رضایی: فعالیت ها باید دور از هرگونه جناح بندی سیاسی باشد

استاندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه مدیران کل حراست و روابط عمومی استانداری تاکید کرد: مدیران باید فعالیت ها و وظایف خود را برمبنای علمی و به دور از هرگونه جناح بندی و وابستگی سیاسی به انجام رسانند.

Continue Reading

ظریف در پاسخ به سوال ادیانی: ترامپ باید به برجام «ترکمانچای» بگوید، نه شما

وزیر امور خارجه گفت: در طول یک سال و نیم گذشته دولت آمریکا تمام تلاشش را کرد که به نحوی از این عهدنامه خارج شود؛ آیا طرف ترکمانچای تلاش کرده بود که از این قرارداد خارج شود؟ پس چرا افتخارات ملی را با نام ترکمانچای می‌نامید؟

Continue Reading

شریعتی‌نیا: شفافیت مالی یکی از افتخارات شورای شهر است

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان با تصویب شورای شهر اولین شهری بود که شرایط را برای دسترسی آزاد به اطلاعات بدون هیچ مانعی فراهم کرده تا شهروندان تمامی اطلاعات را از روی سایت شهرداری دیده و تحلیل کنند و مدیران شهرداری از انتقاد و راهنمایی آنان بهره‌مند شوند.

Continue Reading

طغیانی: سهم پروژه‌های مشارکتی در بودجه ۹۸ افزایش یافت

رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید تمام مناطق به جای خام فروشی به سمت تعریف پروژه‌های مشارکتی حرکت کنند تا علاوه بر افزایش منابع درآمدی از ظرفیت این پروژه‌ها برای ارتقای کمی و کیفی شهر بهره ببرند.

Continue Reading

عوارض حمل بار از ابتدای ۹۸ اعمال می‌شود

با تصویب شورای اسلامی شهر اصفهان دفاتر پزشکان، مهندسان، وکلا، روزنامه‌ها و اسناد رسمی از افزایش ۵۰ درصدی پرداخت عوارض کسب و پیشه پیشنهادی شهرداری معاف و خودروهای سنگین در سطح شهر ملزم به پرداخت عوارض حمل بار شدند.

Continue Reading

به مناسبت دهه فجر در آبفا اصفهان صورت می گیرد: بهره برداری از ۳۰پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۱۲۷۵ میلیارد ریال

در دهه فجر ۳۰ پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر ۱۲۷۵ میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال در سطح استان اصفهان افتتاح می شود

Continue Reading

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛ آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی ۷پروژه گازرسانی دراستان اصفهان

در دهه فجرسال ۹۷ با هزینه ای بالغ بر۷۳ میلیارد ریال ۶ طرح گازرسانی افتتاح و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال عملیات اجرایی یک طرح نیز آغاز می گردد.

Continue Reading

ویژه برنامه‌های دهه فجر فاطمی در ۳۴۵ بقعه متبرکه استان اصفهان برگزار می‌شود

معاون اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ویژه برنامه‌هایی در قالب فجر فاطمی در جوار حرم مطهر ۳۴۵ امامزاده و بقعه متبرکه استان اصفهان اجرا می‌شود.

Continue Reading

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی خبر داد: آغاز اجرای طرح ارتقای سرمایه انسانی در وزارت راه و شهرسازی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: طرح شناسایی شایستگی‌ها و ارتقای سرمایه انسانی در وزارت راه آغاز شده است.

Continue Reading

محقق شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان: ساخت دستگاه شتاب دهنده خطی درمان در اصفهان

محقق شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان از ساخت شتاب دهنده خطی درمان در اصفهان خبر داد و گفت: این دستگاه با کارکردی خاص از رشد تومورهای سرطانی جلوگیری کرده و آنها را از میان می برد.

Continue Reading