در صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان؛ پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان اصفهان شایسته ی تقدیرشد

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم صبحگاه مشترکی با حضور معاون امنیتی سیاسی استاندار، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)، مدیران دستگاه های اجرائی ، فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های بسیج و جمعی از نیروهای بسیجی ادارات استان در محل استانداری اصفهان برگزار گردید و از پایگاه های بسیج برتر استان تقدیر به عمل آمد.

Continue Reading

جعفریان‌فر: خدمات حمل متوفی از مناطق ۱۵ گانه به آرامستان باغ رضوان رایگان است

مدیر عامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: به منظور افزایش رضایت‌مندی مردم، تمام خدمات حمل متوفی از مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان اعم از مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، منزل یا پزشکی قانونی به آرامستان باغ رضوان رایگان است.

Continue Reading

در کنفرانس ژنو مطرح شد؛ جزئیات طرح صلح دولت افغانستان با طالبان

رییس جمهوری افغانستان در کنفرانس ژنو جزئیات طرح صلح جدید دولتش با گروه طالبان را اعلام کرد. این کنفرانس با حضور رهبران و مقام‌های بلندپایه افغانستان و وزیران و نمایندگان با صلاحیت جامعه جهانی،‌ در کشور سوئیس آغاز شد.

Continue Reading

در نشست سنای آمریکا؛ دفاع پومپئو و متیس از سعودی‌ها ناکام ماند

دو عضو ارشد دولت «دونالد ترامپ»، در نشست غیرعلنی مجلس سنای آمریکا از روابط گرم با رژیم سعودی دفاع کردند، اما نتوانستند نمایندگان را قانع کنند.

Continue Reading

در نشست ” بررسی فرصت ها و چالش های حوزه صادرات در صنایع ” عنوان شد: برای توسعه صادرات در شرایط تحریم؛ راهی جز رفع خودتحریمی ها نیست

در نشست مشترک تخصصی کمیسیون های تجارت و صنایع اتاق بازرگانی اصفهان با موضوع بررسی فرصت ها و چالش های حوزه صادرات در صنایع بر ضرورت یکسان سازی نرخ ارز و بازگذاشتن دست صادرکنندگان تاکید و عنوان شد برای توسعه صادرات در شرایط تحریم راهی به جز رفع خودتحریمی ها نیست.

Continue Reading

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان: تصفیه خانه فاضلاب خوانسار در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر خوانسار که اجرایی آن در سال ۸۲ آغاز شد هم اکنون با هزینه ایی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری است که در آینده نزدیک افتتاح می شود

Continue Reading

معارفه استاندار اصفهان بدون حضور وزیر کشور

معارفه استاندار جدید اصفهان در حالی برگزار شد که وزیر کشور حضور نداشتند و از طرفی نمایندگانی که مردم استان به آنها رای داده بودند و باید مسائل و مدیریت استان برایشان مهم باشد بدلیل تقارن با جلسه علنی مجلس حضور نداشتند.

Continue Reading

تفاهم نامه ای بین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با اداره کل بهزیستی استان اصفهان منعقد شد

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اداره کل بهزیستی استان پیرامون برنامه های قرآنی، فرهنگی و اجتماعی به امضا رسید.

Continue Reading