نمایش موارد بر اساس برچسب: اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر، سردار محمدرضا هاشمی فر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی اطلاع از دپوی محموله زعفران قاچاق در یکی از منازل شهر اصفهان بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار داده و پس از کسب اطمینان از درستی آن با هماهنگی های لازم به همراه کارشناسان شبکه بهداشت و اداره تعزیرات حکومتی استان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه عامل اصلی قاچاق محموله مذکور متواری بود ماموران با اخذ مجوز از مرجع قضایی وارد منزل شده و در بازرسی صورت گرفته ۱۹۲ کیلوگرم زعفران ممتاز که به صورت قاچاق تهیه شده بود را کشف کردند.

سردار هاشمی فر با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را ۱۱۹ میلیارد ریال برآورد کردند اظهار داشت: در نهایت زعفران های مکشوفه به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و پرونده آن نیز برای رسیدگی قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

منتشرشده در حوادث

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  و به نقل ازستاد خبری نخستین کنگره انجمن علمی تغذیه ایران، دکتر سیدمحمدحسین روحانی درباره این کنگره اظهار داشت: ارائه آخرین دستاوردهای رشته تغذیه و علوم غذایی و تبادل افکار و نظرات متخصصان این رشته و همچنین بیان چالش های پیش رو و تعیین راهکارها از جمله اهداف این کنگره است.
وی با بیان اینکه تغذیه جزو رسته های بین رشته ایست و به همین دلیل در این کنگره به غیر از متخصصان حوزه تغذیه از متخصصان رشته های مختلف پزشکی نیز دعوت شده است تا در این کنگره حضور یابند، افزود: کنگره با مشارکت دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و انجمن علمی تغذیه ایران برگزار میشود.
دکتر روحانی به محورهای برگزاری کنگره سه روزه تغذیه اشاره کرد و افزود: تغذیه بالینی، تغذیه جامعه، تغذیه ورزشی، صنایع غذایی، مکمل‌‌های دارویی و غذایی و رژیم درمانی و خدمات آزمایشگاهی از جمله شش محور اصلی کنگره است.
وی با بیان اینکه براساس 42 محور فرعی کارگاه های علمی آموزشی وهمچنین پنل های در نظر گرفته شده است که در سه روز برگزاری کنگره برپا میشود، افزود: ایجاد بستری برای هم افزایی علمی بین متخصصان رشته تغذیه و رشته های دیگر پزشکی از مهمترین هدف کنگره است که منجر به ارتقاء سلامت شود.
رییس دانشکده تغذیه و علوم غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مهمترین چالش پیش رو را، مشمول بیمه بنودن خدمات درمانی متخصصان تغذیه ای دانست و گفت: در راستای کاهش هزینه ها و گسترش خدمات تغذیه ای به جامعه مردمی بدنبال بیمه کردن ویزیت متخصصان تغذیه هستیم.
وی افزود: 300 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند که طی سالهای اخیر با اجباری شدن طرح دانشجویان تغذیه نشان از نیاز سیستم بهداشت و درمان به متخصصان این رشته است.

منتشرشده در جامعه
جمعه, 04 شهریور 781 ساعت 13:16

کشف 100 میلیارد خودروی مسروقه در اصفهان

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سردار” حمید علینقیان پور” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: در راستای مقابله با سارقان خودرو، کشف و استرداد خودروهای مسروقه به مال باختگان طرح ویژه ای در پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد هوشمندانه سارقان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح یک روزه کارآگاهان پلیس آگاهی در سراسر استان اصفهان پس از هماهنگی با مرجع قضائی به صورت همزمان و ضربتی به مخفیگاه های سارقان خودرو وارد شده و در پایان 28 نفر از این افراد را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان از کشف 46 دستگاه خودروی مسروقه در طرح مذکور خبر داد و گفت: ارزش این خودروها برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر 100 میلیارد ریال بودند.

سردار علینقیان پور با بیان اینکه متهمان به مرجع قضائی تحویل شده و خودروهای کشف شده نیز پس از انجام مراحل قانونی به مال باختگان مسترد می شوند اظهار داشت: پایین بودن ضریب ایمنی خودروهای مدل پایین، عدم تجهیز آنها با تجهیزات ایمنی و ضد سرقت و سهل انگاری مال باختگان در نگهداری وسایل نقلیه خود از مهمترین عوامل سرقت این خودروها بودند که در این خصوص توصیه می کنیم شهروندان برای جلوگیری از سرقت خودروی خود توصیه ها و هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند.

منتشرشده در حوادث

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه  اظهار داشت: شرکت‌های خودروساز و مجموعه‌های قطعه‌ساز وابسته، از استراتژیک‌ترین مشتریان فولاد مبارکه در حوزه محصولات سرد و اسیدشویی هستند.

  یونس حمزوی افزود: هجدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو فرصت خوبی برای فولاد مبارکه بود تا بتواند در فاصله چند روزه نمایشگاه ارتباط سازنده و نزدیکی را با مشتریان خود برقرار کند. طی جلسات رودررویی که با مشتریان برگزار کردیم به بررسی نیازهای مشتریان از لحاظ تجاری و فنی پرداختیم و سعی کردیم پاسخگوی دغدغه‌های مشتریان خود باشیم.

مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه تصریح کرد: در حال حاضر مجموعه شرکت‌های خودروساز و قطعه ساز حدود ۱۳ درصد از کل محصولات فولاد مبارکه را خریداری می‌کنند. همچنین در حوزه محصولات سرد حدود ۶۵ تا ۷۰ درصد و در زمینه محصولات اسیدشویی حدود ۸۰ درصد از تولیدات فولاد مبارکه در اختیار شرکت‌های خودرو ساز و قطعه ساز قرار می‌گیرد. اکنون نزدیک به ۹۰ درصد از نیازهای خودروسازان به ورق‌های سرد از طریق فولاد مبارکه و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری که تامین کننده ورق گالوانیزه خودرویی است تامین می‌شود.

حمزوی در پایان یادآور شد: خودروهایی که در آینده در کشور تولید خواهند شد نیازمند ورق‌های خاصی است که بعضا در رده تولیدات فعلی فولاد مبارکه نیست؛ در این راستا تقاضای خودروسازان به ورق‌های خاص اخذ شده و برنامه‌ریزی لازم انجام شده تا در فرآیندهای توسعه‌ای فولاد مبارکه در خطوط جدید بتوانیم نیاز شرکت‌های خودروساز را تامین کنیم.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ حسین ترکیان با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتلی که ۲۲ بهمن سال گذشته مبارکه اتفاق افتاده بود، اظهار داشت: جسد این فرد توسط یکی از شهروندان در سطل زباله واقع در یکی از خیابان‌های شهر پیدا شده بود.

وی با بیان اینکه بلافاصله مأموران تجسس کلانتری و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی شهرستان در محل حضور یافته و پس از انجام تشریفات لازم جسد که به دلیل متلاشی شدن قابل شناسایی نبود را به پزشکی قانونی تحویل می‌دهند، افزود: با انجام اقدامات علمی و تخصصی صورت گرفته توسط کارآگاهان در سریع‌ترین زمان هویت مقتول که مردی ۴۶ ساله بود مشخص می‌شود و پزشکی قانونی نیز علت مرگ را خونریزی وآسیب مغزی براثر شکستگی جمجمه ناشی از اصابت جسم سخت تشخیص می‌دهد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: با اطلاعات به دست آمده کارآگاهان شناسایی عامل یا عاملان قتل فرد مذکور را در دستور کار ویژه خود قرار داده و در وهله اول به سراغ خانواده وی می‌روند که در تحقیقات صورت گرفته از همسر و دختر مقتول متوجه اظهارات ضد و نقیض آنان شده و ظن کارآگاهان به دست داشتن همسر و دختر مقتول در قتل وی معطوف شد اما مدارک و مستنداتی دال بر اثبات این موضوع وجود نداشت.

سرهنگ ترکیان ادامه داد: تحقیقات پلیس به صورت دقیق و با ظرافت خاصی در حال انجام بود و کارآگاهان تمام سرنخ‌ها را جمع آوری کردند و افراد مرتبط با مقتول را تحت بازجویی قرار دادند تا اینکه سرانجام پس از ۴ ماه کار پیچیده علمی مدارک و مستندات لازم مبنی بر ارتکاب قتل توسط همسر و دختر مقتول و همدستی دوست دختر مقتول بدست آمده و با تکمیل شدن تحقیقات طی هماهنگی با مرجع قضائی هر ۳ نفر دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان مبارکه انتقال یافتند.

وی اضافه کرد: همسر و دختر مقتول که در ابتدا منکر ارتکاب قتل بودند اما در ادامه پس از اینکه با مدارک و مستندات پلیس روبرو شدند لب به اعتراف باز کرده و به جرم خود اقرار کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: دختر مقتول در اعترافات خود عنوان کرد پدرم به دلیل اعتیاد شدید به مواد مخدر بیکار شده بود و هر بار که موادش را برایش تأمین نمی‌کردیم به من و مادرم فحش‌های رکیک می‌داد و ما را به باد کتک می‌گرفت. دیگر از دست کارهایش به تنگ آمده بودیم و جانمان به لب رسیده بود تا اینکه نقشه قتل پدرم را کشیدیم و روز حادثه وقتی پدرم در اتاق بود به او حمله ور شده و با چکش بر سرش ضربه زده و او را به قتل رساندیم. بعد از کشته شدن پدرم به دوست پسرم زنگ زدم و از او برای انتقال جسد کمک گرفتم. او هم آمد و نیمه‌های شب جسد را درون یک پتو پیچیده و بعد به وسیله خودروی خود به درون شهر برد و داخل سطل زباله گذاشت. بعد از این ماجرا برای اینکه کسی به ما شک نکند به همه دوست پسرم گفتم تا موتورسیکلت پدرم را در نیمه‌های شب از منزل بیرون برده و یک جور گم و گور کند ما هم به همه گفتیم که پدرم چند روز است که با موتورسیکلتش رفته و هنوز به برنگشته است.

وی با اشاره به دستگیری فرد دیگری که در انتقال و فروش موتورسیکلت مقتول با عاملان قتل همکاری داشته گفت: با تکمیل شدن تحقیقات و بازسازی صحنه‌های جرم توسط متهمان پرونده تشکیل و افراد دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

منتشرشده در حوادث
صفحه1 از38
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر اداره
به گزارش ارمغان شهر، مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
به گزارش ارمغان شهر، محمد یاسر طیب نیا، روز
  به گزارش ارمغان شهر، بر اساس تغییراتی که در
به گزارش ارمغان شهر ، این کنگره که با هدف ساخت
به گزارش ارمغان شهر، سید جواد سادات درباره قانون
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱ از امروز دوشنبه ۷ خرداد ماه آغاز و تا روز ...
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش اینترنتی نان را ابلاغ کرد. متن آن به شرح زیر است.
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز به کار دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رییس قوه قضاییه، سفرای کشورهای مختلف در تهران،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز مرکزی را نیز در بر می‌گیرد. چهارشنبه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری از مترو ، محصول ریل است ، افزود : در گذشته ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش ...
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ...
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…