نمایش موارد بر اساس برچسب: امیراحمد زندآور

امیراحمد زندآور، اظهار کرد: صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر همانگونه که همه می دانیم اکثریت قریب به اتفاق اعضای اصلاح‌طلب فعلی شوراهای اسلامی در شهرهای مختلف به‌ویژه کلان‌شهرها، رد صلاحیت شده اند.

وی افزود: سیاست‌های نظام مبتنی بر مشارکت حداکثری با حضور گروه‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی و اجتماعی است، که بارها از جانب رهبر معظم انقلاب اعلام شده و می‌شود، متأسفانه در عمل شاهد هستیم که چنین نیست و این موضوع ضربات جبران ناپذیری به تمامی جامعه و کشور وارد می‌آورد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: مگر می‌شود فردی بدون دلایل محکمه پسند را از حقوق قانونی خود ازجمله حق انتخاب شدن و انتخاب کردن محروم کرد؟

در کلان‌شهر اصفهان در هیات اجرایی و نظارت شهرستان تمامی اعضای یک جریان را به شکل کامل حذف می‌کنند و سپس در هیات نظارت استان تعداد محدود از افرادی که ناعادلانه رد صلاحیت شده بودند به چرخه انتخابات باز می گردانند و مجددا تعداد زیاد از افراد دارای صلاحیت را از حق قانونی خود محروم می سازند، بعد از انجام چنین رفتارهایی چه کسی می‌تواند باور کند که سیاسی و جناحی عمل نمی‌شود؟

زندآور تاکید کرد: نتیجه این نوع اقدامات کاهش اعتماد و مشارکت عمومی خواهد بود، هیأت مرکزی انتخابات شوراها باید نشان دهد که در جایگاه نمایندگان مردم و ناظر بر بررسی صلاحیت‌های افراد، نگهبان و مدافع قانون و حقوق مردم است و می بایست امروز که کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به مشارکت عمومی از جمله نمایندگان همه جریان‌های سیاسی و اجتماعی دارد، این روند خلاف قانون را اصلاح کند.

 
منتشرشده در شورا

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیر احمد زندآور  در یکصد و شصت و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: با توجه به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدا بر آرای مردمی و حمایت‌های بی‌دریغ توده‌ها متکی بوده، حضور پر شکوه مردم در صحنه‌های مختلف از جمله انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا نقش بسیار مهمی در تقویت انسجام ملی، افزایش قدرت داخلی و خارجی نظام ایفا می‌کند.

وی افزود: حضور بیشتر مردم در انتخابات باعث می‌شود اتکای حکومت و ارکان مختلف کشور بر حمایت مردمی بیشتر باشد همچنین نقش بازدارندگی در مقابل خطرات موجود در وضع پر آشوب منطقه‌ای داشته باشد، هرچقدر حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد ضریب امنیتی کشور در مقابل تهاجم‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و امنیتی دشمنان بیشتر خواهد بود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: کشور باید به گونه‌ای اداره شود که امید در مردم نسبت به آینده افزایش پیدا کند و هرچقدر این امید افزایش داشته باشد مشارکت مردم در انتخابات بیشتر خواهد شد و از طرف دیگر کاهش امید به آینده و در کنار آن محدود شدن گزینه‌های انتخاب موجب کاهش مشارکت و در نتیجه آسیب پذیری انسجام ملی می‌شود که در شرایط کنونی منطقه این اتفاق به هیچ عنوان به صلاح کشور نیست.

وی با بیان اینکه باید در مورد تأیید صلاحیت افراد توجه و دقت بیشتری بشود، اضافه کرد: باید به این نکته توجه شود که تمام گروه‌ها و تفکراتی که در چهارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی و بر اساس قوانین کشور فعالیت می‌کنند حق حضور در انتخابات و قرار گرفتن در معرض انتخاب را دارند و از لحاظ قانونی و شرعی هیچ فرد یا افرادی نمی‌توانند مانع از حضور این افراد شوند.

منتشرشده در شورا

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  امیر احمد زندآور صبح امروز (یکشنبه 3 اسفند ماه) در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: 10 رجب مصادف با سالروز ولادت با سعادت نهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جواد (ع) است، به راستی که در این روز زمین و آسمان مهربان تر از همیشه به روی بندگان و مخلوقات سینه می گشایند و روز برآورده شدن حاجات و قبول دعاها از سوی حق تعالی می باشد؛ امام جواد الائمه (ع) فرزند مطهر و گرامی امام رضا (ع) در بخشندگی خورشیدی بی همتا می باشد.

وی افزود: ایشان میفرمایند مؤمن به سه ویژگی نیاز دارد؛ توفیق از جانب خدا، واعظی از درون و پذیرش نصحیت از ناصحین. میلاد سجاده نشین عالم معرفت و توحید و آیینه پرشکوه جمال و جلال خداوندی بر عاشقان ولایت و رهپویان خط امامت خجسته باد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان، ادامه داد: مهندسان تداعی کنندگان ابتکار، نوآوری، خلاقیت و زمینه‌ ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور هستند و به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از توانمندی های خود در عرصه های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری رسانند. روز مهندس، فرصت مغتنمی است تا از خدمات و دستاوردهای این افراد، به ویژه در ایجاد رفاه و پیشرفت های صنایع و آبادانی کشور، تقدیر و تجلیل نماییم. اینجانب پنجم اسفند ماه، روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصرالدین طوسی و روز مهندس را به جامعه بزرگ مهندسین  کشور تبریک عرض می نمایم.

زندآور تصریح کرد: اولویت‌های تزریق واکسن در ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شده است، تقریبا اکثر کشورها اولویت‌های مشترکی برای تزریق واکسن دارند. به طور کلی، افراد در معرض آسیب شامل؛ کادر بهداشت و درمان که در آی سی یو کار می‌کنند، سالمندانی که بالای ۷۵ سال هستند و افرادی که بیماری زمینه‌ای دارند جزو اولویت‌ها قرار دارند.

وی گفت: اگر برای سالمند بودن مبنا را بالای ۶۰ سال بگذاریم، حدود هشت میلیون نفر بالای ۶۰ سال و حدود یک میلیون نفر کادر بهداشت و درمان داریم. برخی افراد نیز شغل پر خطر دارند مانند کسانی که در باغ رضوان کار می‌کنند و با اجساد سر و کار دارند و غسل می‌دهند، این افراد هم جزو اولویت‌های تزریق واکسن قرار دارند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بیماران سرطانی و جانبازان نیز جزو اولویت‌ها هستند، جمع این افراد ممکن است به ۱۰ میلیون نفر برسد، در کنار این اولویت ها افرادی هستند که شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته اند اما به واسطه شرایط کاری می توان آنها را نیز جزو مشاغل پر خطر در مواجهه با ویروس کرونا قلمداد نمود.

وی افزود: یکی از این گروه های شغلی رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری می باشند، رانندگان اتوبوس و تاکسی هر روز در فضایی بسته و گاهاً بدون تهویه مناسب به تعداد زیادی از مردم خدمت رسانی می کنند و جهت امرار معاش روزانه خود مجبور به ادامه فعالیت در این شرایط سخت هستند. پیشنهاد اینجانب به ستاد ملی مبارزه با کرونا این است که این افراد نیز به عنوان افراد شاغل در شرایط خطرناک، جزو اولویت های تزریق واکسن کرونا قرار گیرند.

زندآور تصریح کرد: نکته ای دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد کاهش بیش از 70 درصدی درآمد رانندگان تاکسی درون شهری به دلیل شیوع ویروس کرونا می باشد، متاسفانه این موضوع در کنار افزایش چند برابری هزینه های زندگی و تعمیرات خودرو باعث شده که بسیاری از این شهروندان حتی برای تامین مایحتاج اولیه زندگی خود با مشکلات جدی مواجه گردند. از همکاران گرامی خود در شورای اسلامی شهر اصفهان و همچنین مدیریت شهری اصفهان تقاضامندم تا در جهت حمایت از این رانندگان زحمتکش،  بسته حمایتی ویژه ای به عنوان سبد حمایتی کالا به این قشر از جامعه اختصاص پیدا کند.

منتشرشده در شورا
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  معاون منابع
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  یزدی زاده گفت:
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آب در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار اصفهان مبنی بر ابلاغ تبدیل پارک وحش صفه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : تاکنون 120 پیام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایمان حجتی با اشاره به اینکه در ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…