آبان 777
منتشرشده در شهر
- آذر 09, 777

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضا اخوان  در نشست خبری خود با اصحاب رسانه بیان داشت  : منطقه چهار از دیرباز به عنوان یکی از مناطق مناسب محل سکونت انتخاب شده و به عنوان عروس مناطق مطرح بوده است، اما بنا به دلایلی در چند سال گذشته این منطقه از شرایط برخورداری و ایده آل فاصله گرفته است؛ امروز نوید می‌دهم که بازیابی و باز زنده سازی عروس مناطق شهر اصفهان استارت خورده و درصدد هستیم این منطقه همچنان به عنوان یکی از بهترین مناطق مسکونی شاخص شهر باشد.

وی افزود  : در این راستا پروژه‌های عمرانی و زیست محیطی در دست اقدام است که البته متولی و محوریت برخی پروژه‌ها سازمان میادین و شرکت نمایشگاه‌ها بوده و منطقه چهار بسترسازی اجرای این پروژه‌ها بوده که اجرای آن‌ها باعث توسعه شهری در منطقه چهار و شرق اصفهان شده است.

اخوان با اشاره به احداث بازار بین المللی گل و گیاه ارغوان در محدوده منطقه چهار تصریح کرد: بزرگترین بازار گل و گیاه استان در محل باغ تندرستی واقع در بلوار رضوان در حال احداث است.

وی  با اشاره به پارک طبیعی شرق به عنوان بزرگترین پارک طبیعی شهر گفت: پارک طبیعی شرق به وسعت سه هزار و ۴۰۰ هکتار است که بخش عمده ای (دو هزار و۴۰۰ هکتار) از آن در اختیار منطقه چهار، بخشی در اختیار منطقه شش و بخش دیگر در اختیار منطقه ۱۵ است.

مدیر منطقه 4 شهرداری اصفهان  اظهار داشت : مقرر شده با توجه به نیازسنجی و شرایط زیست محیطی محل پارک طبیعی شرق که پتانسیل خوبی برای شهر به شمار می‌رود و با توجه به نیاز شهروندان بعضی از کاربری‌ها در محدوده دو هزار و ۴۰۰ هکتاری در اختیار منطقه چهار طراحی شود.

وی  با بیان اینکه فاز نخست پارک طبیعی شرق شامل محوطه سازی، پیاده رو سازی، فضای سبز و لندسکیپ سال گذشته به بهره برداری رسید، گفت: فاز دوم این پروژه نیز طراحی شده اما باتوجه به هزینه بالای مورد نیاز بامشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی اجرایی خواهد شد.

اخوان  تأکید کرد: فاز دوم و سوم پردیس اشراق به عنوان مجموعه تفریحی، فرهنگی، رفاهی و گردشگری احداث می‌شود البته باید زیرساخت‌ها را فراهم کرد.

وی با اشاره به تپه تاریخی اشرف اظهار کرد: تپه اشرف به عنوان یکی از نقاط تاریخی و میراثی شهر اصفهان در عرصه‌ای به وسعت هفت هکتار از اراضی حاشیه رودخانه زاینده رود و خیابان مشتاق واقع شده که در اختیار میراث فرهنگی است.

مدیر منطقه 4 شهرداری اصفهان به میزان سرانه فضای سبز این منطقه نیز اشاره کرد گفت:  ۳۰ درصد فضای سبز شهر با سه عرصه بزرگ فضای سبز در این منطقه قرار دارد.

اخوان  با بیان اینکه این منطقه یکی از مناطق خاص و استراتژیک شهر اصفهان به شمار می‌رود، گفت: این منطقه هفت هزار و ۵۰۰ هکتار مساحت دارد و سرانه فضای سبز آن برای هر شهروند حدود ۷۰ مترمربع است.

وی افزود: از مجموع سه هزار و ۷۰۰ هکتار فضای سبز در اختیار شهرداری اصفهان، یک هزار هکتار در اختیار منطقه چهار است و به لحاظ سرانه فضای سبز از شرایط خوبی برخوردار هستیم.

مدیر منطقه چهار شهرداری اصفهان با اشاره به رونق ساخت و ساز در منطقه گفت: براساس آمار ۱۰ ماهه شاهد رشد ۴۷ درصدی تعداد پروانه‌های ساختمانی صادر شده در منطقه چهار هستیم به طوریکه در ۱۰ ماهه سال گذشته ۱۸۲ پروانه صادر شده و امسال این تعداد به ۲۶۷ پروانه ساختمانی رسیده است.

اخوان  اظهار داشت :  باغ غدیر به لحاظ تجهیزات و زیرساخت‌ها فرسوده شده و نیاز به بازسازی دارد، البته فضاهایی نیز به نسبت شرایط زمان و مکان مورد نیاز است؛ از این رو «پیش طرح بازخوانی، بازنگری و دگردیسی در برخی از فضاهای باغ غدیر» پیشنهاد شده و در حال بررسی است.

مدیر منطقه چهار شهرداری اصفهان تأکید کرد: در تمام فضاهای باغ غدیر باید امکانات موجود به لحاظ تأسیساتی بازسازی شود.

وی خاطرنشان کرد: بودجه سال آینده شهرداری منطقه چهار با ۲۷ درصد افزایش به رقم ۱۷۴ میلیارد تومان رسیده است.

 

 

 

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیر منطقه 4 شهرداری اصفهان گفت : ۳۰ درصد فضای سبز شهر با سه عرصه بزرگ فضای سبز در این منطقه قرار دارد.
منتشرشده در شهر
- آذر 09, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، پس از آنکه نوروزی، شهردار اصفهان شخصا به شهرهای درگیر سیل استان سیستان و بلوچستان، سفر کرد، در نامه ای خطاب به رییس مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران نوشت: با توجه به مشاهدات عینی در سفر به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، پیشنهاد می شود مجمع کلانشهرها با تشکیل کارگروهی ویژه برای انجام فعالیت‌های لازم در این منطقه در سه سطح کوتاه، میان مدت و بلند مدت وارد عمل شود. چراکه اعتقاد داریم اگر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در اجرای طرح «هم پیوندی» با شهرهای بلوچستان هم ساز و هماهنگ شوند، می‌توان ۱۸ نقطه تعریف شده را با ظرفیت‌های موجود به سطحی از تاب‌آوری رساند تا ضمن کاهش آسیب‌های ناشی از محرومیت‌های متعدد در این استان، بتوانیم پایگاه‌های میان فرهنگی را شکل داده که این امر خود باعث و بانی محرک توسعه در دیگر نقاط محروم این منطقه خواهد بود و اثرات آن تنها به زمان سیل محدود نخواهد شد.

حال، کمال مرادی، دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران از اجرای طرح "هم پیوندی" کلانشهرها با شهرهای استان سیستان و بلوچستان بر اساس پیشنهاد شهردار اصفهان در آینده نزدیک خبر داده است.

کمال مرادی اعلام کرد: طرح "هم پیوندی" کلانشهرها با شهرهای استان سیستان و بلوچستان به پیشنهاد شهرداری اصفهان، در سی و هشتمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی کلانشهرها به تصویب رسید و پس از موافقت شهرداران، این طرح به منظور محرومیت‌زدایی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان به ویژه در مناطق آسیب‌دیده از سیل اخیر در موضوعات فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، شهری و… اجرایی می‌شود.

دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای افزود: انجام اقداماتی همچون ایجاد فرهنگ‌سراها، مراکز تفریحی و مراکز کارآفرینی، بازسازی خسارات تحمیلی به امکانات زیرساختی از جمله معابر و خطوط مواصلاتی و اقدامات اصلاحی برای ایجاد پل‌ها و… و همکاری در بخش‌های دیگری مانند برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی از جمله اقدامات مورد نظر در طرح هم پیوندی است. 

 

هم پیوندی اصفهان با " بنت"  

در این زمینه رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و معاون فرهنگی شهردار اصفهان گفت: اصفهان شهر «بنت» را برای هم پیوندی با خود انتخاب کرده تا این شهر را به سطحی از تاب آوری و پایداری برساند تا به صورت شبکه‌ای، زیستگاه‌های انسانی و کانون های جمعیتی اطراف آن را نیز بهره مند کند.

محمد عیدی، اعلام کرد: به دلیل اثراتی که سیل بر مردم بلوچستان وارد کرده بود و پس از بازدیدی که به اتفاق شهردار اصفهان از این مناطق داشتیم، طرح «هم‌پیوندی» را پیشنهاد دادیم. از آنجا که هموطنان سیل‌زده این استان با با وجود ظرفیت‌های بسیار زیاد طبیعی و فرهنگی و گردشگری، در منطقه‌ای محروم زندگی می‌کنند، این طرح بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: واژه «هم‌پیوندی» الهام گرفته از این مفهوم شعر سعدی است که همه ما عضو یک پیکر هستیم. چراکه فرزندان بلوچستان فرزندان وطن هستند و این شهر به لحاظ داشتن صنایع دستی و فرهنگ بسیار غنی، استعداد آن را دارد که گردشگری طبیعی و فرهنگی قدرتمندی داشته باشد.  

وی تصریح کرد: طرح «هم‌پیوندی» در کلامی ساده بیانگر آن است که شهر اصفهان در مسیر توسعه پایدار دست دیگران را بگیرد و آنها را در این مسیر به لحاظ اجتماعی، فضاهای کالبدی و تاب‌آور شدن، همگام کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران تصریح کرد: باعث افتخار است که طرح «هم‎پیوندی» نه تنها در مجمع کلانشهرها بلکه مورد استقبال مردم بلوچستان نیز قرارگرفته است.

نامه مقامات شهری و سر طایفه های شهر "بنت" به شهردار اصفهان   

وی با بیان اینکه روز گذشته نامه‌ای از طرف شهردار، رئیس شورای شهر، امام‌جمعه شیعه و سنتی، چهار طایفه بزرگ و مردم شهر «بنت» برای شهردار اصفهان ارسال و از اینکه این شهر به عنوان هم پیوند اصفهان انتخاب شده، ابراز خرسندی کردند و به طور رسمی از شهردار اصفهان برای سفر به شهر بنت دعوت به عمل آوردند. در این زمینه اصفهان آمادگی دارد همراه با تشکل‌های مردم نهاد فعال در حوزه‌های اجتماعی، خدماتی همچنین ساختارهای رسمی فعال در شهرداری اصفهان به کمک مردم شهر بنت شتافته و الگویی از توسعه پایدار را مبتنی بر اقتضائات زیست بومی آن منطقه ارائه کند تا از توسعه پایداری که ایجاد می‌شود همه کشور متنعم شوند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر طرح "هم پیوندی" کلانشهرها با شهرهای استان سیستان و بلوچستان به پیشنهاد شهرداری اصفهان، در سی و هشتمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی کلانشهرها به تصویب رسید.
منتشرشده در اقتصاد
- آذر 08, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، رضایی با بیان اینکه در حال حاضر حجم ذخیره  سد زاینده رود حدود 303 میلیون مترمکعب است اعلام کرد: تامین آب شرب جمعیت استان اصفهان در اولویت قرار دارد براین اساس با توجه به اقلیم خشک و نیمه خشک استان اصفهان از همه بهره برداران انتظار می رود با بهره گیری از تکنولوژی  و استفاده از روشهای جایگزین تامین آب ،مصرف بهینه آب را جدی بگیرند.

وی افزود: بارش ها  در سال آبی جاری در حوضه آبریز زاینده رود مطلوب نبوده و از میانگین کشوری خیلی پایین تر بوده اما امیدوار هستیم در ادامه سال آبی بارش های مطلوبی در حوضه آبریز زاینده رود صورت گیرد تا علاوه بر تامین پایدار آب شرب مردم و رفع نیاز سایر بهره برداران ،آب در بستر زاینده رود هم جاری شود.

استاندار اصفهان به تغییر الگوی کشت در اصفهان اشاره کرد و تصریح نمود: باتوجه به  اقلیم خشک استان اصفهان دیگر کشت غرقابی در اصفهان جایز نیست و بهتر است که کشاورزان به کشت های گلخانه ای روی آورند تا شاهد کشاورزی پایدار در استان اصفهان باشیم.

رضایی به تشکیل خیریه مهر کوثر با محوریت مصرف بهینه آب پرداخت و بیان داشت: برای اولین بار در کشور خیریه با محوریت مصرف بهینه آب در کشور در استان اصفهان تشکیل شد که نمایندگانی  از همه  بهره برداران از حوضه زاینده رود در خیریه حضوری فعال دارند

وی افزود: همه اعضای خیریه با هم اندیشی و ارائه تجربیات راهکارهای نوین مصرف بهینه آب را در بخش های شرب ،کشاورزی ،صنعت و خدمات عنوان می نمایند.

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت: یکی از چالش های استان تامین آب پایدار بهره برداران از حوضه آبریز زاینده رود است که در سالهای اخیر استاندار اصفهان  با روحیه جهادی برای  تامین پایدار آب مورد نیاز بخش های مختلف تلاش های بسیاری را در دستور کار قرار داد.

هاشم امینی راه اندازی سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ را دلیل بر تامین پایدار آب شرب مردم دانست و خاطرنشان ساخت:در سالهای اخیر با ترغیب مردم به مصرف بهینه آب هم اکنون 87درصد مشترکین الگو مصرف را رعایت می کنند و نیز میزان هدر رفت آب در استان حدود 16 درصد می باشد که کمترین رقم در کشور بشمار می آید.

وی به کاهش چشم گیر آبدهی چاههای فلمن در سالهای اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: در سالهای اخیر آبدهی چاههای فلمن را از دست داده ایم در حالیکه در گذشته  آبدهی چاههای فلمن به بیش از 4 هزارلیتر در ثانیه می رسید.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان گفت:  در پیک مصرف برای تامین پایدار آب شرب جمعیت استان با کمبود 4 مترمکعب در ثانیه مواجه هستیم یکی از دلایل اصلی این چالش ظرفیت محدود سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ است که معادل 11 مترمکعب در ثانیه می باشد . بنابراین ضرورت راه اندازی سامانه دوم آبرسانی بیش از پیش احساس می شود.

لازم به یادآوری است: خیریه مهر کوثر اولین خیریه آب در کشور می باشد که دفتر کار این سازمان مردم نهاد در محل خانه فرهنگ آب شرکت آبفا استان اصفهان می باشد.

 

   

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر استاندار اصفهان در نشست خیریه مهر کوثر که با محوریت مصرف بهینه آب در شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان برگزارشد گفت: در سال آبی جاری میزان بارندگی در حوضه آبریز زاینده رود حدود 510 میلی متر بوده که بیانگر کاهش 35 درصدی بارش ها در سال آبی نرمال است.
منتشرشده در اقتصاد
- آذر 07, 777

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، بهروز مهدلو در نشست خبری خود  با اصحاب رسانه از ابتدای اسفند ماه اگر جامعه پزشکی دستگاه کارت خوان متصل به سازمان امور مالیاتی نداشته باشند و از بیماران پول نقد دریافت کنند در تعامل با سیستم قضایی کشور با آنها برخورد خواهد شد.

وی به جامعه پزشکی اطمینان داد اتصال صندوق های مکانیزه (کارت خوان) مطب هایشان نه تنها میزان مالیات آنها را افزایش نمی دهد بلکه شفاف سازی خواهد شد.

مهدلو تصریح کرد: شفاف سازی اطلاعات درآمدی جامعه پزشکی، بیش از ۸۰ درصد به نفع پزشکان است و دیگر مالیات های آنها علی الراس نخواهد شد.

 

وی با بیان اینکه در تماس با سامانه ۱۵۲۶، مردم نداشتن دستگاه کارتخوان در مطب پزشکان را همواره نقد می کنند، افزود: در تفاهم نامه سازمان امور مالیاتی با نظام پزشکی مقرر شد جامعه پزشکی در آخرین مهلت تا پایان بهمن ماه صندوق های مکانیزه خود را به سازمان امور مالیاتی متصل کنند و در این راستا اقدامات لازم برای بخشودگی جرائم مالیاتی آنها انجام خواهد شد.

 

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان همچنین با اشاره به ثبت نام دیگر اصناف در این سامانه، گفت:  در حال حاضر ۱۲ درصد دفاتر پلیس +۱۰، ۵۴ درصد جامعه پزشکی اصفهان، پنج درصد مراکز اقامتی، هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمان خانه ها و ...، هشت درصد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، ۱۲ درصد دفاتر پیشخوان دولت، ۱۰ درصد دفاتر اسناد رسمی، ۱۲ درصد کافی نت و گیم نت ها، ۱۲ درصد دفاتر مشاوران حقوقی و خانواده در سامانه امور مالیاتی ثبت نام کرده اند، همچنین وکلا، نمایشگاه های خودرو، قنادی ها، مشاوران املاک، آجیل و خشکبار و ... نیز در این دسته بندی قرار دارند.

 

وی همچنین در خصوص بسته حمایتی سازمان امور مالیاتی اصفهان جهت حمایت از تولیدکنندگان در سال رونق تولید، بیان داشت : این بسته با داشتن ۱۴ بند در استان در حال اجرا است و تاکنون بیش از ۲۰ هزار مورد بخشودگی جرائم مالیاتی، تقسیط مالیات و ۷۰ درصد کاهش مالیات علی الراس براساس این بسته برای واحدهای تولیدی استان لحاظ شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان همچنین در خصوص آخرین بخشنامه سازمان امور مالیاتی در خصوص بدهی مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی، اظهار داشت : اگر این اشخاص تا پایان مهر ماه بدهی های خود را پرداخت می کردند ۱۰۰ درصد جرائم مالیاتی آنها بخشوده می شد، اما از ماه های بعد علاوه بر پرداخت بدهی قطعی خود باید دو درصد از جرائم مالیاتی خود را پرداخت کنند و براین اساس بخش تولید در آبان مشمول ۹۸ درصد بخشودگی و بخش غیرتولید مشمول ۹۶ درصد بخشودگی جرائم خود شدند.

وی تاکید کرد: اشخاص حقیقی و حقوقی اگر تا پایان اسفند ماه بدهی قطعی مالیاتی خود را پرداخت کنند، بخش تولید مشمول ۹۰ درصد بخشودگی جرائم مالیاتی و بخش غیرتولید مشمول ۸۰ درصد بخشودگی جرائم مالیاتی می شوند.

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان همچنین در خصوص فرارهای مالیاتی، گفت: اصفهان پایلوت مبارزه با فرارهای مالیاتی در کشور است و در حال حاضر پرونده هایی که از کل کشور به اصفهان آمده و مورد بررسی قرار گرفته نشان داده که این استان بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داشته است و به طور قطع مقصر اصلی فرارهای مالیاتی فاکتورسازی است.

وی در خصوص گلایه فعالان اقتصادی و به خصوص سنگبری ها از مالیات بر ارزش افزوده، تاکید کرد: هیچ فعال اقتصادی از جیب خود مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نمی کند و پرداخت کننده اصلی مصرف کننده نهایی است.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان بیان داشت : بر اساس توافق صورت گرفته میان سازمان امور مالیاتی و نظام پزشکی کل کشور، پزشکان تنها تا پایان بهمن‌ماه برای ثبت‌نام در سامانه فرصت دارند.
منتشرشده در شورا
- آذر 07, 777

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  با بیان اینکه حدود سه هزار نفر ساعت در تدوین بودجه وقت صرف شده است و این مباحث حدود ۳۵۰ نفر ساعت در هفت کمیسیون تخصصی و ۷۰۰ نفر ساعت در کمیسیون تلفیق شورا دنبال شد، ادامه داد: در نهایت دقت و سعه‌صدر و تلاش همه همکاران در دو نوبت صبح و بعدازظهر کمیسیون تلفیق، بودجه سال ۹۹ شهر را نهایی کرد.

وی به مصوبه افزایش ۳۰ درصد فوق‌العاده جذب در هیئت وزیران اشاره کرد و گفت: در بودجه امسال در خصوص مباحث رفاهی کارکنان شهرداری اتفاقات خوبی رخ داد و شاهد افزایش خوبی در امور رفاهی بوده‌ایم و امیدوارم این افزایش در حقوق و مباحث رفاهی بتواند منجر به اتفاقات خوبی در شهرداری اصفهان شود.

نصر اصفهانی  با بیان اینکه با تلاش و پیگیری صورت گرفته نهایتاً از محل تخصیص اوراق مشارکت که برای حمل و نقل عمومی اختصاص پیدا کرده بود ۹۰ دستگاه اتوبوس خریداری شد، ادامه داد: از این تعداد ۴۰ دستگاه آن تا پیش از عید وارد ناوگان خواهد شد و ۵۰ دستگاه هم تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ به شهر اصفهان تحویل خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود : بودجه‌ای که شهرداری به عنوان بودجه پیشنهادی ارائه داد از بخش درآمدی منابع شهرداری پنج هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان و سازمان ۷۲۰ میلیارد تومان بود، اما بر اساس بررسی در کمیسیون تلفیق ۸۸ میلیارد تومان در منابع شهرداری و در سازمان‌ها یک میلیارد تومان تغییر داشت و بودجه بر روی مرز شش هزار میلیارد تومان بسته شده است.

وی  در ادامه با بیان اینکه در اسفندماه امسال نیز همانند سال‌های گذشته زیباسازی و پیرایش شهر را خواهیم داشت ، بیان داشت : برنامه‌ریزی خوبی برای امسال تدارک دیده شده است و امیدواریم در اجرای این برنامه‌ها نهادهای متولی موفق باشند و شرایط به گونه‌ای باشد که شهر هم برای شهروندان و هم گردشگران قابل قبول باشد.

نصر اصفهانی در پایان  ضمن اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمعه هفته جاری با بیان اینکه می‌توانیم فضای بهتری را برای حضور بیشتر مردم در انتخابات داشته باشیم، ادامه داد: باید در این شرایط از حق خود در راستای تعیین سرنوشت استفاده کنیم و امیدوارم نمایندگانی شایسته وارد مجلس شوند.

 

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان بیان داشت : بودجه شهرداری اصفهان سال ۹۹ با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر به میزان شش هزار میلیارد تومان مصوب شد.
صفحه1 از12
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، مدیر عامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  تخفیف طرح ملی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در  نشست خبری غیرحضوری «سه شنبه ها با رسانه» با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان مهندس شهبازی مدیر منطقه 10 اظهار ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده رادیویی در خصوص لزوم تحقق شهر هوشمند، اظهار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی مصرف بخش خانگی بیان داشت: در صورتی که مصارف
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه فاضلاب اصفهان اظهار داشت: یکی از محورهایی که در ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…