مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان عنوان کرد: مدیریت مصرف آب به هفته صرفه جویی بسنده نشود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در نشستی با خبرنگاران به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب گفت:یکم تا هفتم تیرماه در تقویم کشور به عنوان هفته صرفه جویی در مصرف آب نامگذاری شده است، بیش از ۲۰ سال است این عننوان را در تقویم رسمی کشور داریم ولی این موضوع مهم در استان اصفهان صرفا به یک هفته بسنده نشده و به جهت شرایط سخت آب تمام طول سال به بحث مدیریت مصرف آب توجه داریم.

Continue Reading

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان : مشوق‌های شرکت برق برای مشترکین کم مصرف

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: کشاورزان و صنعتگران در صورتی که در ساعات پیک، مصرف خود را کاهش دهند مشمول مشوق‌هایی قرار می‌گیرند.

Continue Reading

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان: برگزاری ۳۵ نمایشگاه تا پایان سال

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان گفت: بازدیدکنندگان نمایشگاه اصفهان نسبت به سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش داشتند.

Continue Reading

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان خبر داد: استمرار قطعی‌ برق تا اواخر مرداد

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای اصفهان گفت: خاموشی ها در استان از دو روز گذشته شروع و احتمالا تا اواخر مردادماه و هفته اول شهریور ادامه خواهد یافت.

Continue Reading

معین: بدون زنان مشکلات شهری حل نمی شود

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نقش بانوان در فرهنگسازی، رعایت حقوق دیگران و ایجاد همدلی انکار نشدنی است چرا که بدون حضور بانوان امکان تعییر وجود ندارد و اولین گام برای اصلاح جامعه ایجاد فضایی برای ورود بانوان است.

Continue Reading

چالش‌ها و فرصت‌های حضور و نقش زنان در مدیریت شهری/ نوروزی: از ظرفیت زنان باز هم استفاده می کنیم

شهردار اصفهان گفت: در برخی موارد به دلیل انتخاب زنان برای پست های مدیریتی هجمه های زیادی به شهرداری اصفهان وارد شده است، ما بر اساس آنچه در قانون اساسی آمده عمل کرده ایم، باز هم از ظرفیت زنان دفاع می کنیم و از هجمه ها ترسی نداریم.

Continue Reading

نشست چالش‌ها و فرصت‌های حضور و نقش زنان در مدیریت شهری/ روشن: زنان از نقش ثابت و کلیشه‌ای خارج شوند

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید تلاش کرد زنان از نقش ثابت و کلیشه‌ای خارج و به توانمندی‌ها و قابلیت‌های آنان فارغ از نگاه جنسیتی توجه شود.

Continue Reading

نشست چالش‌ها و فرصت‌های حضور و نقش زنان در مدیریت شهری / طغیانی: بخشی از موانع پییشرفت زنان خودشان هستند

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بخشی از موانع پیشرفت زنان خود زنان هستند چرا که به خودباوری نرسیده‌اند.

Continue Reading

کمالی: نگران وضعیت آموزش وپرورش استان هستم

مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان با بیان اینکه با توجه به کسالت و بیماری قلبی که دارم رسالت مدیر کلی آموزش وپرورش را پذیرفتم، گفت: نگران وضعیت آموزش وپرورش استان هستم.

Continue Reading