استاندار اصفهان در دفاع از مدیران توانمند ادای وظیفه کند

در دو روز گذشته زمزمه برکناری یکی از مدیران کل شاخص و پرتلاش استان در شبکه های مجازی در حال داغ شدن است، با این که تغییرات و جابجایی ها در دستگاه های دولتی به خودی خود امری بدیهی و معمولی است اما وقتی حیثیت یک مدیر بی جهت و صرفا به دلیل امراض، اغراض و امیالِ شخصیِ عده ای کوته فکر و یک روزه بین مورد تعرض قرار گیرد از حالت عادی خارج و تاسف برانگیز خواهد شد.

.

 

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، کمتر از دو سال از انتصاب ولی الله نصراصفهانی به عنوان مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گذشته است و در این مدت بهزیستی استان با درایت و همت وی و با تلاش مجموعه ی معاونین، کارشناسان ستادی، روسا و کارکنان خدوم سازمان در اقصی نقاط این استان پهناور، دوره ای آرام، بدون حاشیه و پرتوفیق در امر خدمت رسانی به اقشار محروم را تجربه می کند.

 

ایجاد محیط امن، آرام و کم تنش در سازمانی که ماهیتا سرشار از موقعیت های فرساینده جسم و روان برای کارمندان است از یک سو و تلاش و تقلای مدیرکل با وجود همه موانع اعتباری و … برای یافتن راه های قانونی جهت فراهم کردن شرایط نسبتا مناسب معیشتی برای پرسنل از سوی دیگر باعث ارتقای سطح رضایت خادمان مردم در بهزیستی استان شده است هر چند وضعیت موجود با وضعیت مطلوب معیشتی کارکنان سازمان در سراسر کشور فاصله زیادی دارد، اما همین مقدار تلاش مشاهده شده از سوی مدیریت استان برای بهبود پرداخت ها، مانع از کاهش بیشتر انگیزه های شغلی کارکنان بهزیستی شده و نهایتا باعث جلب رضایت نسبی جامعه هدف که متشکل از آسیب پذیرترین اقشار شده است.

 

ملاقات مردمی و مستمر هفتگی، سرکشی و بازدید متواتر از مراکز نگهداری روزانه و شبانه‌ روزی تحت نظارت و پیگیری مطالبات و نیازمندی های جامعه هدف به صورت حضوری و در قالب سفرهای شهرستانی، اردوهای جهادی و سفرهای موردی در اقصی نقاط استان و ایفای نقش مطالبه گری مجدانه در راستای احقاق حقوق جامعه هدف به ویژه معلولان از جمله ویژگی های این دوره از مدیریت بهزیستی استان است که اثرات آن کاملا ملموس و محسوس است.

 

تعامل و ارتباط تنگاتنگ مدیریت بهزیستی استان با ذینفعان درون و برون سازمانی اعم از خیرین، مراکز تحت نظارت و سازمان ها، نهادها و سایر دستگاه های حاکمیتی، عمومی و خصوصی و ارتباط و پاسخگویی بدون لکنت به رسانه ها نیز در این مدت بر کسی پوشیده نیست.

 

گذشته از آن چه ذکر شد ویژگی های شخصیتی و مشی و منش اخلاق مدارانه ی مدیرکل در کنار ویژگی انقلابیِ اصیل و فرزند شهید بودنِ وی از یک سو و تحصیلات عالیه و تخصصی و نیز تجربه گرانبهای مدیریت در سطح کلان کشوری (مدیرکل استان تهران، مدیرکل دفاتر ستادی سازمان) و طی همه سطوح اداری از پایه تا عالی، سرمایه ارزشمندی است که این فرزندِ استان آن را برای ادایِ دِین به زادگاهش در طبق اخلاص نهاده و موقعیت های شغلی و مادی بهتر را جهت خدمتگزاری وانهاده است.

 

اکنون دقیقا مشخص نیست اولا به چه دلیل و از طرف چه کسانی با طرح اتهامات بی پایه و کذب هجمه های ناجوانمردانه و غیرمنصفانه ای بر علیه این مدیرکل خدوم آغاز شده است؟ و ثانیا دلیل مدیران عالی سازمان بهزیستی (و شاید مدیران عالی استان) برای محروم ساختن استان از یک مدیر توانمندِ بومی، جهادی، انقلابی و یادگار شهید والامقام چیست؟ که پاسخگویی در این زمینه لازم و ضروری می نماید.

از استاندارِ محترم انتظار می رود در دفاع از مدیران توانمند، خدمتگزار و وفادار به نظام و انقلاب اسلامی جانانه، بدون واهمه و مماشات ادایِ وظیفه نمایند تا در شرایط پر فشار کنونی؛ تمایلات، انگیزه ها و تلاش های مدیران و خادمان واقعی مردم، آنان را در مسیر خدمتگزاری بیشتر و بهتر مصمم تر و پر امیدتر سازد و گرنه همه می دانیم که “این آسیاب به نوبت است.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سیدمحمدرضا
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حامد ضیایی با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن قدیری
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمود اعتباری
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر، امیرحسین نصرتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سید مجتبی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، ایرج رخصتی
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

پایگاه خبری ارمغان شهر  ،  اینکه همیشه این مراسم با حاشیه ها وچالش هایی روبرو است و دوستان اکثر اوقات ناراضی هستند ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرشته آرامش با اشاره به میزان ذخیره گروه‌های خونی در استان اصفهان، اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده با صدور حکمی «محمدعلی خبوشانی» را به سمت به عنوان نماینده و دستیار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی به مناسبت هفدهم مردادماه «روز ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
پایگاه خبری ارمغان شهر  ،  اینکه همیشه این مراسم با حاشیه ها وچالش هایی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرشته آرامش با اشاره به میزان ذخیره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی قاسم‌زاده با صدور حکمی «محمدعلی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…