آذر 778
منتشرشده در اقتصاد
- دی 07, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل  از  روابط عمومی آبفا  ، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این مراسم گفت: استان اصفهان از ابتدای تشکیل این صنعت، همواره در کشور پیشگام بوده است، به طوریکه اولین تاسیسات آبرسانی مدرن و زیرساخت های جمع آوری شبکه فاضلاب در این استان ایجاد شده که بسیار جای تقدیر دارد.
حمیدرضا جانباز با اشاره به کاهش بارندگی ها در سال آبی جاری افزود: پیش بینی ها بیانگر آن است که از نظر منابع آبی تابستان سختی پیش رو داشته باشیم و فلات مرکزی ایران به ویژه حوضه آبریز زاینده رود با محدودیت مواجه است و امضای این قرار داد کمک شایانی به شرکت ذوب آهن در رفع نیازهای آبی می کند.
وی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت عنوان کرد: در یک دهه گذشته استان اصفهان در جذب مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه های آبفا در سطح استان بسیار موفق عمل کرده است.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: با مدیریت هوشمند شرکت آبفا استان اصفهان در سال های اخیر تحول و انقلاب بزرگی در صنعت آبفا در استان اصفهان ایجاد شده است.
ناصر موسوی لارگانی گفت: با توجه به محدودیت منابع دولتی برای ایجاد زیرساخت ها، اگر از توان بخش خصوصی استفاده نشود، بهره مندی مردم از خدمات آبفا بسیار زمان بر می شود اما در حال حاضر انتظار می رود با مشارکت بخش خصوصی اجرای شبکه فاضلاب در روستاها در حداقل زمان ممکن ایجاد گردد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با بیان اینکه برای اولین بار در کشور اجرای تاسیسات فاضلاب در روستاها با سرمایه گذاری بخش خصوصی عملیاتی گردید اعلام کرد: این پروژه با سرمایه گذاری شرکت ذوب آهن اصفهان به روش بیع متقابل به مبلغ 289 میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت.
هاشم امینی افزود: به دنبال انعقاد این تفاهم نامه 255 کیلومتر شبکه فاضلاب در 25 روستا و توسعه تصفیه خانه فولادشهر اجرایی می شود.
وی گفت: در چند سال اخیر بالغ بر2 هزار و 662 میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه توسعه و احداث تاسیسات فاضلاب در سطح استان اصفهان انجام گرفت.
مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان با اشاره به روش های مختلف سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش فاضلاب در استان افزود: هزارو 190 میلیارد تومان به روش بیع متقابل ، هزار و 400 میلیارد تومان در قالب فایناس خارجی و46 میلیارد تومان فایناس داخلی برای ایجاد زیرساختهای تاسیسات فاضلاب در استان توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شد.
وی با اشاره به جمعیت تحت پوشش این طرح تصریح کرد: با اجرای تاسیسات فاضلاب در 25 روستای فلاورجان جمعیتی بالغ بر 48 هزار و 500 نفر از خدمات شبکه فاضلاب بهره مند می شوند که این امر تاثیر بسزایی در ارتقای بهداشت عمومی و کاهش آلاینده های زیست محیطی دارد.
مدیرعامل شرکت آبفا استا اصفهان با بیان اینکه به دلیل مجاورت فلاورجان با رودخانه زاینده رود، احداث تاسیات فاضلاب در روستاهای آن ضروری است، خاطرنشان ساخت: برای جلوگیری از آلودگی آبهای سطحی و زیرزمینی تاسیسات فاضلاب در روستاهای فلاورجان در دستور کار قرارگرفت که این مهم با سرمایه گذاری بخش خصوصی مهیا شد.
هاشم امینی با بیان اینکه استان اصفهان همواره در زمینه راه اندازی تاسیسات فاضلاب در کشور پیشتاز بوده است، اظهار کرد: در حال حاضر 32 تصفیه خانه فاضلاب در مدار بهره برداری قرار دارد،8 هزار و 132 کیلومتر طول شبکه فاضلاب ، 485 کیلومتر طول خطوط انتقال فاضلاب و نیز تعداد انشعابات نصب شده فاضلاب 695 هزار و 268 فقره در استان اصفهان می باشد که این امر بیانگر پیشرو بودن اصفهان در اجرای تاسیسات فاضلاب درکشور است.
در ادامه منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: مسئولیت اجتماعی تامین آب پایدار، عامل اصلی مشارکت ذوب آهن درسرمایه گذاری اجرای تاسیسات فاضلاب در 25 روستای استان اصفهان است.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، قرارداد سرمایه گذاری احداث تاسیسات فاضلاب 25 روستای استان اصفهان میان شرکت ذوب آهن و شرکت آبفای استان اصفهان منعقد شد.
منتشرشده در اقتصاد
- دی 07, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی آبفا ،  مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم رونمایی از این خودرو گفت: خودرو مدیریت بحران با هدف رفع حوادث فاضلاب در کوتاه ترین زمان ممکن راه اندازی شده است.
هاشم امینی با بیان اینکه این پروژه برای اولین بار در کشور از سوی فعالان صنعت آبفا در اصفهان طراحی و عملیاتی شد، خاطر نشان ساخت: قدمت شبکه فاضلاب در اصفهان به بیش از نیم قرن می رسد و بر این اساس فرسودگی شبکه فاضلاب یکی از مهم ترین عوامل وقوع حوادث در نقاط مختلف اصفهان است و از آنجایی که وقوع حوادث فاضلاب تبعات زیست محیطی به همراه دارد، این خودرو با هدف کاهش تبعات مختلف حوادث شبکه فاضلاب طراحی و عملیاتی گردیده است.
وی با اشاره به امکانات خودرو مدیریت بحران شبکه فاضلاب اعلام کرد: تمام تجهیزاتی که برای رفع بحران شبکه فاضلاب نیاز است در این خودرو جانمایی شده است و برای مثال در گذشته برای رفع حوادث شبکه فاضلاب بعضا از ماشین آتشنشانی به منظور دریافت اکسیژن، کمک گرفته می شد اما با راه اندازی این خودرو وسایل لازم برای اکسیژن رسانی به آسیب دیدگان مهیا گردیده است.
مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان تصریح کرد: راه اندازی این خودرو تاثیر به سزایی در کاهش دخالت نیروی انسانی و برخی تجهیزات دارد و این مهم در نهایت موجب کاهش هزینه ها در رفع بحران های شبکه فاضلاب می شود.
امینی افزود: شرکت آبفا به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات خود، استان اصفهان را به هفت منطقه تقسیم نمود است و مقرر شده به منظور وقوع احتمالی حوادث شبکه فاضلاب در سطح استان، هفت خودرو مدیریت بحران با تجهیزات کامل در این مناطق مستقر شوند تا بدین وسیله از تبعات وقوع حوادث کاسته گردد

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر با حضور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان و نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، از نخستین خودرو عملیاتی مدیریت بحران فاضلاب اصفهان در صنعت آبفا کشور رونمایی شد
منتشرشده در شهر
- دی 06, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در مراسم آغاز فعالیت پلیس دوچرخه سوار در شهر اصفهان با اشاره به اینکه اقدام پلیس برای استفاده از دوچرخه به منظور انجام ماموریت های خود در درون شهر نشان از احساس مسئولیت این نهاد در برابر مردم و آلودگی هوا دارد، اظهار کرد: گسترش استفاده از دوچرخه از سوی لایه های مختلف مردم و سازمان ها سبب حفظ محیط زیست و سلامت مردم می شود.

وی ادامه داد: شهرداری اصفهان نیز طی سه سال اخیر اقداماتی را در این زمینه آغاز کرده است که از آن جمله می توان به برنامه مدیریت شهری برای توسعه 777 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شهر اصفهان اشاره کرد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه بخشی از این هدف گذاری تاکنون در بسیاری از مناطق شهری محقق شده است، گفت: چشم انداز ما در این شهر جایگزینی یک دوچرخه به جای یک خودروی تک سرنشین است تا از حجم ترافیک و آلودگی های صوتی و هوا در شهر کاسته شود.

وی بیان کرد: بهره مندی از دوچرخه برای انجام ماموریت دستگاه های مختلف به خصوص پلیس می تواند سایر شهروندان را هم به استفاده از این وسیله پاک برای تردد ترغیب کند و به مرور شاهد استفاده بیشتر کسبه، دانش آموزان و دانشجویان از دوچرخه در شهر اصفهان باشیم.

نوروزی از ایجاد زیرساخت های مناسب در مسیرهای دوچرخه سواری شهر از سوی شهرداری خبر داد و گفت: یکی از راه های تحقق شهر زیست پذیر استفاده بیشتر مردم از دوچرخه است تا آرامش در شهر حکمفرما شود.

استفاده از دوچرخه برای حفظ سلامت و نشاط ماموران پلیس

همچنین در این مراسم، سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به اینکه دوچرخه سواران هم مانند سایر رانندگان وسایل حمل و نقلی باید به قوانین راهنمایی و رانندگی پایبند باشند، اظهار کرد: امسال تصادفاتی برای دوچرخه سواران اصفهانی روی داد که برخی از آنها منجر به فوت شد، بنابراین لازم است در کنار احترام به قوانین، استفاده از کلاه ایمنی هم در دستور کار باشد.

وی با اشاره به فعالیت پلیس دوچرخه سوار در شهر اصفهان تصریح کرد: یکی از دلایل استفاده از دوچرخه برای ماموریت های پلیس در اصفهان حفظ سلامت و نشاط ماموران است چراکه براساس نظر مردم پلیس های دوچرخه سوار از شادابی و هوش بیشتری برای خدمت رسانی برخوردارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان افزود: همچنین شهر اصفهان به لحاظ ترافیکی و فرهنگی نیاز به استفاده از دوچرخه دارد که پلیس دوچرخه سوار به خوبی می تواند به توسعه این فرهنگ کمک کند.

وی با اشاره به اینکه در کنار دوچرخه پلیس همچنان استفاده از مجهزترین خودروهای دنیا را در دستور کار دارد، گفت: با این حال پلیس برای افزایش کیفیت هوای شهر اصفهان که یکی از شهرهای کشور با روزهای اندک پاک است، در صدد استفاده از پلیس دوچرخه سوار برآمد.

سرهنگ محمدی طرح اصفهان برای پلیس دوچرخه سوار را نسبت به سایر شهرها جامع تر دانست و گفت: برخورداری از ظاهری شیک و مناسب، استفاده از برچسب پلیس، استفاده از دوچرخه های دارای پلاک و کلاه ایمنی برای ماموران پلیس از ویژگی های پلیس دوچرخه سوار اصفهان است.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر شهردار اصفهان با اشاره به آغاز فعالیت پلیس دوچرخه سوار در شهر اصفهان گفت: این اقدام پلیس اصفهان نشان از احساس مسئولیت پلیس در برابر محیط زیست و سلامت شهروندان دارد.
منتشرشده در اقتصاد
- دی 06, 778
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ایستگاه کلنجه کوه در شهرستان سمیرم در منطقه پادنا واقع شده و ارتباطات تمام مراکز مخابراتی پادنا و سایتهای اپراتورها را با حجم بسیار زیادی رادیو با ظرفیتهای منصوبه از سمیرم تامین می کند.
 
در این راستا،با توجه به نیاز اپراتور ها و مشتریان داخلی و اشباع محیط انتقال رادیوئی ، اجرای این طرح  در سال ۹۶ در دستور کار قرار گرفت و با همت مخابرات شهرستان سمیرم، مدیریت دسترسی، پیگیری معاونت شبکه و مدیریت سیستمهای انتقال و با پشتیبانی معاونت مالی مخابرات منطقه اصفهان ، این طرح اجرا و امروز این مسیر فیبر دارای ترافیک شد.
 
گفتنی است با اجرای این طرح و نصب تجهیزات انتقال بر بستر فیبر، چندین لینک رادیوی پر ظرفیت آزاد شد که می توان بسته به نیاز در سایر مراکز از آنها استفاده کرد.
 
لازم به ذکر است جاده ارتباطی ایستگاه کلنجه با توجه به موقعیت مکانی خاص خود،اکثر مواقع در پاییز و زمستان  به علت بارش برف بسته است و دسترسی به این ایستگاه در این شرایط و با توجه به حجم ترافیک بالای آن، توسط همکاران مخابراتی با پای پیاده انجام می شود.
 
 
فاطمه طایی_سمیرم
 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر با تلاش شبانه روزی کارکنان مخابرات منطقه اصفهان،عملیات اجرایی طرح فیبر نوری مسیر کلنجه کوه به شهر کمه، شهر حنا و سمیرم با طول مسیر تقریبی پنجاه کیلومتر، در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ به مرحله پایانی خود رسید.
منتشرشده در اقتصاد
- دی 06, 778
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل  از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در جلسه ای که روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۲۵ با حضور معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولین و کارشناسان این مجموعه در سالن اجتماعات ساختمان شهید حاج قاسم سلیمانی مخابرات استان برگزار شد، به پنج نفر دیگر از برندگان این طرح، آقایان سعید مرادی، محسن ظفری و خانمها اعظم عظیمی، فاطمه دهقان و طیبه برهانی، پنج هدیه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی اهدا شد.
 
معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه اصفهان در این مراسم، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به برندگان جوایز و خانواده های ایشان ، همراه اول را اپراتور برتر و اصلی ترین ارائه دهنده خدمات جامع سیار در سطح کشور معرفی کرده و گفت : همراه اول با حدود ۳ دهه فعالیت، با گذر از نسلهای مختلف شبکه تلفن همراه،اکنون در آستانه بهره برداری از نسل 5G در شهر اصفهان می باشد.
 
احمد شاه میرزایی افزود: در حال حاضر در استان اصفهان حدود ۷ میلیون سیم کارت همراه اول در دست مردم بوده و حدود ۶۳/۵ درصد از سهم بازار متعلق به همراه اول است و بیش از ۵۰۰ کانال فروش و درگاه ارتباطی شامل دفاتر پیشخوان، دفاتر روستائی، خرده فروشیها، فروشگاههای برند و ... در سطح استان وظیفه ارائه خدمات به مشترکین همراه اول را به عهده دارند.
 
 
وی در ادامه، فراهم کردن شرایط فنی برای ارائه بهترین کیفیت سرویس و بالاترین سطح خدمات پس از فروش به مشترکین دارنده سیم کارت همراه اول را به عنوان وظیفه و هدف بخشهای مختلف فنی و اداری مخابرات منطقه اصفهان دانست و اظهار کرد : تلاش همه کارکنان در همه بخش ها،جهت جلب رضایت مشترکین بوده و شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار، علاوه بر فعالیت در زمینه توسعه بازار، دغدغه افزایش رضایتمندی مشتریان و افزایش وفاداری مشترکین را دارند که اهدای جوایز ۵۰ میلیون تومانی در همین راستا می باشد.
 
 
گفتی است، این طرح با شعار "راه برای جایزه بسته است" از تاریخ ۹۹/۵/۱ تا پایان ۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد و از میان مشترکین همراه اول که بسته های مختلف را خریداری می کردند، به قید قرعه در هر ماه به ۲۰ نفر هر یک مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می گرفت. 
 
 
لازم به ذکر است تاکنون تعداد ۱۰ نفر از مشترکین همراه اول استان اصفهان برنده این جایزه شده اند که ۴ نفر قبلاً جایزه خود را دریافت کرده بودند و در این مراسم هم به ۵ نفر دیگر جایزه اعطا گردید. 
 
همچنین جایزه نفر دهم به نام خانم بتول اسفندیار شاهپوردی به دلیل شرایط جسمی نامبرده در محل سکونت ایشان در شهرستان فریدونشهر تحویل خواهد شد.
 
 
فاطمه طایی

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر در قرعه کشی طرح جایزه بزرگ همراه اول، پنج مشترک خوش شانس دیگر از استان اصفهان برنده جایزه ۵۰ ميليون تومانی این طرح شدند.
صفحه1 از15
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،حریرچی با بیان
رضا یزدخواستی، معاون خرید شرکت فولاد مبارکه از
به گزارش پایگاه خبری  ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفای اصفهان با اعلام این خبر، گفت: این ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی اظهار کرد: با توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان سید مصطفی علوی مدیر عامل این شرکت، با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن، مهدی رقایی
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیئت رئیسه شورای شهر، شهردار و ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری  وزارت راه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی موسسه خیریه امام
عباسعلی جوادی در یکصد و شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…