آبان 778
منتشرشده در حوادث
- آذر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ،  تفاهم نامه همکاري مشترک دوجانبه پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان و اداره کل آموزش و پرورش استان، توسط سرهنگ محمدرضا محمدي رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان و جناب آقاي محمد اعتدادي مدير کل اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به امضا رسيد.

با توجه به اهميت ارتقاء فرهنگ و آموزش قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي، نهادينه شدن اصول صحيح ترافيکي و ايجاد بستر لازم براي فرهنگ سازي مناسب در جامعه و با هدف اطلاع رساني، آگاهي بخشي، آموزش، نهادينه شدن قوانين و مقررات و نيز حفظ و صيانت از سرمايه هاي انساني در برابر حوادث ترافيکي، اين تفاهم نامه به امضا رسيد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر تفاهم نامه همکاري مشترک دوجانبه پليس راهنمايي و رانندگي استان اصفهان و اداره کل آموزش و پرورش استان امضا شد.
منتشرشده در حوادث
- آذر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ،  سرهنگ "سيد مصطفي مرتضوي" گفت : در پي شكايت شهروند اصفهاني مبني بر اينكه با هدف دريافت سيمکارت هديه مبلغ 40 ميليون ريال از حساب وي به صورت غير مجاز برداشت شده است، كارشناسان پليس را بر آن داشت تا موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

وي افزود: شاکي در اظهارات خود بيان داشت در يکي از شبکه هاي اجتماعي پيامي دريافت کردم که من را برنده سيمکارت اعتباري رايگان معرفي نموده که پس از تماس با شماره مربوطه فرد مورد نظر درخواست پرداخت مبلغ 50 هزار ريال از طريق لينک ارسالي جهت ارسال پستي سيمکارت نمود که پس از واريز مبلغ کل موجودي حساب که 20 ميليون ريال بوده است برداشت مي شود.

اين مقام انتظامي عنوان داشت: در بررسي هاي اوليه مشخص مي شود، درگاه بانکي که شاکي از طريق آن اقدام به واريز وجه كرده است، درگاهي جعلي بوده که اطلاعات حساب بانکي شاکي را به سرقت برده است، نهايتاً کارشناسان با اقدامات تخصصي و فني خود موفق به شناسايي فرد کلاهبردار مي شوند.

وي در پايان به كاربران فضاي مجازي هشدار داد: مجرمان سايبري به راحتي کاربران را براي ورود به اين درگاه هاي جعلي تشويق مي کنند، بنابراين کاربران با صفحاتي روبرو مي شوند که ادعا دارند سيمکارت يا شارژ رايگان ارائه و يا شما را برنده جوايز مختلف معرفي مي کنند، بيشتر اين لينک ها کاربران را به صفحات فيشينگ ارجاع مي دهد و کاربران در هنگام خريد به راحتي اطلاعات بانکي خود را در اختيار فيشرها قرار مي دهند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئيس پليس فتای استان از شناسايي و دستگيري فردي که در فضاي مجازي با ارسال پيامي با عنوان هديه سيمکارت رايگان، اقدام به کلاهبرداري از شهروندان مي کرد، خبرداد.
منتشرشده در حوادث
- آذر 08, 778

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ،  سروان "روح الله فاطمی" اظهار داشت: ماموران یگان تکاروی با اشراف اطلاعاتی حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی شهرستان نائین به یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس که کنار جاده اصلی با سرعت زیاد در حال حرکت بود مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود : با هماهنگی های انجام شده و در بازرسی دقیق از خودرو مقدار 86کیلو و 700گرم تریاک کشف شد.

فرمانده یگان تکاوری با اشاره به اینکه در این راستا 2نفر دستگیر و جهت مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند بیان داشت : پلیس با سوداگران مرگ در هرجای کشور مبارزه می کند و از شهروندان خواست اطلاعات و اخبار خود را با مرکز فوریت های پلیس 110 در میان گذارند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر فرمانده یگان تکاوری پلیس اصفهان از کشف 86کیلو گرم تریاک و دستگیری2 نفر در محورهای مواصلاتی نائین خبرداد.
منتشرشده در حوادث
- آذر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ،  سرهنگ" حسین ترکیان" بیان داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس اگاهی استان اصفهان در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت خودروی پژو پارس متعلق به وی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام یک سری اقدامات هوشمندانه و بررسی دوربین های مداربسته موجود در محل وقوع سرقت دریافتند سرنشین یک دستگاه خودروی پژو 206 اقدام به سرقت خودروی مذکور  که توسط مالک آن به صورت روشن رها شده بود کرده و از صحنه متواری می شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پس از چندین روز تلاش شبانه روزی و کار ویژه علمی و پلیسی سرانجام محل زندگی سارق خودروی پژو پارس را در شهرستان زرین شهر شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه هنگام حضور کارآگاهان در محل ، متهم و همدستش در حال فروش خودروی پژو 206 مسروقه به یک مالخر تنها به مبلغ 3 میلیون تومان! بودند گفت: کارآگاهان بلافاصله وارد صحنه شده و  هر 3 نفر را دستگیر و در بازرسی از منزل متهمان نیز خودروی پژو پارس مسروقه  را کشف کردند.

این مقام انتظامی همچنین از کشف وسایل و لوازم به سرقت رفته از داخل خودروهای شهروندان در منزل متهمان خبر داد و خاطر نشان کرد: سارق اصلی پرونده علاوه بر اعتراف به سرقت خودرو و فروش آنها به قیمت ناچیز به افراد مالخر به 3 فقره سرقت محتویات داخل خودروی شهروندان نیز اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و هر 3 متهم برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 2 سارق خودرو و یک مالخر در عملیات هوشمندانه کارآگاهان این پلیس حین خرید فروش یک دستگاه خودروی پژو 206 مسروقه خبر داد.
منتشرشده در حوادث
- آذر 08, 778

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ" کامران ریاحی" بیان داشت : ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از یک مورد ایجاد اخلال در بازار ارز مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و هوشمندانه فردی که در زمینه فروش غیر مجاز ارزهای دولتی به نرخ های غیر مصوب و تاثیرگذاری بر قیمت ارز در بازار آزاد فعالیت می کرد را در حال تردد با یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در سطح شهر شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنتیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودروی متهم 5 هزار و 400 دلار و 12 هزار یور را کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش ارزهای مکشوفه را 5میلیارد و 600 میلیون ریال عنوان کردند اظهار داشت: با اعتراف صریح متهم به فعالیت غیر مجاز در زمینه فروش ارزهای دولتی با قیمت های غیر مصوب در بازار آزاد پرونده تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک اخلالگر بازار ارز و کشف 5 هزار و 400 دلار و 12 هزار يورو طی عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
صفحه1 از17
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهرو به نقل از  روابط
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر وبه نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سید ضیاء
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه ای که روی این پدیده بخواید بذارید، توان‌یاب،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره روابط عمومی اصفهان در اتاق بازرگانی استان، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع ۷.۴ میلیون تن گندله (رشد ۴.۸ درصدی نسبت به ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه تقاطع غیرهمسطح ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و جایگاه خاص روابط عمومی اشاره کرد و گفت : با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم آقای اکبر ترکان به دلیل بیماری ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، من یک معلول هستم. یا حالا هر اسم دیگه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  هادی نباتی‌نژاد افزود: پارسال در مجموع
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده، در این دیدار به اهمیت و
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علیرضا نصراصفهانی  اظهار کرد: متاسفانه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…