نمایش موارد بر اساس برچسب: اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه  اظهار داشت: شرکت‌های خودروساز و مجموعه‌های قطعه‌ساز وابسته، از استراتژیک‌ترین مشتریان فولاد مبارکه در حوزه محصولات سرد و اسیدشویی هستند.

  یونس حمزوی افزود: هجدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو فرصت خوبی برای فولاد مبارکه بود تا بتواند در فاصله چند روزه نمایشگاه ارتباط سازنده و نزدیکی را با مشتریان خود برقرار کند. طی جلسات رودررویی که با مشتریان برگزار کردیم به بررسی نیازهای مشتریان از لحاظ تجاری و فنی پرداختیم و سعی کردیم پاسخگوی دغدغه‌های مشتریان خود باشیم.

مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه تصریح کرد: در حال حاضر مجموعه شرکت‌های خودروساز و قطعه ساز حدود ۱۳ درصد از کل محصولات فولاد مبارکه را خریداری می‌کنند. همچنین در حوزه محصولات سرد حدود ۶۵ تا ۷۰ درصد و در زمینه محصولات اسیدشویی حدود ۸۰ درصد از تولیدات فولاد مبارکه در اختیار شرکت‌های خودرو ساز و قطعه ساز قرار می‌گیرد. اکنون نزدیک به ۹۰ درصد از نیازهای خودروسازان به ورق‌های سرد از طریق فولاد مبارکه و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری که تامین کننده ورق گالوانیزه خودرویی است تامین می‌شود.

حمزوی در پایان یادآور شد: خودروهایی که در آینده در کشور تولید خواهند شد نیازمند ورق‌های خاصی است که بعضا در رده تولیدات فعلی فولاد مبارکه نیست؛ در این راستا تقاضای خودروسازان به ورق‌های خاص اخذ شده و برنامه‌ریزی لازم انجام شده تا در فرآیندهای توسعه‌ای فولاد مبارکه در خطوط جدید بتوانیم نیاز شرکت‌های خودروساز را تامین کنیم.

منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ حسین ترکیان با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتلی که ۲۲ بهمن سال گذشته مبارکه اتفاق افتاده بود، اظهار داشت: جسد این فرد توسط یکی از شهروندان در سطل زباله واقع در یکی از خیابان‌های شهر پیدا شده بود.

وی با بیان اینکه بلافاصله مأموران تجسس کلانتری و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی شهرستان در محل حضور یافته و پس از انجام تشریفات لازم جسد که به دلیل متلاشی شدن قابل شناسایی نبود را به پزشکی قانونی تحویل می‌دهند، افزود: با انجام اقدامات علمی و تخصصی صورت گرفته توسط کارآگاهان در سریع‌ترین زمان هویت مقتول که مردی ۴۶ ساله بود مشخص می‌شود و پزشکی قانونی نیز علت مرگ را خونریزی وآسیب مغزی براثر شکستگی جمجمه ناشی از اصابت جسم سخت تشخیص می‌دهد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: با اطلاعات به دست آمده کارآگاهان شناسایی عامل یا عاملان قتل فرد مذکور را در دستور کار ویژه خود قرار داده و در وهله اول به سراغ خانواده وی می‌روند که در تحقیقات صورت گرفته از همسر و دختر مقتول متوجه اظهارات ضد و نقیض آنان شده و ظن کارآگاهان به دست داشتن همسر و دختر مقتول در قتل وی معطوف شد اما مدارک و مستنداتی دال بر اثبات این موضوع وجود نداشت.

سرهنگ ترکیان ادامه داد: تحقیقات پلیس به صورت دقیق و با ظرافت خاصی در حال انجام بود و کارآگاهان تمام سرنخ‌ها را جمع آوری کردند و افراد مرتبط با مقتول را تحت بازجویی قرار دادند تا اینکه سرانجام پس از ۴ ماه کار پیچیده علمی مدارک و مستندات لازم مبنی بر ارتکاب قتل توسط همسر و دختر مقتول و همدستی دوست دختر مقتول بدست آمده و با تکمیل شدن تحقیقات طی هماهنگی با مرجع قضائی هر ۳ نفر دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان مبارکه انتقال یافتند.

وی اضافه کرد: همسر و دختر مقتول که در ابتدا منکر ارتکاب قتل بودند اما در ادامه پس از اینکه با مدارک و مستندات پلیس روبرو شدند لب به اعتراف باز کرده و به جرم خود اقرار کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: دختر مقتول در اعترافات خود عنوان کرد پدرم به دلیل اعتیاد شدید به مواد مخدر بیکار شده بود و هر بار که موادش را برایش تأمین نمی‌کردیم به من و مادرم فحش‌های رکیک می‌داد و ما را به باد کتک می‌گرفت. دیگر از دست کارهایش به تنگ آمده بودیم و جانمان به لب رسیده بود تا اینکه نقشه قتل پدرم را کشیدیم و روز حادثه وقتی پدرم در اتاق بود به او حمله ور شده و با چکش بر سرش ضربه زده و او را به قتل رساندیم. بعد از کشته شدن پدرم به دوست پسرم زنگ زدم و از او برای انتقال جسد کمک گرفتم. او هم آمد و نیمه‌های شب جسد را درون یک پتو پیچیده و بعد به وسیله خودروی خود به درون شهر برد و داخل سطل زباله گذاشت. بعد از این ماجرا برای اینکه کسی به ما شک نکند به همه دوست پسرم گفتم تا موتورسیکلت پدرم را در نیمه‌های شب از منزل بیرون برده و یک جور گم و گور کند ما هم به همه گفتیم که پدرم چند روز است که با موتورسیکلتش رفته و هنوز به برنگشته است.

وی با اشاره به دستگیری فرد دیگری که در انتقال و فروش موتورسیکلت مقتول با عاملان قتل همکاری داشته گفت: با تکمیل شدن تحقیقات و بازسازی صحنه‌های جرم توسط متهمان پرونده تشکیل و افراد دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

منتشرشده در حوادث

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در نطق پیش از دستور نودوچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در جلسه امروز در خدمت تعداد انگشت‌شماری از دست‌اندرکاران کثیری هستیم که جمعه گذشته جشن بزرگ غدیر را در سطح شهر رقم زدند.

وی افزود: هفته گذشته جشن غدیر باشکوه به‌طور کامل مردمی برگزار شد که این مهم بزرگ‌ترین افتخار دین ما و تشیع است.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه سال‌ها انتظار داشتیم که چنین رویدادهایی به‌طور کامل مردمی انجام شود که محقق شد، تصریح کرد: اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به عنوان نمایندگان مردم و قطره‌ای از دریا از برگزارکنندگان این رویدادها تقدیر می‌کنند، البته که مزد این فداکاری را خداوند متعال و ائمه اطهار خواهند داد.

منتشرشده در شورا
سه شنبه, 30 فروردين 781 ساعت 14:39

جریمه یک میلیاردی از قاچاقچی ماینر در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی‌اکبر مختاری گفت:پرونده قاچاق ماینر در شعبه هفتم بدوی تعزیرات حکومتی تشکیل و رسیدگی شد.

وی افزود:شعبه با بررسی جمیع اوراق و مستندات پرونده،تخلف را محرز اعلام و متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت یک میلیارد و۷۳۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان بیان داشت:ماموران پلیس امنیت اقتصادی اصفهان در بازرسی از یک سوله در شهرک صنعتی جی تعدادی دستگاه ماینر کشف و به ظن قاچاق توقیف و پرونده آن به شعبه هفتم بدوی تعزیرات حکومتی اصفهان ارجاع شد.

منتشرشده در جامعه
سه شنبه, 30 فروردين 781 ساعت 13:51

اخلالگر بازار طلا در اصفهان دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ” کامران ریاحی” بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از اخلال فردی در بازار طلا با انجام معاملات فردایی در فضای مجازی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در بررسی تخصصی صورت گرفته مشخص شد متهم با ایجاد یک کانال تلگرامی اقدام به نرخ گذاری و انجام معاملات فردایی طلا به صورت مجا زی می کرده و بابت هر واحد اونس طلا مبلغی را از خریدار و فروشنده دریافت می دارد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه اتحادیه صنف طلا جواهر نیز فعالیت وی را غیر قانونی اعلام کرد اظهار داشت: گردش حساب بانکی وی از زمان راه اندازی کانال تلگرامی۴۱ میلیارد ریال بوده و مبلغ ۶ میلیارد ریال نیز فرار مالیاتی داشته است.
این مقام انتظامی عنوان کرد: با تکمیل شدن تحقیقات فرد مذکور دستگیر و پس از اینکه صراحتاً به بزه انتسابی اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

منتشرشده در حوادث
صفحه1 از37
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرتیپ پاسدار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  بهزاد بهادرانی
به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،مدیرعامل فولاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، افشین رضایی 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مهدی کوهی در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، استاندار اصفهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در پی اقدامات
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مسعود حیدری اظهار کرد: پروژه مشارکتی مجموعه بازار بزرگ موتورسیکلت و دوچرخه اصفهان در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، در ادامه نشست‌های ماهانه رئیس‌جمهور با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرتیپ پاسدار غلامحسین هاشمی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در لشکر امام حسین (ع) که به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  بهزاد بهادرانی گفت: ارزش‌آفرینی برای ذی‌نفعان از طریق تولید ایمن، اقتصادی، به‌موقع و
به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،مدیرعامل فولاد مباکه اظهار داشت: فولاد مبارکه به‌عنوان پیشران توسعه اقتصادی کشور ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در پیامی با ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مسعود حیدری اظهار کرد: پروژه مشارکتی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرتیپ پاسدار غلامحسین هاشمی از ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  بهزاد بهادرانی گفت: ارزش‌آفرینی برای ...
به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،مدیرعامل فولاد مباکه اظهار داشت: فولاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…