نمایش موارد بر اساس برچسب: استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و در بیست و دومین روز شهریور ماه 1400، محمد اعتدادی در گفتگو با برنامه سلام اصفهان ، اظهار داشت: برای شروع سال تحصیلی مطلوب اقدامات و فعالیت‌هایی در قالب پروژه مهر تعریف کردیم و همکاران من در سرتاسر استان برای سنجش میزان آمادگی مدارس برای بازگشایی یک مرحله مانور در روزهای آینده انجام خواهند داد تا با شناخت احتمالی کاستی ها و بسیج همه امکانات برای بازگشایی مدارس آماده شوند.

 

وی افزود: شروع سال تحصیلی و آموزش بدون وقفه از مهرماه آغاز می شود که در چارچوب تصمیمات و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود و ما تابع آنها هستیم.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد: بازگشایی مدارس الزاماتی دارد که ایمن سازی افرادی که با دانش‌آموزان در ارتباط هستند مانند واکسیناسیون معلمین، کادر اجرایی مدارس، نیروهای خدماتی و سرایداران و رانندگان سرویس از جمله آنها است؛ ضمن اینکه واکسیناسیون دانش‌آموزان نیز در دستور کار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار دارد.

 

اعتدادی خاطر نشان کرد: امسال مدارس روستایی و عشایری که تعداد دانش‌آموزان آنها کمتر از ۱۰ نفر است به صورت حضوری فعالیت خواهند کرد اما بازگشایی مدارس در ابتدای مهرماه به صورت مجازی است و پس از واکسیناسیون همکاران و افراد مرتبط با مدرسه، قرار شده که از آبان ماه مدارس به صورت تدریجی، اقتضایی و آرام شرایط حضوری دانش‌آموزان را در مدارس مهیا کنند.

 

وی ادامه داد: البته این اقدامات نیز منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است و باید برای مدارس با تراکم کم، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرد که شورای مدرسه نقش مهمی در آن دارد.

 

 

منتشرشده در فرهنگ

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، با حضور عباس رضايي استاندار اصفهان و رييس ستاد بيست و چهارمین جشنواره شهيد رجايي استان، نعمت الله اکبری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبير جشنواره و جمعي از مقامات استانداري و مديران كل دستگاههاي اجرايي استان از عملكرد سال 1399،  شانزده  نهاد اجرايي اصفهان در اين جشنواره تجليل شد.

اين مراسم  به ‌منظور شناسایی و تقدير از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ‌و ملت شريف و بزرگوار ايران اسلامي و نهادينه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي در محل «سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان اصفهان» برگزار شد.

نعمت الله اکبری بیان داشت: امسال 65 دستگاه اجرایی استان در این جشنواره شرکت کردند که 16 دستگاه برترشدند واین درحالی است که وضعیت دستگاه ها امسال نسبت به دوره های قبل بهتر ورقابت سخت ورتبه ها بسیار بهم نزدیک بود.

وی ادامه داد: دولت الکترونیک، اقتصاد مقاومتی وبرون سپاری سه شاخصه ایی بود که این دوره مد نظر قرارگرفت.

اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در مجموع شاخص هاي اختصاصي  رتبه برتر گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را كسب نمود.

در اين مراسم از آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با اهداء لوح تقدير و تنديس تجليل شد.

گفتني است، به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت وبينار از وحید سلمانی خواجوئی کارشناس روابط عمومی اداره کل و فضه قاسمی مسئول کارگزینی اداره کل به عنوان برگزيدگان خدمت مجموعه آموزش فني و حرفه اي قدرداني شد.

منتشرشده در جامعه

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، دکتر ولی‌اله نصر، طی پیامی روز جهانی خیریه  را به  خیرین  و فعالان اجتماعی در سازمان‌های خیریه و مردم نهاد، تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

در سایه همبستگی جهانی، سازمان ملل متحد بر آن است تا با بهترین شکل نیازهای آسیب‌پذیرترین شهروندان جهان را برآورده و نقش بخش خصوصی را در حمایت از سازمان‌های مختلف که تلاش‌های بشردوستانه را برعهده دارند، تصدیق کند.  

از همین روی پنجم سپتامبر روزجهانی خیریه نامگذاری شده است تا جهانیان با به رسمیت شناختن نقش نیکوکاری در فرونشاندن بحران‌ها و رنج افراد درون و بین کشورها گام‌های موثری بردارند.

روز جهانی خیریه این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا به جامعه وسیع‌تری دسترسی پیدا و به آنهایی که به حمایت نیاز دارند، کمک کنند. این روز فرصت مغتنمی برای بالا بردن آگاهی جمعی محسوب می‌شود و عرصه را برای رویدادهای خیریه‌ای که در مقیاس جهانی به وقوع می‌پیوندند، فراهم می‌کند.  

چهاردهم شهریورماه بهانه‌ای است برای تجدید پیمان با همه فعالان اجتماعی در سازمان‌های خیریه که با هم در مسیر ساختن جهانی بهتر برای همه انسان‌ها تلاش می‌کنند. نام‌آورانی که راه سعادت را نیک آموخته و آن را در حمایت عمومی از دیگران و افزایش مسئولیت اجتماعی جستجو می‌کنند.

اینجانب؛ ضمن تبریک این روز ماندگار، از همه خیرین که  همواره در امر خدمت‌رسانی و کمک به خانواده بزرگ بهزیستی، یار و یاور ما بوده، تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و توفیق روز افزون  همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

بدیهی است  که ارزش و قدر  آدمیان در نام نیکی است که از خود بر جای می‌گذارند و خلوص  و صداقت، عیار سنجش  آنان در پیشگاه خداوند است.  

دکتر ولی‌اله نصر

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان

منتشرشده در جامعه

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، برای نخستین بار در کشور و با همکاری بهزیستی استان؛ پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان، آموزش زبان اشاره ناشنوایان را در دستور کار قرار داده است.

مسئول دبیرخانه مناسب‌سازی بهزیستی استان اصفهان با اشاره به حمایت از افراد ناشنوا،  گفت: یکی از جنبه‌های حمایت از افراد ناشنوا استفاده از زبان اشاره در ادارات است و بهتر است هر اداره یک مترجم زبان اشاره داشته باشد تا افراد ناشنوا در ادارات با مشکل روبرو نشوند.

زهره ملایی افزود: بر این اساس و پیرو جلسات مشترک بهزیستی و پلیس راهور استان،  اولین دوره آموزشی زبان اشاره ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی استان برگزار شد.

وی ادامه داد: اصلی ترین مشکل ارتباطی ناشنوایان با محیط و اطرافیان نبود مترجم زبان اشاره در مراکز مهم دولتی و غیر دولتی و نبود امکان دسترسی به اطلاعات و امکان اطلاع رسانی و خدمات عمومی به کمک زبان اشاره است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی  استان اصفهان نیز گفت: باتوجه به وجود ۱۳ هزار نفر ناشنوا در استان و حدود ۷ هزار نفر در کلانشهر اصفهان؛ زبان اشاره راهکاری مناسب برای رفع نیازهای شفاهی و ارتباطی جامعه ناشنوایان است.

سرهنگ محمدرضا محمدی ادامه داد: معتقدیم افراد ناشنوا باید بتوانند در جامعه حضور فعال داشته باشند و در این مسیر پلیس راهور نیز باید بتواند، به نیازهای آنها با استفاده از زبان اشاره پاسخ دهد.

وی ادامه داد: بسیاری از افراد مهارت چگونگی برقراری ارتباط با افراد ناشنوا را ندارند و ضعف در این مهارت‌ها باعث می‌شود که افراد ناشنوا در برقراری ارتباط با دیگر افراد جامعه احساس نارضایتی داشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان تصریح کرد: ارتقاء مهارت پلیس زمینه ساز حضور افرادی در جامعه می‌شود که با مشکل شنوایی روبرو هستند و این مهارت ناشنوایان را در تعاملات اجتماعی کمک می کند.

منتشرشده در جامعه

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای استان اصفهان به شایعاتی که در فضای مجازی در خصوص آلوده بودن آب چاه های فلمن منتشر شده است اشاره کرد و گفت: امسال آبدهی تمام چاه های فلمن در حاشیه زاینده رود، به صفر رسیده و از مدار بهره برداری خارج شده اند.

فهیمه امیری افزود: این که گفته می شود پساب نیروگاه برق اسلام آباد وارد چاه های فلمن شده و آن را آلوده کرده است صحت ندارد زیرا اولاً این نیروگاه پایین تر از چاه های فلمن واقع شده و پساب آن وارد رودخانه نمی شود، ثانیاً چاه های فلمن به طور کلی خشک شده و آبی برای استحصال ندارد.

وی با بیان این که آب مورد نیاز 57 شهر و 380 روستای استان از تصفیه خانه آب باباشیخ علی تامین می شود گفت: کیفیت آب شرب و حفظ سلامت شهروندان خط قرمز آبفای استان اصفهان است و به همین دلیل آب توزیع شده در شبکه آبرسانی اصفهان بزرگ به صورت مستمر توسط کارشناسان کنترل کیفی آزمایشگاه شرکت آبفا و مرکز بهداشت محیط استان مطابق با استاندارد های ۱۰۵۳ و ۱۰۱۱  مورد پایش و آزمایش قرار می گیرد.

مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای استان اصفهان با اشاره به این که هیچ گونه موارد ابتلا به بیماری های گوارشی از طریق آب شرب از سوی مرکز بهداشت استان گزارش نشده است افزود: همانگونه که بارها اعلام کرده ایم، آب موجود در شبکه آبرسانی 98 شهر و 948 روستای تحت پوشش آبفای استان اصفهان کاملاً سالم است و نیاز به جوشاندن و یا تصفیه مجدد ندارد.

 

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از4
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در  مدت چهار
این نمایشگاه تا بیست و سوم مهرماه 1400 و به مدت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، این تندیس را
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود صرامی، مدیر عامل شرکت پرستیژلند ایران و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، معاونان، كاركنان، پيشكسوتان و بازنشستگان شركت‌هاي
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با اشاره به نقش هم افزایی این دو فولادساز بزرگ
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با بیان اینکه در زمینه فرهنگ سازی آموزش های
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه مصرف گاز

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…