به گزارش خبرنگار ارمغان شهر، سرپرست گروه نمایش آیینه در رابطه با نمایشنامه "بازمانده" گفت: جشنواره تئاتر مقاومت  در دوبخش خیابانی و صحنه ای به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر لغایت ۲ دی‌ماه بصورت زنده و آنلاین برگزار شد.

حسینعلی عمادی موضوع این نمایشنامه که به نویسندگی هادی کیانی انجام شده بود را اینگونه بیان کرد: گفتگوی یک فشنگ با سایر فشنگ های یک خشاب موضوع نمایش است که ایثارگری های دفاع مقدس را بازگو می کند.

سرپرست نمایشنامه "بازمانده"  گفت: این نمایشنامه در زمینه های ، طرح و ایده وطراحی فضا و طراحی صحنه ولباس و کارگردانی حائز رتبه گردیده است.

به گزارش ارمغان شهر؛ نمایشنامه "باز مانده" به هفدهمین  جشنواره سراسری تئاتر مقاومت راه پیدا کرد که در این جشنواره به عنوان اثربرتر برگزیده  و در جشنواره تئاتر فجر اجرا خواهد شد.

این برنامه با حضور ابراهیمیان رییس بسیج ورزشکاران، قاسم زاده رییس هیات ووشو و کریمیان رییس هیات ورزش های رزمی و قدیمی رییس هیات ورزشی هاکی،عسگریان مسئول کانون ورزشی آستان قدس رضوی، عمادی مسئول کانون خادمیاران بهشت کرامت و شورای این کانون و ابراهیمیان قهرمان شنای نابینایان کشور همراه بود.

به گزارش خبرنگار ارمغان شهر، مسابقه فرهنگی با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دو بخش آماتور و حرفه ای ویژه کارمندان و پرسنل مجتمع آموزشی سما و دانش آموزان هنرستان تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر می باشد.

علاقمندان می توانند در بخش های یادداشت، عکس نوشته، نماهنگ، متن ادبی، پوستر و دل نوشته با موضوع سردار دلها آثار خود را تا 15دی ماه از طریق پیام رسان ایتا htsama99@ ارسال کنند.

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، به مناسبت گرامی داشت هفته جهانی معلولین موسسه دارالقرآن اهلبیت(ع) با همکاری اداره بهزیستی و کانون مرکزی خادمیاران آستان قدس رضوی شهرستان خمینی شهر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می کند:
اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه معلولین در رشته های:قرائت، اذان، ترتیل و حفظ
محل ثبت نام: خمینی شهر، بلوار دانشجو، اداره بهزیستی خمینی شهر
زمان ثبت نام: ۱۳ الی ۱۶ آذر ماه
زمان برگزاری مسابقات: ۱۹ آذر ماه

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدعلی نقدعلی، بیان داشت: در گذشته مردم برای تامین گرمایش، پخت و پز ... از چوب و سایر مواد سوختنی استفاده می کردند، اما امروزه به لطف خدا و تلاش کارکنان صنعت گاز، انرژی پاک و ارزان گاز طبیعی در سراسر استان جریان دارد و همه از آن بهره مند هستند.

وی، با اشاره به اینکه، باید هر لحظه شکر گذار نعمت گاز طبیعی باشیم، افزود: صرفه جویی و مصرف بهینه این سرمایه ملی بارزترین مصداق شکر گزاری است.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: در فصل سرد که میزان مصرف در بخش های خانگی بالا می رود، رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه ضرورت بیشتری می یابد تا با کمبود یا افت فشار گاز مواجه نشویم.

نقدعلی، همچنین با اشاره به اجرای معدودی انشعابات غیر مجاز، توسط برخی از مردم، افزود:این اقدام علاوه بر اینکه غیر قانونی و خلاف است ، به سبب نا ایمن بودن عامل بسیاری از حوادث نیز می باشد.

در ادامه مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گازرسانی ایمن و مستمر به مردم را مهمترین وظیفه شرکت گازاستان دانست و بر رسیدگی به درخواست های شهروندان برای گازرسانی و اشتراک پذیری طبق زمانبندی تعریف شده شرکت و  ضوابط و مقررات جاری با حداکثر سرعت تاکید کرد.

علوی، با اشاره به اینکه در حال حاضر، ۹۹.۵ درصد جمعیت استان شامل؛ ۹۹.۰۸ درصد جمعیت روستایی معادل یک هزار و ۶۰ روستا و ۱۰۰ درصد جمعیت شهری در قالب ۱۱۰ شهر از نعمت گاز طبیعی برخوردارند افزود: سالانه حدود ۲۱ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سطح استان مصرف می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین بر مصرف منطقی گاز طبیعی تاکید کرد و گفت: میزان مصرف در فصل سرما بخصوص از اول مهر ماه در بخش خانگی رو به افزایش بوده، با صرفه جویی و مصرف منطقی و بهینه در این بخش می توان گازبیشتری را برای صنایع و واحدهای تولیدی تامین کرد.

گفتنی است، در پایان علوی، صداقت، خدمتگزاری به مردم، صمیمیت و همکاری بین رییس و همکاران را خواستارشد و ضمن طلب مغفرت برای مرحوم محمد تسلیمی رئیس فقید اداره گاز خمینی شهر و تسلیت به خانواده آن مرحوم طی حکمی محمد برین را به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی نمود.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری ارمغان شهر، این برنامه با حضور رییس هیات ورزش های رزمی، مسئول کانون ورزشی آستان قدس رضوی، مشاوران فرهنگی هیات رییسه هیات ورزش های رزمی شهرستان خمینی شهر و هنرمند محبوب حسینعلی عمادی(خاله خانم) در کتابخانه الغدیر خمینی شهر برگزار شد.
یاسر کریمیان رییس هیات ورزش های رزمی با اشاره به اهمیت فرهنگ مطالعه در جامعه افزود: تأثیر عمیق کتاب در گسترش فرهنگ جامعه و سرعت بخشیدن به پیشرفت روزافزون آن، انکارناپذیر است و نمی توان توسعه و رشد همه جانبه جامعه را، بدون در نظر گرفتن مطالعه و کتاب مورد بحث قرار داد. از این جهت، کتاب و کتاب خوانی، از مقوله های قابل توجه فرهنگی ورزشی است که ترویج آن در جامعه ضروری می باشد.
رضا عسگریان مسئول کانون آستان قدس رضوی و مشاور فرهنگی هیات رییسه ورزش های رزمی شهرستان خمینی شهر با اشاره به فعالیت های چشمگیر اداره نهاد کتابخانه های خمینی شهر گفت: در چند سال اخیر فعالیت های اداره نهاد کتابخانه های شهرستان خمینی شهر پیشرفت چشمگیری داشته است که این امر نمایانگر تلاش و پشتکار مجتبی درویشی رییس اداره نهاد کتابخانه ها و همکاران ایشان است. وی داشتن نویسندگان توانمند در سطح شهرستان خمینی شهر را از افتخارات این شهرستان دانست و افزود: مطالعه، غذای روح و درمان بیماری های فکری است. کتاب، معلمی ساده و صمیمی و همیشه در دسترس است که بی ادعا و بدون تکلف و منّت، آنچه دارد در اختیار ما می گذارد. 
حسینعلی عمادی ضمن اشاره به فرهنگ کتابخوانی در شهرستان خمینی شهر گفت: کتاب، همچون خورشید، فضای زندگی را روشن می کند و به همگان نور، شور و گرما می بخشد. کتاب، مثل باران بر سرزمین دل ها می بارد و اندیشه ها و کردارها را رونق، زیبایی و طراوت می دهد. کتاب، نقشی به مانند پرندگان به آدمی دارد که او را برای اوج و بال کشیدن و پرواز آماده می سازد. در پرتو کتاب است که شکوفایی، سرسبزی و بالندگی فرهنگ دینی ما به اوج می رسد. کتاب، والاترین جایگاه را در گستره های فردی و اجتماعی داراست که بر اندیشه ها و دل ها می درخشد و پیوسته بر زندگانی نورافشانی خواهد کرد.
مجتبی درویشی رییس اداره نهاد کتابخانه های خمینی شهر نیز با اشاره به ورزش و فرهنگ خمینی شهر از مسئولان کمیته فرهنگی هیات ورزش های رزمی تشکر کرد و افزود: امروزه ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک موضوع مهم فرهنگی که مبنای بسیاری از رفتارها و الگوهای اجتماعی است، نقش مهمی را در توسعه جامعه به خود اختصاص داده است. ایشان ارزیابی وضعیت فرهنگی ورزش شهرستان را در سطوح مختلف ورزش قهرمانی، همگانی، دانش آموزی، بانوان، آموزشی و تحقیقات و اجرای برنامه ها به ویژه جنبه فرهنگی ورزش مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کمیته فرهنگی هیات ورزش های رزمی بر پایه فرهنگ سازی با ورزش در حال فعالیت می باشد که تاکنون موفق عمل کرده است و این امر جای تقدیر و تشکر از مسئولان ورزشی شهرستان را دارد.
در پایان با اهدا لوح سپاس، هدیه و نبات متبرک آستان قدس رضوی از زحمات مجتبی درویشی تقدیر شد.
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، مدیر عامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  تخفیف طرح ملی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حجت الاسلام
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی،
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در  نشست خبری غیرحضوری «سه شنبه ها با رسانه» با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان مهندس شهبازی مدیر منطقه 10 اظهار ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده رادیویی در خصوص لزوم تحقق شهر هوشمند، اظهار ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی مصرف بخش خانگی بیان داشت: در صورتی که مصارف
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل از صادرکنندگان کشوری، ذوب آهن اصفهان به عنوان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه فاضلاب اصفهان اظهار داشت: یکی از محورهایی که در ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان در
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومي منطقه 10 ...
 به  گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، امیراحمد زندآور در یک گفت‌وگوی زنده ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید مصطفی علوی، با اشاره به روند افزایشی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از ذوب آهن اصفهان، در آئین تجلیل
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید اکبر بنی‌طبا  با اشاره به شبکه ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…