"تو خونه می مونیم تو خونه می خونیم"

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت:  «تو خونه می مونیم تو خونه می خونیم» عنوان مسابقه بزرگی  که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو بخش خوانندگی و همخوانی خانوادگی برای کودکان و نوجوانان و خانواده های آنان برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، سید محمد قلمکاریان با بیان اینکه کانون پرورش فکری برای غنی سازی اوقات کودکان و نوجوانان در شرایط شیوع بیماری کرونا علاوه بر برگزاری فعالیت ها و برنامه های مفرح در نظر دارد تا مسابقه جذابی را اجرا کند اظهار داشت :  عنوان این مسابقه بزرگ «تو خونه می مونیم تو خونه می خونیم» است که ویژه پسران ۱۰ تا ۱۸ سال در دو بخش خوانندگی و همخوانی برای کودکان و نوجوانان و خانواده های آنان برگزار می شود.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه به تشریح این طرح پرداخت و گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موسیقی های با کلام را به قصد تمرین و موسیقی های بی کلام را جهت اجرا در نظر گرفته است که این آثار در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، سروش، بله و گپ به آدرس @too_khooneh_mikhoonim بارگذاری شده است و مراجعه کنندگان می توانند آهنگ ها را از این شبکه های اجتماعی دانلود و اثر خود را با توجه به نوع موسیقی  تولید نمایند.
سید محمد قلمکاریان در ادامه افزود : از آنجایی که داوران این مسابقه از اساتید برجسته کشوری در زمینه موسیقی هستند، آثار تولیدی باید به صورت زنده، بازخوانی و اجرا شده باشند و  آثاری با شیوه لب خوانی کردن آهنگ از دور مسابقه خارج می شوند. همچنین ضبط آثار ارسالی باید در محیط خانه انجام شود و شرکت کنندگان توجه داشته باشند که آثار باید با تلفن همراه، به صورت افقی و با کیفیت مناسب ضبط شده باشند و آثار بی کیفیت مورد ارزیابی قرار نمی گیرند. شرکت کنندگان باید در ابتدای اثر، مشخصات کامل شامل؛ نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره تلفن همراه خود را اعلام کنند و  آثار خود را تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت به نشانی isfahan.kpf.ir و یا به شماره ۰۹۳۷۴۱۵۸۳۰۱ در شبکه های اجتماعی سروش، گپ و بله برای کانون پرورش فکری استان ارسال نمایند. 
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه گفت: رعایت ریتم و آهنگ، صحیح و کوک خواندن اثر، خلاقیت در نحوه اجرا و بیان حسی مناسب امتیازات ویژه ای است که در نحوه داوری اعمال می شود. 
سید محمد قلمکاریان در پایان خاطر نشان شد: حقوق معنوی و مالکیت اثر برای تولید کنندگان محفوظ است و استفاده از این آثار(با کلام و بی کلام) برای اجراهای صحنه ای، تلویزیونی و... خارج از جریان مسابقه، منوط به کسب اجازه از صاحب اثر می باشد.
 
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،. مهدی نصر از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن مرادمند با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرهاد امین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مهرداد دادخواه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حسن ساسانی از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرپرست معاونت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ابوالقاسم عسکری
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،. مهدی نصر از چهره های ماندگار صنعت فولاد ومعاون سابق برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی آبفای استان اصفهان:حسین اکبریان با اشاره به این که این مجتمع ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن مرادمند با اشاره به برنامه‌های هفته پژوهش اظهار داشت: مقوله پژوهش و فناوری در ...
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرهاد امین دهقان، در حاشیه دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا درجمع خبرنگاران گفت: ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ پاسدار حسن امینی جانشین لشکر ۱۴ امام حسین(ع) ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، جمسعود سامی با اشاره به برگزاری نخستین کنگره انجمن علمی تغذیه ایران اظهار کرد: برپایی

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،. مهدی نصر از چهره های ماندگار صنعت فولاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی آبفای استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن مرادمند با اشاره به برنامه‌های هفته
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرهاد امین دهقان، در حاشیه دومین ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ پاسدار حسن امینی جانشین لشکر ۱۴ ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، جمسعود سامی با اشاره به برگزاری نخستین
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…