مهر 777
منتشرشده در اقتصاد
- آبان 05, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، یزدی زاده، دراین دیدار، توجه به محیط زیست را توجه به کارکنان شرکت دانست و گفت : ذوب آهن اصفهان به مباحث زیست محیطی توجه ویژه ای دارد و  از نظر کنترل آلایندگی فعالیت های خود در رتبه های برتر استان قرار دارد، چرا که همزمان با اجرای پروژه های توسعه ای ، پروژه های زیست محیطی را نیز عملیاتی کرده است . وی با اشاره به این که حفظ محیط زیست علاوه بر یک وظیفه ، جزیی از مسئولیت اجتماعی شرکت های بزرگ نیز است، افزود : در زمینه حفظ محیط زیست اقدامات اصلاحی زیادی در دست اجرا و برنامه ریزی داریم و در برنامه های زیست محیطی خود، همکاری بسیار نزدیکی با سازمان حفاظت محیط زیست داشته و از رهنمودهای این سازمان بهره می برد .

یزدی زاده با اشاره به طرح های زیست محیطی شرکت گفت : آب گیری از لجن کنورتور و نصب 74 درب فلکسیبل از اقدامات مهم شرکت در این زمینه می باشد . وی یاد آور شد : تمامی این اقدامات در زمان تحریم و کاملا بومی سازی شده و نقطه عطفی در صنایع کشور باشد .

وی گفت : ذوب‌آهن‌اصفهان تعهد بر حفظ و صيانت از محيط‌زيست در استراتژي‌هاي كلان خود را به عنوان يكي از اهداف كليدي انتخاب کرده و در همه پروژه‌ها و طرح‌هاي خود به اين مهم توجه ویژه دارد .

حشمتی، رییس سازمان محیط زیست استان اصفهان، ذوب آهن را یک صنعت استراتژیک دانست که اقدامات مثبتی در زمینه حفظ محیط زیست داشته است ، گفت : این بازدید در راستای برنامه های برنامه جامع محیط زیستی که توسط کارشناسان سازمان محیط زیست در 38 محور تهیه شده، انجام گرفت . وی با اشاره به این موضوع که این برنامه جامع محیط زیستی در ذوب آهن به تصویب رسیده است افزود : امید است این برنامه جامع با توجه به نظرات کارشناسی دو طرف در فاز اجرایی قرار بگیرد .

وی سابقه 50 ساله ذوب آهن را نقطه عطفی در صنعت فولاد کشور دانست و گفت : رفع گرد و غبار کنورتورهای فولاد سازی ، دریافت پساب شهرستان های اطراف و منطقه ، بازچرخانی آب صنعتی و استحصال دوباره آن از اقدامات بسیار مهم ذوب آهن اصفهان در بحث زیست محیطی است.

رییس سازمان محیط زیست استان اصفهان،  افزود : خوشبختانه با نظرات مثبت مدیرعامل ذوب آهن اصفهان امید است بخش باقی مانده از مباحث این شرکت در زمینه محیط زیست مرتفع و به زودی حل گردد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر ایرج حشمتی رییس سازمان حفاظت محیط زیست استان اصفهان، فاطمه محمدی مسئول اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنجان و هیات همراه، دیدار با منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت از خط تولید بازدید و در خصوص اقدامات زیست محیطی ذوب آهن اصفهان گفتگو نمودند.
منتشرشده در اقتصاد
- آبان 03, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: موضوع مسئولیت اجتماعی تنها مربوط به اشخاص حقوقی نیست بلکه به اشخاص حقیقی نیز مربوط می‌شود و این ریشه کهن در فرهنگ ما دارد.

دکتر شریعتمداری بیان کرد: در همه شرکت‌ها و بنگاه‌ها به مسئولیت اجتماعی توجه جدی می‌شود و جامعه امروز نیز نیامند این است که به آن بپردازد و سودآور کردن بنگاه‌ها یک مسئولیت اجتماعی در مقابل سهام داران است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم ، فعالیت های ذوب آهن اصفهان در راستای مسئولیت اجتماعی را قابل تقدیر دانست و گفت : این مجتمع عظیم صنعتی در بخش های مختلف افتخار آفرین است و امروز نیز در راستای مسئولیت اجتماعی موفقیت خوبی کسب نمود که باید با مسئولین و کارکنان آن این موفقیت را تبریک بگویم .

 مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در حاشیه این همایش گفت : شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان همواره سعی در درک تاثیر اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی فعالیت خود بر دیگران داشته و خود را مسئول در زمینه های اجتماعی می شناسد و شهرت و دوام و رقابتی بودن محصولات خود را در زیر چتر مشارکت در تعهدات اجتماعی تعریف و ارائه می کند .

وی افزود : این مجتمع عظیم صنعتی که تاسیس آن در راستای مسئولیت اجتماعی صورت گرفته و مهمترین گام تاریخ ایران برای صنعتی شدن محسوب می شود ،  با کارنامه درخشان بیش از نیم قرن تولید محصولات فولادی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی، ایمنی و امنیت را بر پایه شعار «با اطمینان بسازید» در جامعه نهادینه کرده است.

شایان ذکر است ذوب آهن اصفهان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود ، اقدامات موثری انجام داده است که برخی از مهمترین آنها عبارتند از :

 • سرمایه گذاری بالغ بر 4 هزار میلیارد تومان در پروژه های زیست محیطی
 • ایجاد بزرگترین جنگل دست کاشت کشور به مساحت 16 هزار و 500 هکتار که 14 هزار هکتار آن به صورت دیم آبیاری می شود
 • سرمایه گذاری بالغ بر 2 هزار میلیارد تومان برای تصفیه پساب شهرهای اطراف و استفاده از آن جهت آبیاری فضای سبز و استفاده در فرآیند تولید
 • تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن برای ایجاد روحیه شادابی و نشاط در قشر جوان
 • تاسیس بیمارستان شهید مطهری به عنوان یک مرکز بهداشتی درمانی ممتاز برای خدمت رسانی به جامعه پیرامون و مردم کشور
 • احداث اولین آزادراه کشور در جنوب غرب اصفهان ( اتوبان ذوب آهن اصفهان ) به منظور تردد در مسیر جنوب غربی اصفهان ، احداث پل شهید آذری و مشارکت در فعالیت های عمرانی
 • مشارکت در ساخت صنایع فولادی مختلف در کشور
 • تولید محصول متناسب با نیازهای کشور از جمله تولید ریل برای توسعه حمل و نقل ریلی و تولید مقاطع ساختمانی با کیفیت از جمله میلگرد مقاوم به زلزله و تیرآهن های بال پهن
 • آموزش بیش از ۱۲۰ هزار نیروی ماهر , تکنسین و مهندس برای صنایع مختلف کشور طی نیم قرن گذشته و دریافت لقب دانشگاه صنعت کشور
 • اعزام ۱۴ هزار نیرو به جبهه های جنگ در دوران دفاع مقدس و ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر در مراسم اختتامیه فرایند سومین جایزه مسئولیت اجتماعی تندیس ویژه و گواهینامه سرآمدی در تعهد سازمان به توسعه جامعه محلی از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اهداء شد .
منتشرشده در اقتصاد
- آبان 03, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در آیین ویژه امضای این تفاهم نامه ها که در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد ،منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدور ، علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری  و مسئولین شرکت های مذکور حضور داشتند .

تفاهم نامه ذوب آهن با شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور برای تولید ۱۳ هزار و 500 تن ریل به ارزش ۱۲ میلیون یورو است که جهت تامین ریل راه آهن محور میانه - اردبیل می باشد . قرارداد با شرکت بهره برداری متروی تهران برای تامین 800 تن ریل این مترو و به ارزش یک میلیون یورو می باشد .تفاهم نامه با شرکت متروی اصفهان نیز برای تامین کل ریل مورد نیاز جهت متروی اصفهان امضا شد . مجموع ارزش این تفاهم نامه ها 18میلیون یورو و 240 میلیارد تومان است .

شایان ذکر است به زودی تفاهم نامه ای نیز بین ذوب آهن اصفهان با قرارگاه خاتم الانبیا جهت تامین 5 هزارتن ریل امضا می شود.

گفتنی است ذوب آهن اصفهان تنها تولید کننده ریل در خاورمیانه است و توانایی تولید انواع ریل خطوط پرسرعت و همچنین انواع ریل مترو را دارد . کارگاه نورد 650 این شرکت سالانه  قادر به تولید 400 هزار تن ریل است که بسته به سفارش انجام می شود . این کارگاه توانایی تولید تیراهن بال پهن را نیز دارد .

 

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد و در میز تعمیق ساخت که دوشنبه 23 دی ماه برگزار شد ، سه تفاهم نامه تولید ریل بین ذوب آهن اصفهان ، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، شرکت شرکت متروی تهران و شرکت متروی اصفهان امضاء شد .
منتشرشده در اقتصاد
- آبان 03, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، داریوش باروتی مدیر امور برق شمال غرب گفت: این پروژه با هدف برق رسانی به 410 واحد مسکونی، تجاری، فیدرگیری و متعادل سازی بار شبکه های فشار ضعیف، زیبا سازی مبلمان شهری و برقراری رینگ فشار متوسط عملیاتی و اجرایی شد.

وی در ادامه تصریح کرد:2 باب پست زمینی با ظرفیت 500 کیلو ولت امپر و به همراه کابل کشی فشار متوسط به طول مسیر 600 متر و به متراژ 1800 متر و کابل کشی فشار ضعیف به طول مسیر 150 متر و به متراژ 2200 متر و برکناری ترانس هوایی و همچنین بهینه سازی شبکه فشار متوسط به طول 200 متر از شاخصه های اجرایی این پروژه بوده است.

گفتنی است هزینه این پروژه بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر 2باب پست زمینی در خیابان کاوه شهرک نگین از محدوده شمال غرب با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان تجهیز و در مدار قرار گرفت.
منتشرشده در اقتصاد
- آبان 02, 777

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، علی کرباسی زاده، مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ضمن معرفی پتانسیل های موجود در شهر اصفهان بر وجود ظرفیت های بکر این شهر تاکید کرد. 

وی در ادامه از اعلام آمادگی همکاری اتاق بازرگانی اصفهان با این شرکت لهستانی خبر داد.

همچنین Rafal Engelman رافائل انگلمن از شرکت IVVR ضمن معرفی شهر کراگف لهستان و ظرفیت های گردشگری این شرکت، افزود: این شرکت موفق به طراحی یک تکنولوژی با قابلیت نمایش مکان های گردشگری، صنعتی، انرژی در قالب 3 بعدی، شده است.

وی تصریح کرد: در لهستان قبل از ایجاد یک پروژه با استفاده از این ابزار می توانند در راستای گسترش فضاهای مختلف گردشگری و غیره طراحی های خود را در قالب تصاویر 3 بعدی ارائه دهند و می توان از طریق این ابزار ، موقعیت مکان را قبل از حضور فیزیکی در آن درک کرد و در صورت تایید ، پروژه مذکور احداث می شود. 

رافائل انگلمن با بیان اینکه این شرکت هر سال به  80 تا 100 نمایشگاه در دنیا خدمات ارایه می دهد، افزود: ما تجربه خوبی برای مارکتینگ و برگزاری نمایشگاه داشته و می توانیم در این زمینه به اصفهان خدمات بدهیم.

رضا امیرپور،  مدیر مجموعه آکواریم اصفهان نیز در این جلسه گفت: شهر گراکف به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی به عنوان خواهر خوانده شهر اصفهان معرفی شده و در اروپا از آن به عنوان شهر فلورانس دوم یاد می کنند.

 وی افزود: این شهر مرکز برندهای بزرگ در بخش صنعت، مواد غذایی، ساختمان و کشاورزی اروپای شرقی بوده و اتاق بازرگانی با معرفی فعالان اقتصادی و اعضای خود به این شرکت می تواند به صورت تصاویر سه بعدی و واقعی به معرفی شرکت های این افراد بپردازد.

در ادامه رضا گنجوی،  مشاور کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان به معرفی قابلیت ها و پتانسیل های اصفهان در زمینه گردشگری، صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت.

اطلاعات تکميلي

 • لید خبر اتاق بازرگانی اصفهان میزبان یک شرکت لهستانی به منظور ارایه خدمات این شرکت به فعالان اقتصادی اصفهان بود.
صفحه3 از8
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: این
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر آبفا
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد علی اکبری
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، تعدادی از شهرداران شهرهای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان؛ حسین امیری گفت: با شروع فصل
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومي شركت گاز استان اصفهان ، سید مصطفی علوی در مورد طرح ملي بهينه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: این نکته شایان توجه است که تعداد کل شرکتهای آبفای شهری در شهرها و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا زستاد اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، قصه مشکلات خطوط اتوبوسرانی شهرستان برخوار در سال های گذشته مانند مثنوی هفتاد

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • ورزش
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  اداره ارتباطات ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی معاونت
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومي شركت ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، وی افزود: این نکته شایان توجه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا زستاد اطلاع رسانی سی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ارمغان شهر ، قصه مشکلات خطوط ...

عضویت خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

اصفهان

صاف
5.56° سانتیگراد
باد : 3.11 کیلومتر به سمت غرب
رطوبت : 52%
22.78°C 5°C
22.78°C 5°C
21.67°C 6.67°C

پایگاه اطلاع رسانی استان اصفهان

بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…