• روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان در شانزدهمین “جشنواره روابط عمومی های استان خوش درخشید.

تقدیر استاندار اصفهان از روابط عمومی شرکت گاز

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، شانزدهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان، با حضور دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان و روسا و مدیران روابط عمومی دستگاه های دولتی و خصوصی استان عصر روز گذشته در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد که شرکت گاز استان اصفهان در سه شاخص حائز رتبه خلاق(عنوان ویژه جشنواره )، در سه شخاص رتبه عالی و در یک شاخص رتبه برتر گرفت و تندیس این جشنواره را از آن خود کرد.

در این جشنواره، روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان در شاخص؛ برنامه ریزی و ارزیابی اثربخشی، روابط عمومی دیجیتال و محتوا سازی حائز  رتبه خلاق - در شاخص اطلاع یابی و افکار سنجی، مسئولیت های اجتماعی و ارتباطات رسانه ای حائز رتبه عالی و مجددا" در شاخص ارتباطات رسانه ای حائز رتبه برترگردید.

لازم به ذکر است،استاندار اصفهان، ضمن تبریک 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات و جایگاه ارزشمند ان درجامعه گفت: در شرایطی هستیم که ویروس کرونا بر تمامی فعالیت ها اثر گذاشته و نقش روابط عمومی ها در این شرایط، در جهت اطلاع رسانی، شفاف سازی و امید بخشی بیش از پیش باید اثر بخش و پر رنگ باشد .

دکتر عباس رضایی، افزود: فعالان حوزه روابط عمومی در سازمان ها باید جایگاه خود را بشناسند و اخبار سازمان خود را به طور دقیق اطلاع رسانی کنند و به دنبال ایجاد آرامش و نشاط در جامعه باشند.

وی، اظهار داشت: متاسفانه طی چند سال اخیر، بازتاب مشکلات جامعه و حتی بزرگنمایی  آن و دیدن نیمه خالی لیوان بیشتر بوده است، در صورتی که در شرایط بحران، یک وظیفه مهم روابط عمومی ها در کنار داشتن صداقت و اعتماد سازی، امید آفرینی است و این هنر روابط عمومی هاست که با استفاده از ابزار های نوین در فضای جامعه و سازمان متبوع نشاط و شادابی را تزریق نمایند.

استاندار اصفهان، گفت: در این استان اقدامات قابل ملاحظه ای در راستای کاهش نرخ بیکاری و طرح انتقال آب خلیج فارس انجام شده، افزود: درحال حاضر یک وظیفه مهم روابط عمومی ها با توجه به ارتباطات رسانه ای که دارند تشویق مردم در مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش رو است.

گفتنی است، دراین جشنواره، عملکرد سال 99 روابط عمومی ها بر اساس نه شاخص؛نوآوری و فعالیت های پیشرو ، برنامه ریزی و ارزیابی اثر بخشی، تحقیق وپژوهش، اطلاع یابی و افکار سنجی، روابط دیجیتال، ارتباطات رسانه ای، ، محتوا سازی، رویداد پردازی و مسئولیت های اجتماعی مورد ارزیابی قرار گرفت.

 گفتنی است به اذعان داوران و مدیر اجرایی این جشنواره ، امسال آثار و مستندات روابط عمومی ها ی استان  از رشد مناسب و کیفیت بالایی برخوردار بودند.

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  معاون منابع
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  یزدی زاده گفت:
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران آب در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار اصفهان مبنی بر ابلاغ تبدیل پارک وحش صفه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت : تاکنون 120 پیام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایمان حجتی با اشاره به اینکه در ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  منصور شیشه فروش درجلسه ستاد پیشگیری،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  حسین امیری اظهار کرد: پیرو دستور شهردار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  ستاد اطلاع‌رسانی سی‌‌وچهارمین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…