اولین جشنواره ملی فرهنگی هنری ، شهر فرهنگ در شهرداری بهارستان

مراسم اختتامیه جشنواره ملی فرهنگی هنری «شهر فرهنگ» به میزبانی شهرداری بهارستان و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  و جمعی از مدیران فرهنگی استان و شهرستان اصفهان و شهر بهارستان و تعدادی از شرکت کنندگان   جشنواره  شهر فرهنگ  در تالار نور برگزار  شد.

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، شبانی با اعلام این خبر افزود :در این جشنواره که در دو بخش ویژه شهرداری ها و عموم شهروندان و در محورهای علمی پژوهشی، فرهنگی هنری و ادبی طراحی و اجرا شد، بیش از 23 استان در آن شرکت داشته، بیش از 800 اثر به دبیرخانه وصول و از بین این آثار 320 اثر به مرحله داوری نهایی راه یافته اند.

محمد شبانی، شهردار بهارستان ورییس جشنواره ملی جشنواره شهر فرهنگ گفت؛برگزاری اولین جشنواره به میزبانی شهرداری بهارستان  موجب شد بین هنرمندان و شهروندان و شهرداری ها تعامل زیادی وجود داشته باشد.واین باعث شد تولیدات و ایده ها راحتتر به دست شهرداری ها برسد و ما بتوانیم از این پتانسیل ها به خوبی استفاده کنیم.
رییس جشنواره ملی جشنواره شهر فرهنگ گفت:یکی از مهمترین اثری که این جشنواره به همراه داشت استقبال خوبی که مردم از این جشنواره داشتند سبب شد ما به فکر ادامه این جشنواره در سالهای آینده باشیم.واین جشنواره ادامه دار باشد.


شهردار بهارستان  در ادامه گفت؛ ویژگی بسیار خوب این جشنواره جمع آوری دستاوردهای فرهنگ شهروندی و ارائه آن به مردم و شهرداری های کل کشور است.امیدواریم که سال به سال این جشنواره غنی تر از سال گذشته باشد. شهردار بهارستان در ادامه خاطر نشان کرد:با مشارکت وزارت ارشاد

خوشبختانه   دبیرخانه جشنواره دایمی شد وهمچنین مقرر شد واین جشنواره هر ساله برگزار شود و همچنین  آثار بطور سالیانه در اختیار دبیرخانه قرار گرفته و این آثار توسط دبیرخانه آماده ودر اختیار شهرداری ها قرار گرفته و همچنین  در فضای مجازی در اختیار سایر عموم قرار میگیرد.


شبانی در ادامه به تعامل بیشتر با آموزش پرورش ها اشاره کرد و افزود؛این جشنواره نقطه عطفی بود که ما در سال آینده از حضور بیشتر دانش آموزان بهره مند باشیم.

مهدی رمضانی چابک مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این جشنواره گفت: اولین جشنواره ملی فرهنگی هنری شهر فرهنگ به میزبانی شهرداری بهارستان انجام شد.


وی در ادامه تصریح کرد؛ ویژگی بسیار خوب این جشنواره جمع آوری دستاوردهای فرهنگ شهروندی و ارائه آن به مردم و شهرداری های کل کشور است.امیدواریم که سال به سال این جشنواره غنی تر از سال گذشته باشد.


مقیمی مشاور وزیر فرهنگ وارشاد در ادامه این جشنواره تصریح کرد:  یکی از مهمترین نکته ها در مباحث شهری فرهنگ شهروندی است واگر بنا باشد نکات مثبت در رفتارهای درست شهری را تبدیل به گفتمان کنیم باید درباره آن فعالیت کنیم و مهمترین فعالیت میتواند کار هنری قرهنگی وفکری باشد

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر اداره
به گزارش ارمغان شهر، مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
به گزارش ارمغان شهر، محمد یاسر طیب نیا، روز
  به گزارش ارمغان شهر، بر اساس تغییراتی که در
به گزارش ارمغان شهر ، این کنگره که با هدف ساخت
به گزارش ارمغان شهر، سید جواد سادات درباره قانون
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱ از امروز دوشنبه ۷ خرداد ماه آغاز و تا روز ...
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش اینترنتی نان را ابلاغ کرد. متن آن به شرح زیر است.
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز به کار دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رییس قوه قضاییه، سفرای کشورهای مختلف در تهران،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز مرکزی را نیز در بر می‌گیرد. چهارشنبه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری از مترو ، محصول ریل است ، افزود : در گذشته ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش ...
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ...
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…