شهردار اصفهان: مرزکشی برای خدمت رسانی نداریم

شهردار اصفهان گفت: توجه، نگاه و برنامه‌های شهرداری ضمن حفظ حقوق همه شهروندان بر مبنای استقرار عدالت و محرومیت‎زدایی و نگاه به افرادی است که بیشتر نیاز به خدمت دارند.

Continue Reading

رئیس اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل خبر داد: آغاز مرمت عصارخانه شهید عصاری در آران و بیدگل

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل از آغاز مرمت عصارخانه شهید عصاری در محله تاریخی بازار این شهرستان خبر داد.

Continue Reading

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان: درخواست کنندگان استیضاح وزیر نیرو از ۱۱۰ نفر به ۳۵ نفر رسید

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان گفت: ۱۱۰ نفر خواستار استیضاح وزیر نیرو بودند اما هنگام ارائه نامه استیضاح و قانونی کردن مطالبه به غیر از ۳۵ نفر بقیه امضای خود را پس گرفتند.

Continue Reading

ضربه به مسجد جامع اردستان در طرح بازآفرینی

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت: طرح بازآفرینی اطراف مسجد جامع در حال ضربه زدن به این مسجد است و خواهشمندم شهردار اردستان به عنوان دبیر ستاد بازآفرینی، پیگیر تصویب این طرح در شورای فنی میراث فرهنگی باشد

Continue Reading

مدیرکل گمرک اصفهان خبر داد: رشد ۵۱ درصدی صادرات استان اصفهان

مدیر کل گمرک اصفهان اظهار داشت : در چهار ماهه ابتدای سال ۱۳۹۷ ،بالغ بر ۷۴۵ میلیون دلار کالا از استان اصفهان به مقصد ۸۵ کشور جهان صادر گردیده است

Continue Reading

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان: دانش آموزان نگرش منفی نسبت به درس ریاضی پیدا کرده‌اند

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دانش آموزان نگرش منفی نسبت به درس ریاضی پیدا کرده‌اند.

Continue Reading

استاندار اصفهان : تسلیم الکترونیکی اظهارنامه های مالیاتی طرحی موفق است

استاندار اصفهان گفت: طرح تسلیم اظهارنامه های مالیاتی بصورت الکترونیکی باعث کاهش مراجعات مردمی به ادارات مربوطه شده و این امر نشان دهنده موفقیت طرح مذکوراست .

Continue Reading

برداشت بیش از ۳.۵ تن گل محمدی از مزارع شهرستان شهرضا به پایان رسید

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرضا گفت: برداشت گل محمدی از ۲ هکتار مزارع گل محمدی این شهرستان به پایان رسیده و با وجود سرمازدگی و کم آبی، در سال زراعی امسال بیش ۳.۵ تن گل تَر از این مزارع به دست آمده است.

Continue Reading

امامان جمعه اصفهان خواستار برخورد با متخلفان اقتصادی شدند

فع مشکلات اقتصادی جامعه ، برخورد با تخلف های مالی و مقاومت برابر زیاده خواهی قدرت های بزرگ، مهمترین بخش خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان های استان اصفهان بود.

Continue Reading