نمایش موارد بر اساس برچسب: اتاق بازرگانی اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان در این جلسه ضمن گرامیداشت ایام ولادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و تقارن آن با سالروز میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: باید رویکرد حاکم بر استان اصفهان، نگاه مبتنی بر ظرفیت‌های لازم و ضروری جدید باشد و لازم است فعالیت‌های اقتصادی استان را ذیل برنامه‌ریزی‌های آمایشی استان پیش بریم.

مرتضوی ادامه برخی نگاه‌ها در حوزه فعالیت‌های صنعتی استان را با توجه به محدودیت‌های حادث شده غیرممکن و نیازمند بازنگری دانست و خواستار حضور موثرتر فعالان اقتصادی در صنایع دانش بنیان و هایتک وصنایعی که ظرفیت‌های جدید اقتصادی ایجاد می کند، شد.

رئیس شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان همچنین خواستار توجه ویژه به حوزه گردشگری و استفاده کامل از ظرفیت‌های اصفهان در این زمینه مانند تعریف رویدادهای فرهنگی مشترک، توجه به طبیعت گردی و گردشگری سلامت شد و تصریح کرد: از این طریق می‌توان به برنامه ریزی بهتری برای برقراری تعامل با تجار کشورهای هدف صادراتی پرداخت.   

استاندار اصفهان در ادامه گفت: داشتن نگاه هم افزا در حوزه گردشگری زمینه ساز اتفاقات فرخنده ای در آینده خواهد بود و می‌توان از ظرفیت بدنه کارشناسی اتاق بازرگانی برای شناسایی ظرفیت‌های جدید سرمایه گذاری استان به ویژه درصنایع هایتک استفاده کرد و این امر می تواند در برخی ابرپروژه‌های زیرساختی حوزه گردشگری استان یاری رسان دولت باشد.

مرتضوی تمرین کار مشترک را ضامن موفقیت در بخش‌های مختلف دانست و تاکید کرد:به دلایل درون سازمانی کار مشترک در برخی دستگاه‌ها جریان نداشته که می‌توان در پارلمان بخش خصوصی اصفهان در این زمینه برنامه ریزی کرده و به عنوان پشتیبان دفترسرمایه گذاری استان، وارد عمل شد.  

تاثیر اخذ نظرات بخش خصوصی در کاهش صدمات بخش مولد کشور

همچنین مسعود گلشیرازی، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه ضمن تبریک ایام ولادت بانوی دوسرا حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و ابرازخرسندی از ابلاغ دستور‌العملی در زمینه یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد تاکید و پیگیری شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی اصفهان در خصوص نحوه رفع تعهدات ارزی حاصل از صادرات کالا در سال 97 گفت: در این راستا پیشنهاداتی از سوی اتاق بازرگانی اصفهان و شورای گفت‌و‌گوی استان مطرح شد و با پیگیری مجدانه دکتر طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس به سرانجام رسید.

وی دقت نظر بیشتر درخصوص پیشنهادات بخش خصوصی به دولت در کوتاه‌ترین زمان و رفع تعارض دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌ها را موجب کاهش صدمه به پیکره اقتصادی کشور دانست و افزود: در صورت توجه به پیشنهادات بخش خصوصی در زمینه رفع تعهدات ارزی و ابلاغ دستورالعمل در کوتاه‌ترین زمان، با افت صادرات محصولات دارای اشتغالزایی بالا مانند حوزه فرش مواجه نمی شدیم.

دبیر شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان همچنین از برگزاری نخستین جلسه شورای بین الملل اصفهان به همت استاندار، معاون اقتصادی ایشان و دفتر نمایندگی وزارت خارجه در اصفهان به منظور تدوین نقشه راه استان در حوزه بین الملل استان خبر داد.

گلشیرازی افزود: در سال‌های گذشته  مقدمات لازم برای بهره برداری لازم از هیئت‌های تجاری اعزامی به کشورمان  با همکاری سازمان صمت، اداره کل میراث فرهنگی، شهرداری و اتاق بازرگانی اصفهان فراهم شده است.

وی تهیه بیش از 200 کلیپ از داستان‌های ناگفته اصفهان به زبان‌های مختلف، تشکیل میزهای تجاری با کشورهای مختلف هدف صادراتی به همت کمیسیون تجارت، خدمات و ارتباطات و راه اندازی 11 میز ملی در حوزه صادرات با مبدأ اصفهان را از دیگر اقدامات انجام شده درحوزه توسعه روابط تجاری کشورمان معرفی کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان همچنین تلاش برای افتتاح دفتر پارلمان بخش خصوصی اصفهان در دمشق تا پایان سال و افتتاح دفتری مستقل، ویژه شتاب دهنده‌های ذیل اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان نهادی زاینده در تربیت نیروی جوان مستعد در حوزه تجارت خارجی را از فعالیت‌های در دست اقدام اتاق بازرگانی اصفهان در این حوزه بیان کرد.

گلشیرازی همچنین از تقدیر رئیس مرکز ملی فرش ایران به واسطه پیگیری‌های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اصفهان به منظور تصویب روز ملی فرش در تقویم کشور در حاشیه افتتاح بیست و چهارمین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان خبر داد و تصریح کرد: دقت نظر و پیگیری امور مربوط به فرش دستباف در استان به عنوان یکی از موتورهای محرک ایجاد اشتغال در کشور توسط دولت و بخش خصوصی ضروری است. 

در پایان این جلسه از خانم زهرا زمانی، مدیر واحد پژوهش و بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی اصفهان به مناسبت بزرگداشت روز زن تجلیل شد.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، کمیسیون مسئولیت های اجتماعی و تشکل ها اقدام به برگزاری وبینار مسئولیت اجتماعی در حوزه رفتار سازمانی  نمود.

سعید لندران اصفهانی، عضو هیئت علمی دانشگاه در این وبینار به بیان تعاریف مربوط به حوزه رفتار سازمانی و نقش مسئولیت اجتماعی  در سازمان ها پرداخت.

 در این نشست مجازی مباحث مربوط به  اهمیت مسئولیت اجتماعی و اخلاقی سازمان و مدیران ، مدیریت رفتار سازمانی، ایجاد انگیزه و غیره مطرح شد.

بر اساس آنچه بیان شد  در مطالعات رفتار سازمانی تمرکز بر انگیزه بسیار مهم بوده به گونه ای که کاهش انگیزه کارکنان به مرور کارایی نیروی انسانی را کاهش داده و مجموعه را از اهداف خود دور می کند و به همین دلیل ضرورت دارد مدیران قبل از هر چیز نیازها، عوامل انگیزشی و مشوق ها را بشناسند و در جهت رفع نیازها و تقویت انگیزه ها اقدام نمایند.

بررسی انواع حوزه های مختلف مسئولیت اجتماعی از دیگر موارد مهمی بود که در این جلسه بررسی شد.

سعید لندران اصفهانی تعهد در قبال حفظ محیط زیست و اکو سیستم، شایسته سالاری در گزینش ها، رفع نیاز های ضروری کارمندان،تعهد در رعایت حقوق مصرف کنندگان را از جمله حوزه های مختلف مسئولیت اجتماعی برشمرد.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، در ابتدای این نشست مجتبی کاروان، نائب رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی  و تشکلها با ارائه توضیحاتی در خصوص کمیته بورس ذیل کمیسیون بازارپول و سرمایه اتاق بازرگانی ایران و همچنین اقدامات انجام شده در این کمیته ، از برگزاری جلسات این کمیته در اتاق بازرگانی اصفهان نیز خبر داد و ابراز امیدواری کرد این جلسات با محوریت اتاق بازرگانی اصفهان  برگزار شود تا با هم فکری و خرد جمعی بتوان پیشنهادات سازنده ای به دولت و سازمان بورس ارائه داد.

نائب رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی و تشکل‌ها، در ادامه سخنانش از مهیا شدن بسته های معیشتی و توزیع آن ها در نیمه دوم ماه مبارک  رمضان خبر داد و گفت: خوشبختانه با همکاری فعالین اقتصادی و خیرین، در حدود 30 هزار بسته معیشتی برای افراد نیازمند آماده  و با همکاری بسیج بر اساس سامانه بانک اطلاعاتی مهر کریمانه توزیع شد،که امیدواریم در ادامه این تعداد افزایش یابد.

کاروان اضافه کرد: مقرر شده است تفاهم نامه ای مابین اتاق بازرگانی اصفهان و بیمارستان کاشانی نوشته شود که بر مبنای آن تعداد 12 تخت به بخش مراقبت های ویژه (ICU)این بیمارستان افزوده شود و در مقابل بیمارستان کاشانی نیز متعهد خواهد شد که خدماتی را در اختیار اعضای اتاق بازرگانی اصفهان قرار دهد.

وی  در بخش دیگری از صحبتهایش با اشاره به موضوع مثلث  توسعه اشتغال  تصریح کرد: در این حوزه تفاهم نامه ای بین اتاق بازرگانی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  امضا خواهد شد.

کاروان همچنین با  بیان این نکته که کمک های بخش خصوصی  استان اصفهان در  مدیریت بحران کرونا  در موجهای اخیر این  همه گیری موثر و سازنده بوده است تاکید کرد: بخش خصوصی استان اصفهان در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود، آمادگی خود در زمینه  واردات واکسن کرونا را اعلام کرده است و مذاکراتی در این زمینه با شرکت‌های خوشنام و فعال انجام شده است که  بنابر صلاحدید وزارت بهداشت  و در صورت نیاز  به این حوزه ورود خواهد کرد. 

در ادامه این نشست از سامانه مهر کریمانه که  با هدف شناسایی و ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از خانواده های نیازمند استان اصفهان  و همچنین پیاده سازی نظام توزیع عادلانه توسعه پیدا کرده است رونمایی و بسترهای مختلف آن برای فعالین اقتصادی بیان شد.

بر اساس آنچه گفته شد این سامانه در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری نیازمند تقویت است که امید است در نهایت باعث شکل گیری نظام توزیع عادلانه  شود و به عنوان مبنای برنامه ریزی در جهت ارائه خدمات به خانوارهای نیازمند استان مورد استفاده قرار گیرد.

اعضای کمیسیون مسئولیت اجتماعی و تشکلهای اتاق بازرگانی اصفهان در بخش دیگری از این نشست به بررسی برنامه های این کمیسیون در سال جاری پرداختند که برگزاری وبینارها و تورهای مختلف در حوزه مسئولیت اجتماعی و همچنین پویش های گوناگون  از جمله پویش آدم حسابی ها از موارد مهم این برنامه ها عنوان شد و با تاکید مجتبی کاروان مقرر شد این پویش ها در کمیته مسئولیت اجتماعی اتاق بررسی شده و طرح ها و نظرات برای تصویب به کمیسیون ارائه شود.

نظام حاکمیت شرکتی کمیسیون  که یکی از حوزه های مطرح در حوزه مسئولیت اجتماعی است نیز از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و  از آنجایی که شرکت ها تاثیر عمده بر سیستم اجتماعی دارند و بالارفتن بهره وری سازمان ها منجر به توسعه جامعه خواهد شد پیشنهاد شد این نظام در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی  و توسعه شرکت ها به فعالین اقتصادی معرفی  و بکار گرفته شود.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان مشارکت دولت و بخش خصوصی در عملیاتی ساختن پروژه های  حوزه کشاورزی و کشت گلخانه ای  و حمایت بیشتر از فعالان بخش خصوصی در بخش کشاورزی از جمله اهداف مهم این بازدید بود.

محمد صادقی، عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این  بازدید ضمن تاکید بر این نکته که یکی از اهداف  مهم اتاق ارتقا شاخص کسب و کار و همچنین  اشتغالزایی است، بیان کرد: فراکسیونی از کلیه کمیسیون های کشاورزی اتاق های سراسر کشور تشکیل شده است که با همفکری های انجام شده  و در صورت استفاده بهتر از ظرفیت اتاق در حوزه کشاورزی تحولات جدید و مثبتی را شاهد خواهیم بود.

علیرضا نیکویی، دبیر کمیته بهره وری وزارت جهاد کشاورزی نیز از مهیا بودن شرایط برای همکاری با بخش خصوصی  خبر داد و گفت: خوشبختانه در حال حاضر  شرایط مناسبی برای مشارکت بخش خصوصی برقرار است و ترجیح وزارت جهاد کشاورزی مشارکت با پروژه ها در مقیاس های بزرگ است که مشکلات بیشتری از کشور را حل کنند.

دبیر کمیته بهره وری وزارت جهاد کشاورزی، اظهار کرد:  پیوند میان شبکه تحقیقاتی کشور و اتاق های بازرگانی سراسر کشور منجر به توسعه و ارتقا بخش کشاورزی خواهد شد بنابراین لازم است  چارچوب این همکاری  در قالب یک تفاهم نامه به صورت پیش نویس و با هدف مشارکت بخش خصوصی  آماده شود تا پروژه های آتی در قالب این تفاهم نامه تعریف  شوند و در نهایت شبکه ای در کل کشور داشته باشیم.

علیرضا نیکویی به فعالین اقتصادی  در این حوزه که داوطلب سرمایه گذاری و همکاری بودند توصیه کرد: بهتر است قبل از اقدام به عملیاتی کردن یک پروژه ابتدا از وجود بازار و مشتری اطمینان حاصل کرده و سپس مراحل بعدی شروع شوند. علاوه بر این، پیشنهادات  در قالب یک طرح توجیهی و مقیاس پذیر تعریف و به وزارت جهاد کشاورزی ارائه شود تا امکان سنجی شود.

علی اصغر شهابی رئیس مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان نیز بر این باور بود که بکارگیری توان و امکانات بخش خصوصی در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی اثر بخش  خواهد بود.

رئیس مركز تحقیقات و آموزش كشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان با بیان این نکته که مشارکت با بخش خصوصی باید به معنای واقعی کلمه اتفاق بیفتد، به همکاری های انجام شده با بخش خصوصی در استان اصفهان  اشاره کرد وگفت: سیاست این مرکز  به اشتراک گذاشتن  امکانات  با بخش خصوصی به منظور هم افزایی  و ارتقا حوزه کشاورزی است.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در نشست قضات دادگستری و نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در هیات های حل اختلاف مالیاتی و تشخیص مطالبات تامین اجتماعی،هدف از برگزاری این نشست راکمک به اثربخشی فزون تر نمایندگان در هیات های حل اختلاف بیان و تصریح کرد: با نامگذاری سال 1400 به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری حمایت و پشتیبانی از کار و کارآفرین باید در تمامی لایه ها اجرایی شود.

مسعود گلشیرازی افزود: به واسطه تحریم های ظالمانه وشرایط تحمیلی بر اقتصاد کشور، بخش خصوصی به منزله موتور محرکه اقتصاد برای یاری رسانی در این شرایط سخت بوده و در بیانات معظم له نیز ضرورت توجه هر چه بیشتر به این مقوله بیان شده است.

وی ضمن تشکر ویژه از دست اندرکاران دستگاه قضا در استان اصفهان برای همراهی با بخش خصوصی ، ماحصل نوع نگاه ویژه مبتنی بر خرد و حمایت از بدنه مولد کشور از سوی رئیس قوه قضائیه در اصفهان را تعامل هر چه بیشتر دادگستری، دادستانی و دستگاه های اجرایی برای کمک به اعتلای اقتصاد استان دانست.

دبیر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در ادامه تنها ملجأ و مأوای فعالان اقتصادی در شرایط سخت را قانون دانست و افزود: اجرای درست و بجای قانون، آرامش دست اندرکاران کار و تولید را در پی داشته وموجب حفظ و توسعه فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی خواهد شد.

وی تاکید کرد رفتارهای فراقانونی در حوزه های مختلف بویژه در موضوع تراکنش های مالی در اصفهان با ورود به موقع دستگاه قضا اصلاح شد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ایجاد ساز و کاری برای رصد و پیگیری مواردی که احساس شود حقوق حقه شهروندان نادیده گرفته شده را بسیار حایز اهمیت دانست و  تصریح کرد: در اصلاحیه قانون مالیات بر ارزش افزوده تشکیل هیات های حل اختلاف مالیاتی موجب ایجاد وضعیت مطلوب تر برای فعالان اقتصادی شده است.

گلشیرازی نتیجه نقش آفرینی کامل و به موقع نمایندگان هیات های حل اختلاف را ایجاد روحیه امید در اکوسیستم اقتصادی استان بیان کرد.

وی بر ضرورت هم اندیشی در خصوص نحوه تجلی امنیت اقتصادی و ایجاد راهکارهای اصلاح قانون، آئین نامه و مقررات زدایی در مرجع های اجرایی مانند هیات های حل اختلاف و ارایه پیشنهاد در سطح استانی و ملی از این طریق را بسیار راهگشا دانست.

دفاع از حقوق دولت و بخش خصوصی فلسفه تشکیل کمیسیون ها و هیات های حل اختلاف

در ادامه محمدرضا حبیبی، رئیس کل دادگستری استان اصفهان ضمن تشکر از اتاق بازرگانی برای تشکیل گردهمایی تشکلی و تخصصی فعالان اقتصادی و دستگاه قضا، از قضات به واسطه حضور در هیات های حل احتلاف و از فعالان اقتصادی به واسطه

حضور در عرصه کارآفرینی، تولید و اشتغال در شرایط جنگ اقتصادی تشکر نمود.

 وی فلسفه تشکیل کمیسیون ها و هیات های حل اختلاف را نزدیک کردن دیدگاه های بخش خصوصی و دستگاه های دولتی مربوطه دانست.

حبیبی با تاکید بر اینکه قضات به عنوان داور در این جلسات حاضر می شوند، افزود: فلسفه حضور در این جلسات دفاع از حقوق دولت و بخش خصوصی است.

رئیس کل دادگستری استان حضور فعال و با اطلاعات کافی قضات در این جلسات را موجب  حفظ حق دولت و بخش خصوصی بیان کرد.

وی خطاب به قضات گفت: در این جلسات با دید کمک به جناح ضعیف تر در چارچوب قانون گام بردارید و انجام این وظیفه مهم مستلزم حضور فعال در جلسات کمیسیون ها و با اطلاعات کافی و مطالعه دقیق آئین نامه ها می باشد.

دستگاه قضا پشتیبان فعالان اقتصادی سالم است

در ادامه علی اصفهانی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان بابیان اینکه روزگار کنونی زمان شفافیت است گفت: مسئولین باید بستر فعالیت اقتصادی سالم را برای فعالان اقتصادی که بصورت شفاف عمل می کنند فراهم نمایند.

وی در ادامه بر رعایت حس کرامت طرفین در کمیسیون ها و هیات های حل اختلاف تاکید کرد و افزود: در صورت رعایت حس کرامت و احترام متقابل بین مسئولین و فعالان اقتصادی تمامی امور به سلامت طی خواهد شد.

عمل نکردن به قانون؛ عمده مشکل فعالان اقتصادی اصفهان

همچنین اصغر اخوان مقدم، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر اینکه درخواست پارلمان بخش خصوصی اصفهان دفاع از فعال اقتصادی با در نظرگرفتن حقوق دولتی است، افزود: بخش عمده مشکلات فعالان اقتصادی با دستگاه های اجرایی عمل نکردن به قانون است و در مواردی مصوبات داخلی ادارات مشکلات فراوانی برای فعالان اقتصادی و روسای ادارات ایجاد کرده است. وی در پایان سخنان خود خواستارمعرفی سه تن از قضات برای تشکیل جلسات مستمر با اتاق بازرگانی شد.

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از4
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر، همچنین این شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ابراهیم محمدی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، یزدی زاده با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد جعفر صالحی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سردار"محمدرضا
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به بیانات مقام ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز- چهارشنبه (۶ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی گزارش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مصطفی نباتی‌نژاد  اظهار کرد: زمانی که شهروندان اصفهانی بخواهند از حوزه گردشگری درآمد
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید رضا مرتضوی در دیدار  با  شماری  از هنرمندان و فرهیختگان اصفهانی با اشاره به سفر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در گردهمایی اعضای باشگاه شهراندیشان که با هدف ارائه پیشنهادها و ایده‌ها
ه گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، عباس حاج رسولی‌ها  با بیان اینکه بودجه دوره ششم طبق برنامه ۲۰ ساله‌ای که در دوره اول

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز-
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مصطفی نباتی‌نژاد  اظهار کرد: زمانی که ...
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید رضا مرتضوی در دیدار  با  شماری  از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در گردهمایی اعضای باشگاه
ه گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، عباس حاج رسولی‌ها  با بیان اینکه بودجه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…