بهره برداری ۵ مرکز نیکوکاری تا پایان شهریورماه در اصفهان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اصفهان گفت: ۵ مرکز نیکوکاری تا پایان شهریور امسال توسط فعالان بومی عرصه خیر و احسان در شهرهای نطنز، ورزنه، شاهین‌شهر، هرند و فولادشهر تا پایان شهریورماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

Continue Reading

موافق استیضاح وزیر اقتصاد حاجی‌دلیگانی: در دوران وزارت کرباسیان قدرت خرید مردم۵۰ درصد کاهش یافته است

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آقای وزیر اقتصاد در دوران وزارت شما قدرت خرید مردم ۵۰ درصد کاهش یافته و ۹ تا ۱۸ میلیارد دلار ارز کشور به تاراج رفته و ۵۷ تن طلا و سکه از دست رفته است.

Continue Reading

نماینده کاشان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: موافقت با تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی به جاده برزک-کاشان

نماینده کاشان در مجلس شورای اسلامی از موافقت معاون وزیر راه و شهرسازی برای اختصاص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار فوری برای تعریض جاده برزک به کاشان خبر داد.

Continue Reading

با برگزاری نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان شهری صورت می‌گیرد نمایش ایده‌های خلاقانه فضاهای شهری در نمایشگاه اصفهان

نهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان شهری اصفهان طی روزهای هفتم تا دهم شهریورماه برپا می‌شود تا علاقمندان به مباحث شهری، با جدیدترین ایده‌های خلاقانه و وسایل کاربردی حوزه مبلمان شهری بیشتر آشنا شوند.

Continue Reading

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان : بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی۱۵ پروژه گازرسانی در استان اصفهان در هفته دولت ۹۷

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و همچنین تبریک اعیاد قربان و غدیر، در خصوص پروژه های گازرسانی آماده افتتاح در این استان بیان داشت: به همت کارکنان خدوم این شرکت در راستای خدمات گازرسانی، توسعه و نگهداری شبکه های گاز و ارتقای سطح رضایت مندی مشترکین؛۱۵ پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر ۴۱۱ میلیارد ریال بهره برداری و آماده کلنگ زنی می شود.

Continue Reading

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها: فولاد مبارکه صنعت سبز است

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در هشتمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها تصریح کرد: به جای اینکه منتظر باشیم تا شرکتهایی همچون فولاد مبارکه آلاینده اعلام شوند و بتوانیم از آنها عوارض آلایندگی اخذ کنیم، بهتر است این صنایع سبز را تشویق کنیم مدیرعامل، کارکنان و صاحبان صنایع پاک را تشویق کنیم تا آنها نیز با جدیت هرچه تمام تر در زمینۀ بهبود فعالیتهای زیست محیطی خود گام‌های مؤثرتری بردارند.

Continue Reading

در ماه‌های پیش رو بالاترین رکورد تولید را ثبت خواهیم کرد

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکۀ اصفهان امروز بنده با افتخار به نمایندگی از همکاران فولاد مبارکه اعلام می کنم که به لطف الهی در ماه های پیش رو بالاترین رکورد تولید را ثبت خواهیم کرد و به صورت عملیاتی جواب تهدیدات دشمنان را خواهیم داد

Continue Reading

آیت الله طباطبایی نژاد: دشمنان از قدرت و صنعت دفاعی ایران می‌ترسند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمنان امروز از قدرت و صنعت دفاعی ایران می‌ترسند و می‌دانند که اگر بجنگند، می‌جنگیم و اگر بزنند، می‌زنیم.

Continue Reading

بزرگ‌ترین بانک‌های آمریکا به تحریم گردش مالی ایران نه گفتند

بانک های آمریکایی راه خود را از دونالد ترامپ جدا کرده و آنگونه که رسانه ها خبر داده اند با مقاومت در برابر تحریم های رییس جمهوری آمریکا نشان داده اند که به تلاش های وی برای «قطع دسترسی ایران به بازارهای مالی بین المللی متعهد نخواهند بود.

Continue Reading