توزیع مویرگی شرکت کیمیا اسپیدی با بیش از ۳۰ هزار اتوسرویس در سطح کشور

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان گفت:شرکت کیمیا اسپیدی با توزیع مویرگی بیش از ۳۰ هزار اتوسرویس در سطح کشور را تحت پوشش قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد امیر نیکو همت بیان کرد: شرکت کیمیا اسپیدی قشم یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت نفت سپاهان به عنوان بزرگترین ناوگان‌ توزیع و فروش و حمل و نقل انواع روانکار در سطح کشور فعالیت می‌کند.

 

وی افزود: این شرکت در راستای حمایت از مصرف کنندگان و به منظور جلوگیری از التهابات و نوسانات بازار، کم فروشی و گران فروشی سودجویان، جلوگیری از احتکار و تقلب در محصولات روغن موتوری و همچنین ثبت اطلاعات دقیق از خریداران به منظور پیشگیری از قاچاق کالا راه‌اندازی گردید.

 

این مقام مسئول بیان داشت: شرکت کیمیا اسپیدی با توزیع مویرگی بیش از ۳۰ هزار اتوسرویس در سطح کشور را تحت پوشش قرار داده است که از این تعداد بیش از ۲۰ هزار اتوسرویس به صورت دائمی محصولات اسپیدی و مگلوب را سفارش می‌دهند.

 

نیکوهمت گفت:با توجه به مستندات، شرکت کیمیا اسپیدی رکورد توزیع و فروش چند برابری نسبت به سال های گذشته خود را ثبت کرده است، فروش وزنی این شرکت در سال ۱۴۰۰ تقریبا ۷۲۰/۲۱ هزار تن بوده که این رقم درپایان سال ۱۴۰۱ به ۴۳۵/۱۱۴هزار تن رسید اما این فروش در پنج ماهه اول ۱۴۰۲ به عدد ۷۰۰/۵۵هزار تن رسیده است که این میزان توزیع و فروش نسبت به پنج ماهه سال قبل بیش از ۲۵۰% افزایش داشته است.

 

وی ادامه داد: با توجه به افتتاح چهار شعبه جدید در سطح کشور (استان های قم-چهار محال و بختیاری -خراسان شمالی و کردستان ) تعداد شعب این شرکت به ۲۷ شعبه در ۲۷ استان کشور رسیده است.

 

این مقام مسئول گفت: شرکت کیمیا اسپیدی به عنوان بزرگترین ناوگان حمل و نقل توزیع و فروش انواع روانکار در راستای سرعت بخشیدن به فروش ،توزیع و همچنین جلوگیری از گران فروشی و دلالی در بازار روانکار راه‌اندازی شده، که این کار علاوه بر اهداف قبلی، در راستای سیاست های دولت محترم اشتغال زایی مستقیم بیش از ۴۵۰ نفر را در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به همراه داشته است.

 

نیکوهمت افزود: افتتاح سیستم حمل و نقل بین جاده ای در شرکت کیمیا اسپیدی سرعت رسیدن محصولات روانکار را از مبدا پالایشگاه نفت سپاهان اصفهان به شعب کل کشور به کمترین زمان خود رسانده است.

 

وی بیان داشت: تاسیس و گسترش شبکه توزیع مویرگی روغن موتور توسط شرکت نفت سپاهان به عنوان یک بازوی توانمند در کنار دولت برای مدیریت این بازار و جلوگیری از التهاب بازار عمل نموده است به طور مثال در شرایطی که کشور بر اساس اتفاق های غیر قابل پیش‌بینی با کمبود ناوگان حمل و نقل توزیع روبرو گردد، سرعت رسیدن محصولات به دست مصرف کننده نهایی طولانی می‌شود که این خود باعث شکل گیری دلالی و گرانفروشی در بازار روانکار در سطح استان‌ها می‌شود، این موضوع یکی از اهدافی بود که این شرکت، ناوگان حمل نقل خود را در سطح بین جاده ای افتتاح و مستقر نمود.

 

نیکوهمت اظهار کرد:ناوگان لجستیک شرکت کیمیا اسپیدی خرید ۲۳ عدد کشنده جدید، که کارهای اولیه خرید انجام شده است را در دستور کار خود قرار داده است.

 

وی اضافه کرد: در حال حاضر شرکت کیمیا اسپیدی به عنوان شبکه توزیع مویرگی شرکت نفت سپاهان ۳۸۵ دستگاه خودرو شامل کامیونت و کشنده، بزرگترین ناوگان حمل و نقل و توزیع روانکار کشور می‌باشد.

 

مدیرعامل شرکت نفت سپاهان گفت:به دلیل عملکرد موفق این شرکت در ایجاد تحول و کارایی در بازار روغن موتور و روانکار کشور مورد تقدیر مدیرکل آماد و پشتیبانی وزارت صمت نیز قرار گرفته است. به طوریکه حرکت از بازار توزیع سنتی روانکار به سمت شبکه توزیع بر اساس الگوی موفق شرکت کیمیا اسپیدی، جزء سیاست‌ها و برنامه های قطعی وزارت

صمت می‌باشد.

 

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرتیپ پاسدار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  بهزاد بهادرانی
به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،مدیرعامل فولاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، افشین رضایی 
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مهدی کوهی در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، استاندار اصفهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در پی اقدامات
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مسعود حیدری اظهار کرد: پروژه مشارکتی مجموعه بازار بزرگ موتورسیکلت و دوچرخه اصفهان در
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، در ادامه نشست‌های ماهانه رئیس‌جمهور با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرتیپ پاسدار غلامحسین هاشمی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در لشکر امام حسین (ع) که به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  بهزاد بهادرانی گفت: ارزش‌آفرینی برای ذی‌نفعان از طریق تولید ایمن، اقتصادی، به‌موقع و
به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،مدیرعامل فولاد مباکه اظهار داشت: فولاد مبارکه به‌عنوان پیشران توسعه اقتصادی کشور ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در پیامی با ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مسعود حیدری اظهار کرد: پروژه مشارکتی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرتیپ پاسدار غلامحسین هاشمی از ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  بهزاد بهادرانی گفت: ارزش‌آفرینی برای ...
به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،مدیرعامل فولاد مباکه اظهار داشت: فولاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…