اداره کل بهزیستی استان اصفهان : پویش مشق مهر راه‌اندازی شد

اجتماعی

همزمان با سراسر کشور، پویش مشق مهر بمنظور تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق کم برخودار تحت پوشش بهزیستی استان در حال اجرا است.

علی‌اصغر شاهزیدی با اعلام این خبر گفت: پویش مشق مهر در سازمان بهزیستی کشور با هدف تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان بی‌بضاعت و تحت پوشش بهزیستی تا ۱۰ مهر ماه در سطح کشور انجام می شود .

معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان اصفهان، تعداد دانش آموزان تحت حمایت بهزیستی استان را نه هزار و ۵۰۰ نفر اعلام کرد و افزود: در همین راستا تاکنون دو هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز واجد شرایط، بسته نوشته افزار و لوازم‌التحریر دریافت کرده‌اند.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدوار هستیم مردم استان اصفهان با پیوستن با این پویش و حمایت از کودکان بی‌بضاعت، زمینه برابربا دیگر دانش‌آموزان برای تحصیل آنان را فراهم آورند.

معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان اصفهان یادآور شد: شهروندان می‌توانند جهت مشارکت در این پویش ملی از طریق شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۰۲۴۱۰۰۱ به نام مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان اصفهان و یا با گرفتن کد دستوری #۱۴۰۰۰۱۸*۴*۷۳۳* از طریق تلفن همراه و تماس با شماره‌های  36412588 و ۳۶۴۱۴۳۶۰ ما را در این امر خیر یاری نمایند.

شاهزیدی خاطرنشان کرد: بر اساس ابلاغ معاونت مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور به استان‌ها؛ استان اصفهان ۸۰۰ پوستر در ادارات کلیه شهرستان‌های استان، مراکز غیردولتی و مهدها توزیع کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *