تغییر کاربری و مشکلات حوزه مسکن در صدر چالش‌های عمرانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز گفت: در حوزه عمرانی بیشترین مراجعینی که داشتیم در حوزه تغییر کاربری اراضی بودند.  

به گزارش ارمغان شهر، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در حاشیه دیدار مردمی ضمن اشاره به اینکه یکی از رویکردهای دولت سیزدهم ارتباط مستقیم مدیران با مردم است، بیان کرد: از ابتدای تشکیل دولت سیزدهم در سراسر استان به صورت مستمر مدیران استان در جلسات ملاقات مردمی حضور یافتند.

وی ادامه داد: در سفرهای شهرستانی نیز یکی از برنامه‌هایی که از قبل در نظر گرفته می‌شود ملاقات مدیریت استان با مردم شهرستانِ مقصد سفر است.

استاندار اصفهان گفت: امروز نیز در مکان استانداری با حضور معاونین استانداری و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان با مردم شریف استان دیدار و گفت‌وگو داشتیم.

مرتضوی ادامه داد: برخی از مسائلی که در دستگاه‌های اجرایی ممکن است مورد پیگیری قرار نگرفته باشد یا روند صحیحی برای پیگیری آن وجود نداشته باشد در جریان این ملاقات‌های مردمی مطرح و تلاش می‌شود چالش‌ها در سطح استانی و ملی پیگیری شود.

مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز گفت: در حوزه عمرانی بیشترین مراجعینی که داشتیم در حوزه تغییر کاربری اراضی بودند.

وی ادامه داد: بخش دیگر مسائل و چالش‌های مردمی در خصوص تعهدات گذشته حوزه مسکن بود، از جمله تعهداتی که در طرح مسکن مهر توسط تعاونی‌ها به مردم داده شده اما معطل مانده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در جریان این ملاقات مردمی تلاش شد با استفاده از ظرفیت‌های قانونی تلاش کنیم تا مشکلات و چالش‌های مردم به حداقل‌ها کاهش یابد.

زینلیان افزود: برگزاری این جلسات با توجه به حضور یکپارچه مدیران، قطعاً می‌تواند مفید و برای مردم کارگشا باشد از طرفی مدیران نیز مسائل و مشکلات مردم را به خوبی درک می‌کنند تا در جلسات کاری اهم مشکلات مد نظر قرار بگیرد.

طرح مشکلات مردم در شوراهای استان

مصطفی خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان نیز اظهار کرد: این جلسات چهره به چهره با مردم بسیار مفید است زیرا نقدها و مشکلات بدون واسطه به مدیران منعکس می‌شود و مدیران از آخرین وضعیت میدانی مطالبات مردم آگاه می‌شوند.

وی ادامه داد: همچنین با دستور مستقیم مسئولان مرتبط، مشکلات مردم در سریع‌ترین زمان در مسیر کاهش و رفع قرار می‌گیرد.

خضری عنوان کرد: در سنواتی در همین ملاقات‌های مردمی مشکلات بخشی از جامعه را شناسایی و در شوراهای مرتبط مطرح و برای رفع آنها چاره اندیشی شده است.

محمود حقیقت‌سرشت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان نیز عنوان کرد: از جمله مباحثی که در این ملاقات‌های مردمی مطرح شد در حوزه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، برخی چالش‌ها در حوزه سهمیه آرد و نان و درخواست تسهیلات بود.

وی ادامه داد: در مبحث ارائه تسهیلات تلاش می‌شود تا با اولویت قرار دادن تسهیلات حوزه اشتغال خانگی و خود اشتغالی به درخواست‌های مردمی پاسخ داده شود.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر اداره
به گزارش ارمغان شهر، مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
به گزارش ارمغان شهر، محمد یاسر طیب نیا، روز
  به گزارش ارمغان شهر، بر اساس تغییراتی که در
به گزارش ارمغان شهر ، این کنگره که با هدف ساخت
به گزارش ارمغان شهر، سید جواد سادات درباره قانون
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱ از امروز دوشنبه ۷ خرداد ماه آغاز و تا روز ...
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش اینترنتی نان را ابلاغ کرد. متن آن به شرح زیر است.
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز به کار دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رییس قوه قضاییه، سفرای کشورهای مختلف در تهران،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز مرکزی را نیز در بر می‌گیرد. چهارشنبه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری از مترو ، محصول ریل است ، افزود : در گذشته ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش ...
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ...
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…