشناسی در این خصوص، اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان افزود: بخشداران موضوع حمل و نقل و ایاب و ذهاب دانش آموزان و معلمان را پیگیری و موانع و مشکلات احتمالی را بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: دستگاه های ذی مدخل باید همکاری و همراهی لازم را با آموزش و پرورش همزمان با بازگشایی مدارس داشته باشند.

سیستانی  با تأکید بر اهمیت پرداختن به مسائل موجود در حوزه آموزش و پرورش، عنوان کرد: یکی از ارکان توسعه در کشور، آموزش و پرورش است که از جایگاه مهمی برخوردار بوده و باید گام های مؤثری در جهت رفع موانع و مشکلات موجود برداشته شود.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: علیرغم تخصیص اعتباراتی به آموزش و پرورش در کمیته برنامه ریزی شهرستان، اقدامات مقتضی در جهت جذب بیشتر خیرین نیز انجام و از ایشان در شورای آموزش و پرورش شهرستان تجلیل گردد.

وی افزود: بخشداران و رؤسای نواحی آموزش و پرورش نسبت به ارائه گزارشات دوره ای به شورای آموزش و پرورش شهرستان اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *