نمایش موارد بر اساس برچسب: اصفهان

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، معاونان، كاركنان، پيشكسوتان و بازنشستگان شركت‌هاي آب و فاضلاب، آب منطقه‌اي، برق منطقه اي، برق استان، توزيع برق شهرستان و نيروگاه هاي برق برگزار شد، ورزشكاران حاضر با انجام حركات ورزشي به صورت دسته جمعي و با رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي روز خود را با نشاط و شور ويژه‌اي آغاز كردند.

مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان اصفهان در اين همایش با تبريك فرا رسيدن ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) و آغاز هفته وحدت گفت: تابستان امسال را همراه با بحران آب و برق بسيار دشواري سپري كرديم كه زحمات شبانه‌روزي همكاران صنعت آب و برق در مديريت اين بحران بزرگ ستودني است.

هاشم اميني همچنين ضمن گرامیداشت هفته تربيت بدني، ورزش را عامل ايجاد روحيه در كاركنان برشمرد و اظهار داشت: گذر از شرايط سخت نياز به آمادگي روحي و جسمي دارد كه قسمت اعظمي از اين آمادگي با فعاليت‌هاي ورزشي حاصل مي‌شود.

وي با اشاره به اين‌كه پس از گذر از دوران كرونايي، توسعه ورزش و فعاليت‌هاي ورزشي کارکنان بايد جدي تر پیگیری شود، ابراز اميدواري كرد با واكسيناسيون عمومي، شرايط براي انجام فعاليت‌هاي عمومي و ورزشي فراهم شود و جريان کار و زندگي به روال عادي خود باز گردد.

در پايان اين همايش ورزش صبحگاهي صنعت آب و برق اصفهان ، به تعدادي از ورزشكاران حاضر به قيد قرعه از سوي باشگاه فرهنگي ورزشي آبفا جوايزي اهداء شد.

شايان ذكر است روز گذشته نيز همايش ورزش صبحگاهی بانوان صنعت آب و برق در سالن ورزشي باران شركت آبفا استان با استقبال بانوان شاغل در صنعت آب و برق استان برگزار شد. همچنين برگزاري همايش بزرگ دوچرخه‌سواري نيز در برنامه های باشگاه آبفا قرار دارد که در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

منتشرشده در اقتصاد
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و مدیران برخی سازمان ها و صنایع کشور ۲۶ مهرماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد .  
فلیپ بورمانس رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی در پیامی به این جشنواره به اهمیت مسئولیت اجتماعی برای سازمان های پیشرو اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که برگزاری این جشنواره بتواند در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از وظایف روابط عمومی ،یاری رسان باشد.
پرفسور وی آن ویزر رئیس سازمان بین المللی مسئولیت اجتماعی و رئیس انجمن بین المللی مسئولیت اجتماعی صنفی نیز در سخنرانی ویدئویی ، پرداختن به مسئولیت اجتماعی را در یک برنامه بلند مدت برای سازمان ها ، ضروری دانست و گفت : روابط عمومی باید به سازمان کمک کند تا بتواند نقش خود را در مسئولیت اجتماعی ، به صورت هدفمند و سودمند ایفا کند.
هوشمند سفیدی رئیس خانه روابط عمومی ایران و علی مطیع جهانی عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه‌ریزی اتاق تعاون ایران نیز از دیگر  سخنرانان این جشنواره بودند .
ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت کشور ، پیشگام و پیشرو صنایع کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی محسوب می شود که برخی از فعالیت های ذوب آهن در این حوزه مشتمل است بر مشارکت در توسعه صنایع کشور ، آموزش نیروهای متخصص و ماهر برای کلیه صنایع کشور، پشتیبانی فنی و اعزام نیرو در دوران حماسه سازی مردم ایران در دفاع مقدس ، مشارکت در توسعه فعالیت های فرهنگی و ورزشی کشور از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت ، تاسیس بیمارستان شهید مطهری و ارائه خدمات درمانی به جامعه که در دوران شیوع بیماری کرونا نیز تداوم یافت، کمک به توسعه عمرانی و زیرساخت های منطقه ، تولید محصولات مورد نیاز جامعه و....
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهروبه نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، 13 فیلم از اصفهان در این دوره از جشنواره حضور دارند، برخی از این فیلم‌ها در اصفهان ساخته شده و برخی دیگر نیز تهیه کننده و کارگردان اصفهانی دارند.

در این بین پنج فیلم " اشکنه"، " بَلیط" " راز قلعه"، "تیام" و"میان صخره‌ها" در بخش فیلم‌های بلند سینمایی، فیلم "دوچرخه باز" در بخش فیلم کوتاه داستانی، "منتخب"، "آدامس" و "تبلت" در بخش کرونا روایت، "گنج واقعی"، "پرنده باز"، "شبح ترسو"، "کیمیاگر" و "موزی که میخندید" در بخش پویانمایی کوتاه در این دوره از جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از اصفهان حضور دارند. با این آثار بیشتر آشنا شوید.

اشکنه، فیلمی به نام غذای سنتی اصفهان

فیلم سینمایی بلند "اشکنه" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی وحید پاکزاد از جمله فیلم‌های اصفهانی است. موضوع این فیلم در خصوص دوقلویی است که از شهر به روستا می‌روند و با دو کودک دیگری که در روستا است، اتفاقات جذابی را رقم می‌زنند.

این فیلم در شهرستان لنجان و در مناطقی مانند باغ بهادران و زرین شهر فیلمبرداری شده است، فیلمبرداری حدود ۲۵ روز طول کشید و زمان این فیلم ۹۳ دقیقه است.

"اشکنه" که برگرفته از نام غذای محلی در اصفهان و پنج استان دیگر است در دومین روز جشنواره اکران شد و نشست خبری این فیلم نیز با حضور تهیه کننده و کارگردان و بازیگران در سینما ساحل برگزار شد.

راز قلعه، هنرنمایی فیلم اولی ها

فیلم سینمایی بلند "راز قلعه" ‌به کارگردانی و تهیه کنندگی کریم رناسیان در کلهرود و قلعه تاریخی مورچه‌خورت ساخته شده است، این فیلم ماجرای کودکی را تصویر می‌کند که پدرش باستان شناس بوده و به دلیل شغل پدر، مجبور شده‌اند خانوادگی به یکی از روستاهای تاریخی مهاجرت کنند و حین ثبت‌نام و تحصیل در یکی از مدارس این روستا مورد اذیت همکلاسی‌هایش قرار گرفته و به او پیشنهاد می‌دهند برای بهبود رابطه‌شان با وی باید او میخی را از قلعه نفرین شده برای آنها بیاورد که در این زمان ماجراهای جذابی اتفاق می‌افتد.

"راز قلعه" در اولین روز جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان ونوجوانان اکران شد. بازیگران این فیلم همه به عنوان بازی اولشان در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

تیام، فیلمی درباره تلاش

‌‌"تیام" فیلم سینمایی بلندی است که در استان چهارمحال بختیاری، شهرکرد و شهر سامان تصویربرداری شده است، امیرحسین عنایتی، کارگردان و نویسنده این اثر از هنرمندان اصفهان است و "تیام" را با همکاری شرکت فدک فیلم نقش‌جهان ساخته است.

داستان فیلم سینمایی "تیام" نمایش‌دهنده تلاش‌های دختری به نام تیام با بازی مارال خدادادی را روایت می‌کند که درصدد رساندن دارو به مادر نابینایش ایلماه با بازی بهنوش بختیاری است.

فیلم "تیام" که به مدت 76 دقیقه تولید شده است در سومین روز جشنواره سی وچهارم در سینما فلسطین برای نخستین بار اکران شد.

میان صخره‌ها، فیلمی قصه گو

فیلم سینمایی بلند "میان صخره‌ها" به کارگردانی مختار عبدالهی و تهیه کنندگی محمد احمدی در بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان حضور دارد، "میان صخره‌ها" فیلمی قصه‌گو برای مخاطب کودک و نوجوان و درباره خواهر و برادری است که حین بردن گوسفندان به چراگاه، در صخره‌ها گیر می‌کنند و با اتفاقات جالبی رو به رو می شوند.

فیلم سینمایی "میان صخره‌ها" در چهارمین روز جشنواره سی و چهارم در سینما ساحل با حضور عوامل این فیلم اکران می شود.

دوچرخه باز، تجربه اول فیلمسازی مهسا امیری

فیلم کوتاه داستانی "دوچرخه باز" تنها فیلم اصفهانی است که در این بخش از جشنواره اکران می‌شود، مهسا امیری نویسنده و کارگردان این فیلم است و دوچرخه باز نیز تجربه اول فیلمسازی اوست.

سعید کودک هفت ساله دانش‌آموزی است که آرزوی داشتن یک دوچرخه مانند پسر همسایه را دارد اما این آرزو مدت‌هاست به دلیل شرایط مالی خانواده دست نیافتنی است و زمانی که مطمئن می‌شود پدرش قصد خرید دوچرخه را ندارد می‌کوشد خود به آرزویش برسد.

فیلم دوچرخه باز در آخرین روز جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سینما ساحل اصفهان اکران خواهد شد.

گفتنی است آثار بخش کرونا روایت و پویانمایی سی و چهارمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از پلتفرم هاشور و به صورت برخط اکران خواهند شد.

 

بَلیط، فیلمی برای نوجوانان

" بَلیط" فیلمی به کارگردانی مرتضی رحیمی  است که در اولین روز جشنواره ۳۴ اکران شد، این فیلم که به گفته کارگردانش برای نوجوانان ساخته شده در شهرستان‌های اندیکا، مسجدسلیمان، شوشتر، ایذه و اصفهان تصویر برداری شده است.

داستان این فیلم مربوط به بلیطی، کودک خردسال است که از قضا یتیم نیز هست و با پدربزرگ خود زندگی می کند، مشتاق دیدار مادر است و اهالی محله زندگی مادر را از او مخفی  نگه داشته اند. صبر بلیطی لبریز شده و در نهایت شماره تلفنی از مادر خود می یابد، اما...

منتشرشده در فرهنگ

به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، علوی با اعلام این خبر، افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون 19 هزار و 760 مشترک جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده‌اند که به این ترتیب، تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت تاکنون، به یک میلیون و960 هزار مشترک رسیده و عملاً بیش از دومیلیون و یکصد هزار خانواده و همچنین صنعت از نعمت گاز بهره مندند.

وی، بیان داشت: در طول سال جاری بیش از 160 کیلومتر شبکه گاز به شبکه های گازرسانی استان اعم از؛ 103کیلومتر شبکه شهری و 56کیلومتر شبکه روستایی اضافه شده است که با این وجود، میزان شبکه گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون، به بیش از 27 هزار و 160 کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین از نصب 49هزار انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان خبر داد و افزود: از این تعداد، 37هزار علمک در شهرها و 12هزار علمک انشعاب گاز طبیعی در روستاها بوده، بنا بر این آمار، تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اصفهان با احتساب تعداد علمک‌های نصب شده در سالجاری،به یک میلیون و 150هزار انشعاب رسیده است.

علوی، روستاهای بهره مند ازگاز طبیعی در سطح این استان را 1060 روستا برشمرد و جمعیت تحت پوشش روستایی را بیش از 96 درصد عنوان کرد و افزود: استان اصفهان دارای 112 شهر است که تمامی ساکنین شهرها از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی، در رابطه با ارئه خدمات غیرحضوری با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت شهروندان و کارکنان، برخی خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری ارایه می‌شود و شهروندان می‌توانند با ورود به وبسایت شرکت گاز استان اصفهان به نشانی www.nigc-isfahan.ir به خدمات ارایه شده در بستر وب دسترسی داشته باشند.

درپایان،علوی با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی، افزود: از تمامی همشهریان و مشترکین شرکت گاز استان تقاضا دارم نسبت به رعایت موارد ایمنی و مصرف بهینه، توجهی خاص و دقیق داشته باشند تا در روزهای پیش رو قبل از حوادث ناشی از مصرف ناایمن گاز طبیعی امکان عرضه گاز در تمام اوقات برای هم استانی های عزیز فراهم گردد.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر عملیات مجتمع فولاد سبا، با اعلام این خبر افزود: تلاشگران مجتمع فولاد سبا موفق شدند علاوه بر ثبت رکورد تولید روزانه کلاف گرم به میزان ۵۱۴۰ تن در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰، در همین روز ۳۶ ذوب ریخته‌گری را نیز انجام دهند.

بهمن خلیلی، با اشاره به رکورد قبلی این مجتمع که به میزان ۵۱۲۳ تن در ۱۳ اردیبهشت‌ماه سال جاری به دست آمده بود، افزود: این رکورد پس از توقف نصب قفسه هفتم و تعویض اتوماسیون نورد گرم مجتمع فولاد سبا و همچنین نوسازی ریخته‌گری قدیمی رقم خورد.

 مدیر عملیات مجتمع فولاد سبا در ادامه به عوامل دست‌یابی به این رکورد اشاره کرد و گفت: افزایش نرخ تولید و کاهش توقفات که حاصل تلاش کلیه فولادمردان این مجتمع و همچنین حمایت‌های مدیریت ارشد شرکت فولاد مبارکه است، از مهم‌ترین دلایل دست‌یابی به این رکورد روزانه به شمار می‌آید.

وی کسب این دستاورد افتخارآمیز را که حاصل عزم و اراده همکاران عزیز است تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که با انجام طرح‌های توسعه تکمیلی این شرکت، هر چه سریع‌تر گام‌های بعدی در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ایجادشده، برداشته شود.

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از24
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در  مدت چهار
این نمایشگاه تا بیست و سوم مهرماه 1400 و به مدت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، این تندیس را
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود صرامی، مدیر عامل شرکت پرستیژلند ایران و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، معاونان، كاركنان، پيشكسوتان و بازنشستگان شركت‌هاي
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با اشاره به نقش هم افزایی این دو فولادساز بزرگ
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با بیان اینکه در زمینه فرهنگ سازی آموزش های
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه مصرف گاز

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…