نمایش موارد بر اساس برچسب: ذوب آهن

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،حمید جلالی از مدیریت اتوماسیون و ارتباطات گفت : دختر من با وجود اینکه ۵ سال بیشتر ندارد اما مدام در خصوص محل کار و شغل من سوال می کرد و بسیار خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا از نزدیک با شغل من آشنا شود .
وی افزود : من به ذوب آهنی بودن خودم همواره افتخار می کردم و خرسندم که توانستم این افتخار را در برنامه بازدید از کارخانه ، با خانواده ام به اشتراک بگذارم .
محمد کاظم سرابی شاغل در مدیریت خرید تجهیزات گفت : این برنامه ، آغاز بسیار متنوعی در میدان آهن داشت و پس از آن نیز برنامه های ویژه برای کودکان ابتکار بسیار خوبی بود که باعث شد کل بازدید برای بچه های کم سن و سال نیز شاد باشد .
وی افزود : خانواده من همواره منتظر حضور در ذوب آهن و دیدن این مجتمع عظیم صنعتی از نزدیک بودند و از این برنامه استقبال کردند . دخترم که ۷ سال دارد می گوید دوست دارد یک ذوب آهنی شود.
محسن عرب از مدیریت آگلومراسیون ، برنامه بازدید از کارخانه را بسیار شاد و متنوع توصیف کرد و گفت : اگر بتوان شرایطی فراهم کرد که کارکنان با سابقه کاری نزدیک به هم دعوت شوند ، امکان ایجاد رفاقت و آشنایی بیشتر بین همکاران نیز فراهم می شود .
وی افزود : خانواده ام دوست داشتند با ذوب آهن اصفهان بیشتر آشنا شوند و حتی محل کار و میزکارم را هم ببینند . امیدوارم برنامه های مشابه بازدید از کارخانه برای خانواده ها طراحی شود که قطعاً بر رضایت کارکنان اثر بسیاری دارد.
احسان علیرضایی از مدیریت فولادسازی گفت : من و خانواده ام بسیار دوست داشتیم که در این برنامه شرکت کنیم اما هر بار مشکلی پیش آمد و امکان آن فراهم نمی شد تا اینکه پیگیری دست اندرکاران این برنامه باعث شد بتوانیم حضور پیدا کنیم و لذا باید از این پیگیری و جدیت آنها در کار، قدردانی کنم .
وی افزود : برنامه بسیار عالی بود و به خوبی آیتم های مختلف بر ای سنین مختلف در نظر گرفته شد تا همه اعضاء خانواده لذت ببرند .
علیرضا سرمدی از مدیریت کوره بلند گفت:  بازدید خانواده ها از محیط کارخانه و شرایط کاری ما، سبب ایجاد همدلی بیشتر و ارتقاء انگیزه در بین کارکنان می شود.
وی ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکاران این برنامه گفت : اجرای این برنامه اگر هر چند سال تکرار شود بسیار تاثیر ماندگارتری دارد .
احمد امیری از مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت گفت : بازدید از کارخانه و آشنایی با فرایند تولید فولاد برای همه اعضای خانواده بسیار لذت بخش و برای قشر جوان بسیار آموزنده است .
وی افزود :  اگر خانواده همکاران بر اساس محل کار همسر ، بتوانند از آن قسمت بازدید تخصصی داشته باشند بسیار خوب است .
شایان ذکر است بر اساس نظر سنجی انجام شده ، این بازدید با رضایت حدود ۸۸درصدی همراه بود .
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این نشست گفت : هر یک از بخش های کشور برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی رسالتی دارند و تولید، وظیفه کلیدی و اصلی صنایع فولادی به عنوان بخش پیشران اقتصاد کشور است.

وی افزود : ذوب آهن اصفهان با دانش نیروی انسانی و تجربه بیش از نیم قرنی و همچنین برخورداری از زیرساخت های موثر در بخش های گوناگون در کنار گسترش سبد محصولاتش،تولیدات با ارزش افزوده بالا را به عنوان یک استراتژی کلیدی در دوره جدید در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان خاطر نشان کرد : این شرکت به عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران و مجتمع فولاد مبارکه نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده فولادی کشور می توانند از طریق تعاملات در بخش های مختلف،روز به روز زمینه توسعه بیشتر کشور و به ویژه حمایت از جامعه پیرامون را رقم بزنند.

رخصتی اظهار داشت : ظرفیت تولید چدن در ذوب آهن اصفهان ۳ میلیون و ششصد هزار تن است که امکان جذب آن در داخل کارخانه فراهم نیست و می توانیم این چدن تولیدی را به فولاد مبارکه واگذار کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در خصوص مسئولیت های اجتماعی این صنایع فولادی نیز گفت : با توجه به اینکه ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در حوزه فعالیت های ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی فعال هستند،مقرر شد با هماهنگی هر دو شرکت برنامه ریزی هدفمند به نحوی صورت گیرد که این مجموعه ها رقیب یکدیگر تلقی نشوند و بتوانند با حمایت از رشته های متنوع ورزشی،دو مقوله تولید و ورزش را دوشادوش یکدیگر پیش ببرند.

وی در زمینه بهره گیری از توانمندیهای شرکت های تابعه هر دو مجموعه نیز بیان کرد : شرکت های بسیاری در زیر مجموعه ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در بخش های گوناگون فعالیت دارند که از پتانسیل های بسیار خوبی برخودار هستند و تلاش می کنیم به شیوه ای عملیاتی تر، از این شرکت ها در راستای افزایش تولید و تنوع بخشی بیشتر به آن بهره مند شویم.

طیب نیا مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه نیز در این نشست به وضعیت تولید فولاد در ایران و جهان پرداخت و گفت : چالش های پیش روی تولید فولاد ،فراتر از جنگ اوکراین و حتی شیوع ویروس کرونا است،گرچه این دو متغیر نیز در روند تولید فولاد جهان تاثیرگذاری بسیاری داشته اند.

هماهنگی مجتمع فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان برای مقابله با چالش ها و بهره گیری بیشتر از فرصت ها

وی اضافه کرد : هماهنگی بیشتر بین مجتمع فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و سبب می شود این دو فولادساز بزرگ کشور برای مقابله با محدودیت های پیش رو و همچنین بهره گیری بیشتر از فرصت هایی که برای صنعت فولاد کشور وجود دارد، برنامه ریزی جامع تری داشته باشند وحمایت مسئولین را برای ارتقاء تولید که رشد و شکوفایی بیشتر کشور را در بخش های گوناگون در پی دارد،جلب نموده و افتخارات بیشتری را برای کشور ثبت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد : طرح ها و پروژه های بسیاری از ماههای گذشته برای همکاری بین مجتمع فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان تعریف شده است که برنامه ریزی برای رشد و پیشبرد آنها به طور جدی در دستور کار قرار دارد.
فولاد مبارکه،خریدار چدن مازاد ذوب آهن اصفهان است

 طیب نیا اظهار داشت : مجتمع فولاد مبارکه از طریق توافق و سرمایه گذاری بلندمدت آماده خریداری چدن تولیدی مازاد در ذوب آهن اصفهان است که این رویکرد نوید بخش چشم اندازی خوبی برای طرفین است.

برخی از مهمترین نتایج این نشست عبارتند از : حمایت از ورزش استان،حمایت از جامعه پیرامون صنایع،برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت های بلا استفاده در هر دو شرکت مانند جذب چدن تولیدی مازاد ذوب آهن اصفهان در مجتمع فولاد مبارکه،بهره گیری اثربخش از کارگاههای ساخت ذوب آهن و همچنین استفاده از توانمندیهای نیروی انسانی هر دو شرکت در راستای هم افزایی بیشتر در قالب برگزاری جشنواره های ورزشی و فرهنگی.

شایان ذکر است در این نشست مرتضی یزدخواستی و مهرداد تولاییان از اعضای هیات مدیره ذوب آهن اصفهان،بهزاد کرمی معاون بازاریابی و فروش،مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و همچنین جمعی از معاونین و مدیران فولاد مبارکه در زمینه مباحث مطرح شده نظرات خود را بیان نمودند و مقرر شد پیرامون اجرایی شدن نتایج این نشست هماهنگی لازم صورت گیرد.
 
منتشرشده در اقتصاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  محمود پوری شعبان مدیر آزمایشگاه مرکزی شرکت ذوب آهن اصفهان  با اعلام این خبر، گفت: آزمایشگاه خواص مکانیکی، آزمون های محصولات تولیدی کارگاه های نورد را با سرعت و دقت بالا بر عهده دارد. با توجه به تنوع و توسعه محصولات تولیدی، تخصیص بخش قابل توجهی از حجم تولیدات شرکت به صادرات، الزامات استاندارد های بین المللی و گواهینامه های مربوطه و نیز تولید محصولات جدید از قبیل تیرآهن های بال پهن، آرک، ریل و… نتایج این آزمایشگاه بر کیفیت محصولات و اعتبار و برند شرکت در عرصه ملی و بین المللی از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی افزود: برنامه ریزی و توسعه برای لزوم به کارگیری حساسیت و دقت حداکثری در امور آزمایشگاهی به ویژه در زمینه کنترل محصولات تولیدی، این مدیریت، حضور مستمر و منظم در برنامه های آزمون مهارت و کسب موفقیت در این آزمون ها را به عنوان یکی از اهداف سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه بر اساس استاندارد ISO/IEC ۱۷۰۲۵ لحاظ نموده است. در همین راستا آزمایشگاه خواص مکانیکی توانسته است سالیان متوالی با کسب نتایج رضایت بخش همواره در جهت ارتقاء کیفیت نتایج آزمون و حصول اطمینان و اعتماد بیشتر مشتریان گام بردارد که آخرین آن به شرکت در آزمون مهارت برگزار شده توسط مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه به عنوان مجری دارای صلاحیت برگزاری آزمون مهارت باز می گردد. بنا بر گزارش منتشر شده توسط این مرکز، شایستگی آزمایشگاه ها بر اساس شاخص های آماری عملکرد (z-score) و دقت (K-consistency) ارزیابی شده است که در این میان آزمایشگاه خواص مکانیکی مدیریت آزمایشگاه مرکزی ذوب آهن اصفهان موفق شد در بین بیست و سه آزمایشگاه معتبر در سطح ملی، رتبه عالی (The Best) در آزمون کشش مواد فلزی را تکرار کند.

حسین حاجی نظری سرپرست آزمایشگاه خواص مکانیکی نیز گفت: آزمون مهارت یکی از روش های معتبر ارزیابی کیفیت و اطمینان از صحت نتایج آزمون به شمار می رود. این آزمون برای کلیه آزمایشگاه های دارای تجهیزات و توانایی انجام آزمون از جمله آزمایشگاه های دارای گواهینامه تأیید صلاحیت، آزمایشگاه های همکار سازمان ملی استاندارد، آزمایشگاه دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی و کارخانجات صنعتی که نیاز مبرم به شرکت در فضای رقابتی سالم برای ارزیابی عملکرد خود در مقایسه با سایر آزمایشگاه های مشابه دارند، طراحی شده و اجرا می گردد.

وی افزود: موفقیت در این ارزیابی نشان می دهد که آزمون های آزمایشگاه در سطح استاندارد انجام شده و در شرایطی که به صورت منظم در این برنامه ها مشارکت صورت گیرد می تواند به عنوان تأییدی بر صحت نتایج، کارایی برنامه های کنترل کیفیت، انتخاب مناسب روش های بهینه و استاندارد و نگهداری وحفظ کیفیت آزمون ها به شمار رود.

سرپرست آزمایشگاه خواص مکانیکی ضمن تشکر از کلیه زحمات کارکنان آزمایشگاه مرکزی  از همکاری ها ومساعدت های مدیریت های آموزش وتوسعه منابع انسانی ، کیفیت فراگیر ، تحقیق وتوسعه ،روابط عمومی  وهمچنین مرکز اسناد ومدارک فنی   تشکر وقدردانی نمود.

منتشرشده در اقتصاد

زارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سومین دوره نمایشگاه ساخت و تولید ایرانی به مناسبت هفته پژوهش در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید و ذوب آهن اصفهان بعنوان شرکت پیشرو در نوآوری ، خلاقیت و بومی سازی با حضور فعال در این نمایشگاه به ارائه نیازهای فناورانه و بومی سازی خود پرداخت که مورد استقبال مقامات کشوری ، شرکت های دانش بنیان دانشگاهیان و صاحبنظران قرار گرفت. ذوب آهن اصفهان در سال پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تولید و با مدنظر قراردادن مقوله پژوهش و فناوری بعنوان یکی از عوامل پشتیبانی تولید در راستای ساخت داخل گام های اساسی برداشته و در این نمایشگاه دستاوردهای خود در زمینه بومی سازی ، ساخت داخل و همچنین نیازهای فناورانه خود را ارائه نمود که تعدادی از اعضای هیئت دولت از جمله معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، وزیر علوم تحقیقات و فناوری ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ، وزیر جهاد کشاورزی و معاون حقوقی رئیس جمهور و همچنین صاحبنظران علمی پژوهشی و شرکت های دانش بنیان با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان از نزدیک با دستاوردهای ساخت داخل و نیازهای فناورانه و بومی سازی شرکت آشنا شدند و توضیحات لازم از سوی کارشناسان شرکت در این خصوص ارائه گردید.

محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت تولید ایرانی(تستا) با بیان خاطراتی از دوران حضور خود در وزارت راه در زمانی که برنامه تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان با اتکا به توانمندی و پشتکار پرسنل ذوب آهن اصفهان در دستور کار این شرکت قرار گرفته بود، اعتقاد و باور به همت، تلاش و خودباوری کارکنان ذوب آهن اصفهان را زمینه‌ساز تولید ریل ملی دانست. وی با بیان نحوه همکاری این دو سازمان مهم در کشور یعنی راه‌آهن جمهوری اسلامی و ذوب‌آهن اصفهان، تولید ریل و همچنین ملحقات مربوطه را با ارزش اعلام نمود. اسلامی اظهار داشت :بهره‌گیری از دانش هسته‌ای در زمینه‌های مختلف صنعتی از جمله صنعت فولاد گستردگی وسیعی دارد همچنانکه ذوب‌آهن در حال حاضر یکی از استفاده کنندگان دانش هسته‌ای در بخش‌هایی همچون سیستم‌های کنترلی و نظارت است . بر این اساس امکان گسترش و توسعه همکاری‌ها و ارتباطات در زمینه‌های مختلف بهره‌گیری از دانش هسته‌ای فراهم می باشد.

وی افزود : با توجه به زمینه‌های فعالیت هر دو مجموعه امکان همکاری در پروژه‌های توسعه همدیگر وجود دارد.

لازم به ذکر است در روز سوم برپایی نمایشگاه تقاضای ساخت تولید ایرانی (تستا) و همزمان با حضور تیم سازمان اترژی اتمی کشور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان در خصوص نحوه تعامل و همکاری با مراکز علمی-پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان در تامین نیازهای فن‌آورانه شرکت و نحوه  اعلام این نیازها ،  توضیحاتی توسط کارشناسان ذوب آهن ارائه گردید.

محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت تولید ایرانی(تستا) در جریان اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته در خصوص تامین نیازهای فن‌آورانه شرکت قرار گرفت.

 همچنین در این بازدید و با توجه به برخی نیازمتدی‌های حقوقی مطرح شده، امکان بهره‌مندی از ظرفیت‌های ملی حمایتی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون حقوقی رئیس جمهور با توجه به اینکه مسئولیت انجام برخی حمایت‌های ملی همچون بکارگیری فرصت‌ها و مزایای قانون رفع موانع تولید و به ویژه ماده ۱۲ این قانون بر عهده این معاونت ریاست جمهور می باشد، در خصوص ارائه هرگونه مساعدت و کمک در بهره‌مندی از مزایای این ظرفیت‌های ملی قول همکاری داد.   

لازم به ذکر است قانون رفع موانع تولید و به ویژه ماده ۱۲ این قانون که از سال ۱۳۹۴ تصویب و ابلاغ شده است، ایجاد کننده بسترهای حمایتی گسترده‌ای است که می‌توان بر اساس آن بودجه های مربوطه تا سقف میزان سرمایه‌گذاری در زمینه‌هایی که باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی، صرفه‌جویی در مصرف آب، حفظ منابع زیست محیطی و … می‌گردند را به صورت یارانه نقدی از طرف دولت تامین نمود.

سید جواد ساداتی نژاد و تیم همراه در غرفه ذوب‌آهن اصفهان حضور یافتند و کارشناسان این شرکت در خصوص نحوه تعامل و همکاری با مراکز علمی-پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان  در تامین نیازهای فن‌آورانه شرکت و نحوه اعلام این نیازها توضیحاتی ارائه دادند.

در این بازدید در زمینه فعالیت‌‌های گسترده ذوب ‌آهن اصفهان همچون تلاش در بکارگیری گونه‌های مقاوم گیاهی، استفاده از فن‌آوری‌های به روز حفظ و جذب آب در آبیاری گیاهان و … در عرصه کشاورزی که با داشتن بزرگترین فضای سبز اقدامات صورت گرفته صنعتی از پیشگامان در این زمینه می‌باشد، توضیحاتی ارائه شد که بر این اساس مورد تقدیر وزیر جهاد کشاورزی قرار گرفت.

دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی گفت، ذوب آهن اصفهان بعنوان مادر صنعت فولاد ایران در فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی پیشرو است و  این وزارتخانه آمادگی دارد  در زمینه سیاستگذاری در جهت رفع نیازهای فناورانه با ذوب آهن اصفهان همکاری نماید. در این بازدید کارشناسان شرکت نیز توضیحات لازم را در خصوص سابقه همکاری ذوب آهن اصفهان با مراکز دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان  به منظور استفاده از ظرفیت های آنها برای رفع نیازها و ساخت داخل ارائه نمودند

 
ارسال دیدگاه
منتشرشده در اقتصاد
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و مدیران برخی سازمان ها و صنایع کشور ۲۶ مهرماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد .  
فلیپ بورمانس رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی در پیامی به این جشنواره به اهمیت مسئولیت اجتماعی برای سازمان های پیشرو اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که برگزاری این جشنواره بتواند در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از وظایف روابط عمومی ،یاری رسان باشد.
پرفسور وی آن ویزر رئیس سازمان بین المللی مسئولیت اجتماعی و رئیس انجمن بین المللی مسئولیت اجتماعی صنفی نیز در سخنرانی ویدئویی ، پرداختن به مسئولیت اجتماعی را در یک برنامه بلند مدت برای سازمان ها ، ضروری دانست و گفت : روابط عمومی باید به سازمان کمک کند تا بتواند نقش خود را در مسئولیت اجتماعی ، به صورت هدفمند و سودمند ایفا کند.
هوشمند سفیدی رئیس خانه روابط عمومی ایران و علی مطیع جهانی عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه‌ریزی اتاق تعاون ایران نیز از دیگر  سخنرانان این جشنواره بودند .
ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت کشور ، پیشگام و پیشرو صنایع کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی محسوب می شود که برخی از فعالیت های ذوب آهن در این حوزه مشتمل است بر مشارکت در توسعه صنایع کشور ، آموزش نیروهای متخصص و ماهر برای کلیه صنایع کشور، پشتیبانی فنی و اعزام نیرو در دوران حماسه سازی مردم ایران در دفاع مقدس ، مشارکت در توسعه فعالیت های فرهنگی و ورزشی کشور از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت ، تاسیس بیمارستان شهید مطهری و ارائه خدمات درمانی به جامعه که در دوران شیوع بیماری کرونا نیز تداوم یافت، کمک به توسعه عمرانی و زیرساخت های منطقه ، تولید محصولات مورد نیاز جامعه و....
منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از3
 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیر اداره
به گزارش ارمغان شهر، مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹
به گزارش ارمغان شهر، محمد یاسر طیب نیا، روز
  به گزارش ارمغان شهر، بر اساس تغییراتی که در
به گزارش ارمغان شهر ، این کنگره که با هدف ساخت
به گزارش ارمغان شهر، سید جواد سادات درباره قانون
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱ از امروز دوشنبه ۷ خرداد ماه آغاز و تا روز ...
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش اینترنتی نان را ابلاغ کرد. متن آن به شرح زیر است.
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز به کار دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رییس قوه قضاییه، سفرای کشورهای مختلف در تهران،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز مرکزی را نیز در بر می‌گیرد. چهارشنبه و ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری از مترو ، محصول ریل است ، افزود : در گذشته ...

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش ارمغان شهر، عرضه جدید خودروی وارداتی برای متقاضیان اسفند سال ۱۴۰۱
به گزارش ارمغان شهر، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای دستورالعمل فروش ...
 به گزارش ارمغان شهر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ...
به گزارش ارمغان شهر، در مراسم افتتاحیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،
به گزارش ارمغان شهر، سه‌شنبه علاوه بر مناطق ذکر شده، بارش ارتفاعات البرز
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر وی با اشاره به اینکه پیش نیاز بهره برداری
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…