بهمن 778
منتشرشده در جامعه
- اسفند 09, 778
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه ای که روی این پدیده بخواید بذارید، توان‌یاب، توان‌خواه یا هر چیز دیگه ای، واقعیت اینه که من، صرف‌نظر از نوع معلولیتم، یک معلول هستم، با آرزوها، یا به قول شما، حسرت‌های خودم. 
آرزوهایی نظیر  قدم زدن برای خودم، بدون دغدغه اینکه کسی بخواد ازم بپرسه نیاز به کمک دارم یا نه، 
آرزوهایی نظیر قدم زدن زیر بارون، توی یک روز دل‌انگیز بهاری، اون هم با پاهای خودم و بدون کمک گرفتن از عصا و ویلچر... و کلی آرزوهای دیگه.
آره، من یک معلول هستم و تمام این آرزوها، جزئی از زندگیمه. اما واقعیت اینه که من  با این آرزوهام کنار اومدم و زندگی باهاشون، اون‌جوری که شما فکر می‌کنید، واسم سخت نیست.
من حالم خوش هست، امید و انگیزه دارم، برای رسیدن به اهدافم تلاش می‌کنم و این‌هاست که واسم اهمیت داره و پرداختن به این دست آرزوها و حسرت‌ها، واسم از درجه اهمیت خیلی پایین‌تری برخورداره. بغض می‌کنم، دلم می‌شکنه و یک دعا می خوانم وگریه می‌کنم، اما بلدم چجوری دوباره حالم رو خوب بکنم.
اما خیلی مواقع، رفتار نادرست شما، این حال خوشم رو ازم می‌گیره. مثلاً وقتی‌که من رو توی خیابون می‌بینید و درست مقابل خودم، خدا رو به خاطر سالم بودنتون شکر می‌کنید. زمان‌هایی که تصور می‌کنید من معصوم هستم، اون هم با قدرت ماورایی و خارق‌العاده، و قادر به رفع حاجات‌تون و همیشه با دیدنم، یک دنیا التماس دعا دارید که بهم بگید!!!
زمان‌هایی که بدون هیچ‌گونه اطلاعی از نحوه کمک کردن بهم، به روش‌های نادرست بهم کمک می‌کنید و موجب آسیب رسیدن بهم می‌شید و خیلی رفتارهای نادرست دیگه.
من یک معلول هستم. خیلی عادی دارم زندگی‌ام رو می‌کنم و حالم خوش هست. پس لطفاً حال خوشم رو، با کلام و رفتار غلط‌تون، بد نکنید.
 
 
 
فاطمه طایی - سمیرم

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر امروزه اقشار مختلفی در یک جامعه زندگی می کنند و معلولان یکی از این گروه های موثر اجتماعی در این گستره بزرگ و پیچیده هر کدام دغدغه ها، نقش ها، مطالبه ها و خواسته ها و البته نقدهایی دارند. نقدهایی به کم و کاستی ها و مطالبه ای برای گرفتن حق و حقوقشان. آنها فقط حقشان را می خواهند با اندکی احترام، همین. و حالا باید حرف و نقل های یکی از جنس همین گروه را اینگونه خواند و شنید:
منتشرشده در جامعه
- اسفند 09, 778
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، بهزیستی استان حائز دو رتبه عالی و برتر شد.
در این آیین که با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان و حمیدرضا غزنوی رئیس هیئت مدیره و دبیر انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان برگزار شد؛ چهار تندیس رتبه خلاق، ۱۲ تندیس رتبه عالی، ۲۱ تندیس رتبه برتر و ۶ دیپلم افتخار جشنواره به عنوان رتبه پویا به روابط عمومی‌های استان اصفهان تعلق گرفت.
روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان در این جشنواره در حوزه روابط عمومی دیجیتال، ارتباطات رسانه‌ای و محتواسازی رتبه عالی و در زمینه نوآوری و فعالیت‌های پیشرو، برنامه‌ریزی و ارزیابی اثربخشی، اطلاع‌یابی و افکارسنجی، رویدادپردازی و مسئولیت‌های اجتماعی رتبه برتر را کسب کرد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان به عنوان روابط عمومی عالی و برتر تجلیل شد.
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع ۷.۴ میلیون تن گندله (رشد ۴.۸ درصدی نسبت به سال ۹۸)، حدود ۸.۸ میلیون تن آهن اسفنجی (رشد ۱۲ درصدی) و نزدیک به هشت میلیون تن تختال (رشد ۲.۸ درصدی) در فولاد مبارکه اصفهان تولید شد.

نباتی‌نژاد ادامه‌داد: گذر از مرز صادرات ۲۲ میلیون تن محصولات فولادی تخت و ارزآوری بیش از ۹ میلیارد دلاری، فروش بیش از ۱۲۰ میلیون تن محصولات فولادی تخت در بازارهای داخلی و صادراتی و تحویل بیش از ۷.۷ میلیون تن انواع محصولات در سال جهش تولید (۱۳۹۹) و ثبت رکوردی جدید از ابتدای زمان بهره‌برداری، از جمله توفیقات حاصل شده است.

وی بیان‌داشت: این توفیقات در حالی حاصل شد که موانعی بزرگی همچون کرونا و تحریم‌ها وجود داشت و مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه نیز از سوی آمریکایی‌ها تحریم شد.

افزایش عمق ساخت داخل محصولات

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان گفت:‌ در موضوع تولید محصولات نیز توجه به توان داخل و بومی‌سازی برخی قطعات و تجهیزات در دستور کار قرار گرفت، به‌طوری که برای بیش از یک‌هزار قطعه برنامه داخلی‌سازی در نظر گرفته شد که کاهش ارزبری قابل توجهی را به دنبال داشت.

وی ادامه‌داد: تولید تختال با عرض ۲ متر مورد استفاده در صنایع کشتی‌سازی و سایر صنایع، محصول جدیدی بود که سال گذشته برای نخستین بار ساخت آن در دستور کار قرار گرفت و کشور از این محصول بی‌نیاز شد.

مدیریت مصرف آب و ارتقای بهره‌وری

نباتی‌نژاد اضافه‌کرد: ‌در موضوع مصرف آب که چالشی اساسی فراروی این شرکت است، خریداری پساب ۹ شهرستان استان اصفهان از سوی فولاد مبارکه در دستور کار قرار گرفت و با تصفیه‌خانه‌ای که به همین منظور احداث شد، ضمن کاهش مصرف آب، این مشکل نیز مدیریت شد.

وی اظهار داشت:‌ صرفه‌جویی ۲۹۰ درصدی در مصرف آب، دیگر دستاورد فولاد مبارکه در سال‌های اخیر است به طوری که مصرف ۱۶.۶ متر مکعبی در هر تن برای تولید ۲.۴ میلیون تن فولاد در سال ۷۳، به ۲.۹ متر مکعب در هر تن برای تولید هفت میلیون تن فولاد در سال گذشته تبدیل شد.

این مسوول فولاد مبارکه خاطرنشان‌کرد: اکنون پروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، تا شهر یزد پیشرفت داشته که در ادامه با مشارکت سه شرکت بزرگ فولاد مبارکه، ذوب آهن و پالایشگاه اصفهان، انتقال آب به صنایع اصفهان و سایر بخش‌های کشاورزی و شرب در دستور کار خواهد بود که سهم فولاد مبارکه از این مشارکت ۲۹ درصد است.

پروژه‌های توسعه‌ای شرکت

مدیر روابط عمومی و روابط بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در ادامه به برخی پروژه‌های توسعه‌ای این شرکت اشاره کرد و گفت: طی افق ۱۴۰۴ و چهار سال پیش‌رو در مجموع هشت طرح و پروژه توسعه‌ای ویژه در این مجموعه با اعتبار ارزی ۸۹۸ میلیون یورو و اعتبار ریالی بیش از ۲۲۸ هزار میلیارد ریالی اجرایی می‌شود که زمینه اشتغال به کار چهار هزار و ۶۶۰ نفر را به صورت مستقیم و ۲۹ هزار و ۳۰۰ نفر را به صورت غیرمستقیم فراهم خواهد کرد.

وی تصریح‌کرد:‌ این طرح‌ها شامل پروژه نورد گرم ۲ شرکت فولاد مبارکه اصفهان (تکمیل زنجیره تولید تا ۷.۲ میلیون تن)، فولادسازی و ریخته‌گری تختال شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری (۸۰۰ هزار تن تختال)، تکمیل خطوط تولید الکترود گرافیتی شرکت نوین الکترود اردکان، طرح توسعه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان (فاز نخست)، احداث واحد فولادسازی و ریخته‌گری بیلت مجتمع فولاد زاگرس اندیمشک (۴۰۰ هزار تن بیلت)، افزایش ظرفیت زیرسقف از ۱.۵ به ۲ میلیون تن تختال فولاد هرمزگان نیم میلیون تن تختال) و ساخت کارخانه تولید ورق عریض شرکت فولاد هرمزگان (۱.۲ میلیون تن بلیت) است.

طرح تحول دیجیتال

نباتی‌نژاد با اشاره به آغاز طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه، افزود: مطابق این برنامه تا سال ۱۴۰۴ همه خطوط تولید این شرکت رباتیک خواهد شد، همچنین از جرثقیل‌ها و سایر تجهیزات اتوماتیک بهره‌برداری شده و حتی سامانه‌های اداری نیز به سیستم دیجیتالی ارتقا خواهند یافت.

این مسوول فولاد مبارکه با بیان اینکه طرح یاد شده به تاسی از فولادسازان بزرگ جهان در حال عملیاتی و اجرایی شدن است، خاطرنشان‌کرد:‌ در سال ۱۴۰۰ نیز ۲۲ پروژه با همین محوریت تعریف شده است.

کرونا و مسوولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه

به گفته وی، با وجود رفت و آمد روزانه بیش از ۲۲ هزار نفر در این شرکت اعم از پرسنل، کارگران، پیمانکاران، مدیران و غیره، کنترل‌های لازم در موضوع کرونا با قوت از سوی دست اندرکاران امر دنباله‌گیری می‌شود، به‌طوری که با کمترین میزان ابتلا از ابتدای پاندمی کرونا مواجه بوده و هیچ فوتی نداشتیم.

نباتی‌نژاد اضافه‌کرد:‌ در بخش مسوولیت‌های اجتماعی سال گذشته بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از سوی این شرکت در حوزه کرونا هزینه شد، به‌طوری که از ابتدای پاندمی بیش از ۱۲ هزار تن اکسیژن در کارخانه تولید شد و به صورت رایگان در اختیار بیمارستان‌های درمانگر کرونا در اصفهان و شهرهای اطراف قرار گرفت؛ به این ترتیب بازار سیاهی که برای این محصول ایجاد شده بود نیز شکسته شد.

وی خاطرنشان‌کرد:‌ علاوه بر آن، هر گونه کمبود تجهیزات و امکانات بیمارستان‌ها احصا شد و در اختیار آنها قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، توجه به حوزه ورزش را وظیفه دیگر این شرکت در راستای مسوولیت‌های اجتماعی برشمرد و گفت: در همین پیوند، باشگاه فرهنگی- ورزشی سپاهان با حدود سه هزار نفر ورزشکار در ۷۴ رشته و رده‌های مختلف سنی مورد حمایت شرکت قرار دارد.

وی بیان‌داشت: ساخت ورزشگاه، کمک به خیریه‌ها، اهدای یک‌هزار و ۶۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان بی‌بضاعت، مشارکت در ترمیم جاده‌ها و توجه ویژه به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از جمله دیگر اقدام‌ها در این راستا است.

نباتی‌نژاد گفت: ‌از سال ۹۳ تاکنون بیش از ۱۵ میلیارد تومان از سوی این شرکت برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اهدا شد و فقط در ماه مبارک رمضان امسال مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به این مهم اختصاص یافت که تاکنون موجب آزادی یک‌هزار نفر شده است.

 

 

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیر روابط عمومی و روابط بین‌الملل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: پروژه انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران، تا شهر یزد پیشرفت داشته که در ادامه با مشارکت 3 شرکت بزرگ فولاد مبارکه، ذوب آهن و پالایشگاه اصفهان، انتقال آب به صنایع اصفهان و سایر بخش‌های کشاورزی و شرب در دستور کار خواهد بود که سهم فولاد مبارکه از این مشارکت ۲۹ درصد است
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح مسکن‌مهر نایین توضیح داد: این پروژه به منظور سهولت ترافیک و عدم تداخل با ترافیک شهری اجرایی شده است.

وی بیان داشت: در سال 1399 توفیق داشتیم تا تعدادی از پروژه‌هایی که در طی سال‌های قبل آغاز شده بود و بنا به دلایلی دچار مشکل شده و مسکوت مانده بودند را با هماهنگی‌ها و پیگیری‌های ویژه‌ای که انجام شد راه‌اندازی مجدد و تکمیل کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: عمده‌ترین مشکل این پروژه ها در بخش اعتبار و منابع مالی بود که بحمدالله با رایزنی‌های بعمل آمده منابع مالی تامین و با تمرکز بر ساخت آن‌ها، تعدادی از پروژه‌های عمرانی به بهره‌برداری رسیدند.

وی اذعان داشت : یکی از این پروژه‌ها، تقاطع غیرهمسطح مسکن‌مهر نایین است که در اسفندماه 1397 آغاز شده بود اما مدتی متوقف مانده بود که خوشبختانه این پروژه با پیگیری‌های بعمل آمده و با  اعتبار 190 میلیارد ریال در پایان سال 1399 مصادف با عید مبعث، بازگشایی و تقدیم مردم شریف استان شد.

قاری‌قرآن با بیان اینکه این تقاطع در کمربندی شهری شهر نایین واقع شده و قسمتی از محور طریق‌الرضا است. گفت: تقاطع غیرهمسطح مسکن‌مهر نایین، محورکمربندی شهر نایین را به صورت زیرگذر ارتباط می دهد و نهایتا ارتباط بین مسکن‌مهر و شهر نایین را بصورت همسطح برقرار میکند.

وی در خصوص دلیل اصلی ساخت این زیرگذر و مزیت های آن تشریح کرد: به طور کلی فلسفه وجودی این تقاطع به جهت ایجاد سایت مسکن مهر در کنار شهر نایین است و مهمترین معضل برای ساکنین این مساکن ایمنی و راه ارتباطی با شهر بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه ما برای ایجاد مسکن معمولا مجبور هستیم در کنار یا حاشیه شهرها، بحث الحاق زمین به محدوده را انجام دهیم عنوان کرد: برای ساخت مسکن مهر نایین، زمین الحاق شده در مجاورت کمربندی نایین قرار گرفت که پس از افتتاح مسکن‌مهر، ساکنین آن برای ارتباط با شهر چه بصورت سواره و چه بصورت پیاده دچار مشکلاتی بودند.

وی ادامه داد: با توجه به محور کمربندی این منطقه، سرعت بالای وسایل نقلیه عبوری از آن و تصادفات منجر به فوت و خسارات مالی، ساخت این زیرگذر به جهت تامین ایمنی اهالی این مساکن و راه ارتباطی ایمن با شهر اجرایی شد. به نحوی که محور اصلی (محور کمربندی) در زیرگذر قرار گرفته و در همسطح نیز یک عبور ایمن برای عابرین پیاده و وسایل نقلیه تامین شده است.

قاری‌قرآن گفت: بخشی از مشخصه‌های فنی این پروژه شامل 85 هزار مترمکعب خاکبرداری، 15 هزار مترکعب خاکریزی، هشت هزار و 600 مترمکعب اساس و 18 هزار تن آسفالت بوده است

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با احداث تقاطع غیرهمسطح مسکن‌مهر نایین، اصلی ترین دغدغه ساکنین این مساکن که تامین ایمنی و راه ارتباطی با شهر بود مرتفع شد
منتشرشده در اقتصاد
- اسفند 09, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و جایگاه خاص روابط عمومی اشاره کرد و گفت : با توجه به روند سریع تحولات و پیشرفت فناوری های ارتباطی ، به روز بودن روابط عمومی شرکت و برخورداری از دانش، تجهیزات و تکنولوژی های نوین بسیار مهم است چرا که به روز بودن روابط عمومی می تواند در معرفی توانمندی های شرکت، ایجاد انگیزش در کارکنان و در نتیجه بهره وری، کارآیی و اثربخشی و تحقق برنامه های راهبردی موثر واقع شود که روابط عمومی ذوب آهن به خوبی در این زمینه عمل کرده است .

وی افزود : روابط عمومی ذوب آهن از استانداردهای لازم برخوردار است اما استاندارد حدی ندارد و معرفی مطلوب شرکت بزرگی مانند ذوب آهن اصفهان ، ایده های جدید و خلاقیت زیادی می طلبد .

مدیرعامل شرکت به تنوع ذینفعان سازمان اشاره کرد و افزود : نیاز و ویژگی های ذینفعان متفاوت است و باید آنها را دسته بندی کرد و محتوای ویژه ای باید برای هر بخش از ذینفعان تهیه شود تا اثربخشی این پیام ها افزایش یابد .

یزدی زاده برقراری ارتباط صحیح و منطقی و اصولی با مخاطبان و همچنین اطلاع رسانی شفاف و روشن و دریافت انتظارات و خواسته های مخاطبان با بکار گیری روش ها و فنون مختلف را از دیگر وظایف کارکنان روابط عمومی دانست .

مدیرعامل، روابط عمومی را ویترین فعالیت های شرکت معرفی کرد و گفت : موفقیت روابط عمومی، موفقیت سازمان است و یک روابط عمومی متعالی است که می تواند یک سازمان را به چالش بکشد و باعث پیشرفت آن گردد.

وی باشاره به نقش روابط عمومی در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی افزود : از جمله وظایف روابط عمومی ارتباط و تعامل با رسانه ها است که توسعه این تعاملات در جهت معرفی شرکت از ابعاد مختلف بسیار با اهمیت است.

وی ضمن قدردانی از کارکنان روابط عمومی گفت : کسب جوایز مختلف در این حوزه نشان از توانمندی و پشتکار کارکنان روابط عمومی است ولی با توجه به پتانسیل کارکنان این بخش می توان سطح استاندارد ها را ارتقا داد و انتظارات بیشتری در این حوزه از کارکنان مدیریت روابط عمومی داشت .

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی (۲۷ اردیبهشت ماه) کارکنان روابط عمومی با منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان دیدار و گفتگو کردند.
صفحه1 از23
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سید ضیاء
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه ای که روی این پدیده بخواید بذارید، توان‌یاب،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع ۷.۴ میلیون تن گندله (رشد ۴.۸ درصدی نسبت به ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و جایگاه خاص روابط عمومی اشاره کرد و گفت : با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم آقای اکبر ترکان به دلیل بیماری ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…