نمایش موارد بر اساس برچسب: ذوب آهن

زارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سومین دوره نمایشگاه ساخت و تولید ایرانی به مناسبت هفته پژوهش در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید و ذوب آهن اصفهان بعنوان شرکت پیشرو در نوآوری ، خلاقیت و بومی سازی با حضور فعال در این نمایشگاه به ارائه نیازهای فناورانه و بومی سازی خود پرداخت که مورد استقبال مقامات کشوری ، شرکت های دانش بنیان دانشگاهیان و صاحبنظران قرار گرفت. ذوب آهن اصفهان در سال پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تولید و با مدنظر قراردادن مقوله پژوهش و فناوری بعنوان یکی از عوامل پشتیبانی تولید در راستای ساخت داخل گام های اساسی برداشته و در این نمایشگاه دستاوردهای خود در زمینه بومی سازی ، ساخت داخل و همچنین نیازهای فناورانه خود را ارائه نمود که تعدادی از اعضای هیئت دولت از جمله معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر علوم تحقیقات و فناوری ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ، وزیر جهاد کشاورزی و معاون حقوقی رئیس جمهور و همچنین صاحبنظران علمی پژوهشی و شرکت های دانش بنیان با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان از نزدیک با دستاوردهای ساخت داخل و نیازهای فناورانه و بومی سازی شرکت آشنا شدند و توضیحات لازم از سوی کارشناسان شرکت در این خصوص ارائه گردید.

محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت تولید ایرانی(تستا) با بیان خاطراتی از دوران حضور خود در وزارت راه در زمانی که برنامه تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان با اتکا به توانمندی و پشتکار پرسنل ذوب آهن اصفهان در دستور کار این شرکت قرار گرفته بود، اعتقاد و باور به همت، تلاش و خودباوری کارکنان ذوب آهن اصفهان را زمینه‌ساز تولید ریل ملی دانست. وی با بیان نحوه همکاری این دو سازمان مهم در کشور یعنی راه‌آهن جمهوری اسلامی و ذوب‌آهن اصفهان، تولید ریل و همچنین ملحقات مربوطه را با ارزش اعلام نمود. اسلامی اظهار داشت :بهره‌گیری از دانش هسته‌ای در زمینه‌های مختلف صنعتی از جمله صنعت فولاد گستردگی وسیعی دارد همچنانکه ذوب‌آهن در حال حاضر یکی از استفاده کنندگان دانش هسته‌ای در بخش‌هایی همچون سیستم‌های کنترلی و نظارت است . بر این اساس امکان گسترش و توسعه همکاری‌ها و ارتباطات در زمینه‌های مختلف بهره‌گیری از دانش هسته‌ای فراهم می باشد.

وی افزود : با توجه به زمینه‌های فعالیت هر دو مجموعه امکان همکاری در پروژه‌های توسعه همدیگر وجود دارد.

لازم به ذکر است در روز سوم برپایی نمایشگاه تقاضای ساخت تولید ایرانی (تستا) و همزمان با حضور تیم سازمان اترژی اتمی کشور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان در خصوص نحوه تعامل و همکاری با مراکز علمی-پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان در تامین نیازهای فن‌آورانه شرکت و نحوه  اعلام این نیازها ،  توضیحاتی توسط کارشناسان ذوب آهن ارائه گردید.

محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت تولید ایرانی(تستا) در جریان اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته در خصوص تامین نیازهای فن‌آورانه شرکت قرار گرفت.

 همچنین در این بازدید و با توجه به برخی نیازمتدی‌های حقوقی مطرح شده، امکان بهره‌مندی از ظرفیت‌های ملی حمایتی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون حقوقی رئیس جمهور با توجه به اینکه مسئولیت انجام برخی حمایت‌های ملی همچون بکارگیری فرصت‌ها و مزایای قانون رفع موانع تولید و به ویژه ماده ۱۲ این قانون بر عهده این معاونت ریاست جمهور می باشد، در خصوص ارائه هرگونه مساعدت و کمک در بهره‌مندی از مزایای این ظرفیت‌های ملی قول همکاری داد.   

لازم به ذکر است قانون رفع موانع تولید و به ویژه ماده ۱۲ این قانون که از سال ۱۳۹۴ تصویب و ابلاغ شده است، ایجاد کننده بسترهای حمایتی گسترده‌ای است که می‌توان بر اساس آن بودجه های مربوطه تا سقف میزان سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی که باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی، صرفه‌جویی در مصرف آب، حفظ منابع زیست محیطی و … می‌گردند را به صورت یارانه نقدی از طرف دولت تامین نمود.

سید جواد ساداتی نژاد و تیم همراه در غرفه ذوب‌آهن اصفهان حضور یافتند و کارشناسان این شرکت در خصوص نحوه تعامل و همکاری با مراکز علمی-پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان  در تامین نیازهای فن‌آورانه شرکت و نحوه اعلام این نیازها توضیحاتی ارائه دادند.

در این بازدید در زمینه فعالیت‌‌های گسترده ذوب ‌آهن اصفهان همچون تلاش در بکارگیری گونه‌های مقاوم گیاهی، استفاده از فن‌آوری‌های به روز حفظ و جذب آب در آبیاری گیاهان و … در عرصه کشاورزی که با داشتن بزرگترین فضای سبز اقدامات صورت گرفته صنعتی از پیشگامان در این زمینه می‌باشد، توضیحاتی ارائه شد که بر این اساس مورد تقدیر وزیر جهاد کشاورزی قرار گرفت.

دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی گفت، ذوب آهن اصفهان بعنوان مادر صنعت فولاد ایران در فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی پیشرو است و  این وزارتخانه آمادگی دارد  در زمینه سیاستگذاری در جهت رفع نیازهای فناورانه با ذوب آهن اصفهان همکاری نماید. در این بازدید کارشناسان شرکت نیز توضیحات لازم را در خصوص سابقه همکاری ذوب آهن اصفهان با مراکز دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان  به منظور استفاده از ظرفیت های آنها برای رفع نیازها و ساخت داخل ارائه نمودند

 
ارسال دیدگاه
منتشرشده در اقتصاد
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و مدیران برخی سازمان ها و صنایع کشور ۲۶ مهرماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد .  
فلیپ بورمانس رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی در پیامی به این جشنواره به اهمیت مسئولیت اجتماعی برای سازمان های پیشرو اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که برگزاری این جشنواره بتواند در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از وظایف روابط عمومی ،یاری رسان باشد.
پرفسور وی آن ویزر رئیس سازمان بین المللی مسئولیت اجتماعی و رئیس انجمن بین المللی مسئولیت اجتماعی صنفی نیز در سخنرانی ویدئویی ، پرداختن به مسئولیت اجتماعی را در یک برنامه بلند مدت برای سازمان ها ، ضروری دانست و گفت : روابط عمومی باید به سازمان کمک کند تا بتواند نقش خود را در مسئولیت اجتماعی ، به صورت هدفمند و سودمند ایفا کند.
هوشمند سفیدی رئیس خانه روابط عمومی ایران و علی مطیع جهانی عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه‌ریزی اتاق تعاون ایران نیز از دیگر  سخنرانان این جشنواره بودند .
ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت کشور ، پیشگام و پیشرو صنایع کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی محسوب می شود که برخی از فعالیت های ذوب آهن در این حوزه مشتمل است بر مشارکت در توسعه صنایع کشور ، آموزش نیروهای متخصص و ماهر برای کلیه صنایع کشور، پشتیبانی فنی و اعزام نیرو در دوران حماسه سازی مردم ایران در دفاع مقدس ، مشارکت در توسعه فعالیت های فرهنگی و ورزشی کشور از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت ، تاسیس بیمارستان شهید مطهری و ارائه خدمات درمانی به جامعه که در دوران شیوع بیماری کرونا نیز تداوم یافت، کمک به توسعه عمرانی و زیرساخت های منطقه ، تولید محصولات مورد نیاز جامعه و....
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده در حاشیه بازدید از راه اندازی این پروژه  با بیان این که به کمک همکاران ذوب آهنی توانستیم گلوگاه فرایند تولید ریل را با اضافه کردن یک خط جدید اره ودریل برطرف کنیم گفت: برنامه ریزی و طراحی خط تولید ریل خریداری شده در ذوب آهن اصفهان بر اساس ۱۲۰ متر تعریف شده است از آن جایی که وزارت راه به تولید ریل بیش از ۱۸ متر رضایت نداده بود بنابراین گلوگاهی ایجاد شده بود که با اضافه کردن اره و دریل این گلوگاه برطرف شد.

مدیرعامل شرکت به توسعه و افزایش تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر نیز اشاره کرد و افزود: ورق سازه های فولادی یکی از این دست محصولات است که با تولید ۴۰۰ تن ورق سازه ۳۰۰×۲۰ در یک شیفت ۸ ساعته رکورد جدیدی ثبت شد، ضمن این که تولید آن در آینده به ۶۰۰ تن در هر شیفت افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به سیاست دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال، تأکید کرد: بخشی زیادی از این مسکن های ساخته شده را سازه های فولادی تشکیل خواهد داد که ورق سازه های فولادی نقش اساسی در تحقق برنامه دولت در این زمینه خواهد داشت.

یزدی زاده به شکستن رکورد ۲۵ ساله تولید کلاف نیز اشاره کرد و گفت: در صدد هستیم روند تولید کلاف را برای ماه های آتی حفظ کنیم.

وی با بیان این که کلاف برای مصارف داخلی و صادرات، یک محصول استراتژیک محسوب می شود، گفت: علی رغم تحریم ها، فراگیری کرونا، کمبود آب، برق و مواد اولیه و سایر چالش هایی که فولاد سازان با آن رو به رو هستند امیدوار هستیم برنامه صادرات محصولات شرکت را مطابق با برنامه پیش ببریم.

مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت نیز در خصوص پروژه تامین و نصب و راه اندازی اره و دریل جدید نورد ۶۵۰ گفت: با توجه به تولید ریل در نورد ۶۵۰ به عنوان یک محصول استراتژیک و لزوم افزایش ظرفیت و کیفیت محصول تولیدی، علیرغم تحریم های ظالمانه، برنامه ریزی لازم جهت تامین یک دستگاه اره و دریل مخصوص ریل با ظرفیت برش و سوراخکاری حدود ۳۹ تن بر ساعت برای ریل از شرکت لینزینگر اتریش به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های دنیا در این زمینه انجام شد و در حال حاضر در مرحله تست و راه اندازی می باشد.

وی افزود: مطالعات، مهندسی و نظارت عالی این طرح با محوریت مدیریت هماهنگی امور مهندسی و نظارت، فاز تامین توسط مدیریت خرید تجهیزات و قراردادهای توســعه و همچنین عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات بر پایه‌ استفاده حداکثری از زیر ساخت‌ها و توان داخلی شرکت با همکاری مدیریت‌های اجرایی توسعه، مهندسی نورد، برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیــرات مکانیک، تعمیرات و نوسازی راه و ســاختمان و تولید و توزیع برق انجام شده است.

 
منتشرشده در اقتصاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،   وی افزود : تولید آرک TH۳۶، میلگردآلیاژی،ریل UIC۵۴  و ... نیز از جمله دستاوردهای اخیر این شرکت مادر صنعتی به شمار می روند و حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان این شرکت سبب شده ذوب آهن اصفهان مصمم تر از گذشته در مسیر رشد بالندگی حرکت کند و به سهم خودش در اقتصاد کشور نقش آفرین باشد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد : ریل در ذوب آهن اصفهان بر اساس نیاز خطوط کشور تولید می شود و هم اکنون این تولید فراتر از نیاز کشور است و لذا بازاریابی آن برای صادرات به کشورهای دیگر در دست اقدام است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه برنامه دولت محترم برای احداث یک میلیون واحد مسکونی اقدام بسیار ارزشمندی است زیرا مسکن همواره از جمله دغدغه های هموطنان عزیزمان است،خاطر نشان کرد : انتظار نیست کشوری که در تولید فولاد و سیمان و سایر مصالح ساختمانی خودکفا است و هیج وابستگی به خارج ندارد در بخش ساختمان مشکلی داشته باشد.در این خصوص می توان یک اتاق فکر در بدنه دولت ایجاد نمود و تمام دست اندرکاران این بخش در آن حضور فعال داشته باشند تا موانع پیش روی این طرح توسط تولیدکنندگان بررسی شده و برطرف گردد. در این زمینه به یک وحدت بین بخش ها نیاز داریم.

یزدی زاده در پاسخ به این سوال که قیمت گذاری دستوری چه تاثیری بر روند احداث یک میلیون  واحد مسکونی دارد چنین گفت : قیمت گذاری دستوری فولاد یک سنگ بزرگ پیش پای تولید کنندگان این محصول ارزش آفرین در داخل و خارج از کشور است لذا نیاز است قبل از هر گونه تصمیم گیری برای صنعت فولاد در اتاق فکری که عنوان شد همه صحبت ها شنیده شود و سپس تصمیم گیری کنند زیرا با قیمت گذاری دستوری تولید نمی تواند دوام زیادی داشته باشد و اهداف بخش مسکن محقق نمی شود.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت : قیمت ها در کدال کاملاً مشخص است و عرضه و تقاضا به صورت اتوماتیک قیمت محصولات را مشخص می کند. هیچ گونه محدودیتی در تولید فولاد وجود ندارد و مازاد عرضه داریم لذا بهترین مکانیزم برای قیمت فولاد همان مکانیزم عرضه و تقاضا است.
 
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مراسم فرهنگی، رزمی گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس در ذوب آهن اصفهان ۳۱ شهریورماه همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس و به منظور یادآوری رشادت‌ها و حماسه‌های شهدا، رزمندگان و سایر ایثارگران و خانواده‌های شان در سال‌های دفاع مقدس و همچنین ارج نهادن به فداکاری‌های شهدای مدافع حرم و امنیت و شهدای سلامت برگزار شد.

در این مراسم که همچون سال‌های گذشته به همت ستاد برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس ذوب آهن اصفهان و با محوریت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در محوطه یادمان شهدای گمنام شرکت برگزار شد، جمعی از فرماندهان نظامی وانتظامی استان، روحانیون و مسئولین نهاد‌های دولتی شهرستان لنجان، مدیران، بسیجیان و سایرکارکنان و مجاهدان جبهه صنعت و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حضور داشتند، برنامه‌های متنوعی به اجرا درآمد و تعدادی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و جبهه سلامت و درمان منطقه مورد تقدیر قرار گرفتند.

دفاع مقدس در ایران اسلامی با فرهنگ حسینی پیوند خورده است

سردار سرتیپ نیلفروشان معاون عملیات فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم گفت: هفته دفاع مقدس یادآور روز‌های جهاد و مقاومت، ایثار و شهادت است. در سال جاری نیز این هفته با اربعین حسینی همراه شده و به ما و نسل‌های بعدی پیام می‌دهد که دفاع مقدس در ایران اسلامی با فرهنگ حسینی پیوند خورده است.

وی افزود: تمام مردم وکارکنان کارخانه‌هایی مانند ذوب آهن اصفهان نیز با ایثارگری و تقدیم شهدای بزرگوار توطئه دشمن را خنثی کردند. پیشرفت‌های فنی و موشکی کشور در حال حاضر نیز از تجربیات دفاع مقدس و فعالیت سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و حسن تهرانی مقدم است.

سردار سرتیپ نیلفروشان بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، فرمانده گردان امام حسین (ع) لشگر نجف بودم، بسیاری از نیرو‌های گردان که امروز در جبهه صنعت حضور فعال دارند را امروز در این مراسم ملاقات کردم. نفراتی که زمان جنگ دوشادوش هم خط‌های دشمن را می‌شکستند و پیروزی‌های بزرگی را برای این نظام به ارمغان آوردند. همچنین شهدایی که جزء همرزمان من در میدان‌های مختلف بودند، فرزندانشان در این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: امروز به این صنعت داخلی افتخار کردم، زیرا نیرو‌های انقلابی، مومن و ایثارگر و مدیریت مجموعه با عزم جهادی در سنگر تولید حضور فعال دارند.

فرمانده عملیات سپاه پاسداران تصریح کرد:جنگ سخت امروز به جنگ نرم تبدیل شده که محور آن جنگ اقتصادی است و این‌ها رزمندگان و مجاهدان جبهه انقلاب هستند که در این صنعت نقش آفرین هستند.

همچنین در این مراسم، منصور یزدی‌زاده در سخنانی به ذکر یاد و خاطره شهدای سال‌های دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای سلامت کشور و ۲۹۰ شهید ذوب آهن پرداخت.

وی افزود: تمام موفقیت‌ها و هرآن چه که در کشور داریم مدیون حماسه آفرینی‌های رزمندگان؛ شهدا و ایثارگران و خانواد‌های محترم شان و یادگار دفاع مقدس است. تمام تلاش و افتخار امروز ما نیز توسعه محصولات فولادی و خودکفایی اقتصادی کشور است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به نقش ذوب آهن در دفاع مقدس و حماسه‌های رزمندگان آن و تداوم این فعالیت‌ها در زمان حاضر افزود: ما در جهت پیشرفت در جبهه صنعت و تولید تلاش کرده و به عنوان مثال تولید ریل مورد نیاز ۶ محور در کشور توسط این شرکت طراحی و تولید شده است. در این زمینه در سال ۱۳۹۹ به میزان ۷۰۰ کیلومتر ریل گزاری در کشور با محصولات ذوب آهن انجام شده است.

 

خاطره گویی در مورد سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

در این مراسم سردار ایرانمنش از همراهان سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطرات خود در مورد زندگی و رزم این شهید عزیز را بیان کرد و گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی سیر و سلوک اخلاقی و معرفتی را در جنگ طی کرده بود و در تمام زمینه‌ها از رزم تا تمامی امور زندگی نمونه بود. او خستگی را خسته کرده بود و شهادتش موجب بیداری جوانان شد.

تقدیر از خانواده‌های شهدا و رزمندگان

در ادامه این مراسم از خانواده‌های شهدا و رزمندگان جبهه‌های مختلف تقدیر و لوح‌های یادبود و هدایایی به آن‌ها تقدیم شد که اسامی آن‌ها بدین شرح است:

۱- خانواده شهید حسین پور جعفری از محافظان سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

۲- خانواده شهید مهندس حمزه نعمتی از شهدای شهر چرمهین

۳- خانواده شهید سلامت علی منصوری

۴- رزمنده دفاع مقدس و تلاشگر جبهه تولید مهندس همایون صمیمی مدیر کوره بلند ذوب اهن اصفهان

همچنین شرکت کنندگان مراسم هفته دفاع مقدس برسر مزار دو شهید گمنام آرمیده در شرکت در محل یادمان شهدا حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه، گلباران نمودن مزار‌ها و اجرای مارش نظامی به تجدیدپیمان با شهدا پرداختند.

گفتنی است، در این مراسم گروه هنری شهر آشوب شهر بروجرد سیر زندگی یک شهید غواص عملیات کربلای ۴ را به نمایش گذاشتند.

منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از3
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر، همچنین این شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرعامل شرکت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ابراهیم محمدی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، یزدی زاده با
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد جعفر صالحی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، سردار"محمدرضا
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به بیانات مقام ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز- چهارشنبه (۶ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی گزارش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مصطفی نباتی‌نژاد  اظهار کرد: زمانی که شهروندان اصفهانی بخواهند از حوزه گردشگری درآمد
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید رضا مرتضوی در دیدار  با  شماری  از هنرمندان و فرهیختگان اصفهانی با اشاره به سفر
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در گردهمایی اعضای باشگاه شهراندیشان که با هدف ارائه پیشنهادها و ایده‌ها
ه گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، عباس حاج رسولی‌ها  با بیان اینکه بودجه دوره ششم طبق برنامه ۲۰ ساله‌ای که در دوره اول

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از خانه ملت، در نشست علنی امروز-
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مصطفی نباتی‌نژاد  اظهار کرد: زمانی که ...
به گزار ش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سید رضا مرتضوی در دیدار  با  شماری  از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمد نورصالحی در گردهمایی اعضای باشگاه
ه گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، عباس حاج رسولی‌ها  با بیان اینکه بودجه
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…