نمایش موارد بر اساس برچسب: ذوب آهن

 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و مدیران برخی سازمان ها و صنایع کشور ۲۶ مهرماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد .  
فلیپ بورمانس رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی در پیامی به این جشنواره به اهمیت مسئولیت اجتماعی برای سازمان های پیشرو اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که برگزاری این جشنواره بتواند در نهادینه سازی مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از وظایف روابط عمومی ،یاری رسان باشد.
پرفسور وی آن ویزر رئیس سازمان بین المللی مسئولیت اجتماعی و رئیس انجمن بین المللی مسئولیت اجتماعی صنفی نیز در سخنرانی ویدئویی ، پرداختن به مسئولیت اجتماعی را در یک برنامه بلند مدت برای سازمان ها ، ضروری دانست و گفت : روابط عمومی باید به سازمان کمک کند تا بتواند نقش خود را در مسئولیت اجتماعی ، به صورت هدفمند و سودمند ایفا کند.
هوشمند سفیدی رئیس خانه روابط عمومی ایران و علی مطیع جهانی عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی، تحقیقات و برنامه‌ریزی اتاق تعاون ایران نیز از دیگر  سخنرانان این جشنواره بودند .
ذوب آهن اصفهان با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت کشور ، پیشگام و پیشرو صنایع کشور در حوزه مسئولیت اجتماعی محسوب می شود که برخی از فعالیت های ذوب آهن در این حوزه مشتمل است بر مشارکت در توسعه صنایع کشور ، آموزش نیروهای متخصص و ماهر برای کلیه صنایع کشور، پشتیبانی فنی و اعزام نیرو در دوران حماسه سازی مردم ایران در دفاع مقدس ، مشارکت در توسعه فعالیت های فرهنگی و ورزشی کشور از طریق باشگاه فرهنگی ورزشی این شرکت ، تاسیس بیمارستان شهید مطهری و ارائه خدمات درمانی به جامعه که در دوران شیوع بیماری کرونا نیز تداوم یافت، کمک به توسعه عمرانی و زیرساخت های منطقه ، تولید محصولات مورد نیاز جامعه و....
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، منصور یزدی زاده در حاشیه بازدید از راه اندازی این پروژه  با بیان این که به کمک همکاران ذوب آهنی توانستیم گلوگاه فرایند تولید ریل را با اضافه کردن یک خط جدید اره ودریل برطرف کنیم گفت: برنامه ریزی و طراحی خط تولید ریل خریداری شده در ذوب آهن اصفهان بر اساس ۱۲۰ متر تعریف شده است از آن جایی که وزارت راه به تولید ریل بیش از ۱۸ متر رضایت نداده بود بنابراین گلوگاهی ایجاد شده بود که با اضافه کردن اره و دریل این گلوگاه برطرف شد.

مدیرعامل شرکت به توسعه و افزایش تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر نیز اشاره کرد و افزود: ورق سازه های فولادی یکی از این دست محصولات است که با تولید ۴۰۰ تن ورق سازه ۳۰۰×۲۰ در یک شیفت ۸ ساعته رکورد جدیدی ثبت شد، ضمن این که تولید آن در آینده به ۶۰۰ تن در هر شیفت افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به سیاست دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال، تأکید کرد: بخشی زیادی از این مسکن های ساخته شده را سازه های فولادی تشکیل خواهد داد که ورق سازه های فولادی نقش اساسی در تحقق برنامه دولت در این زمینه خواهد داشت.

یزدی زاده به شکستن رکورد ۲۵ ساله تولید کلاف نیز اشاره کرد و گفت: در صدد هستیم روند تولید کلاف را برای ماه های آتی حفظ کنیم.

وی با بیان این که کلاف برای مصارف داخلی و صادرات، یک محصول استراتژیک محسوب می شود، گفت: علی رغم تحریم ها، فراگیری کرونا، کمبود آب، برق و مواد اولیه و سایر چالش هایی که فولاد سازان با آن رو به رو هستند امیدوار هستیم برنامه صادرات محصولات شرکت را مطابق با برنامه پیش ببریم.

مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت نیز در خصوص پروژه تامین و نصب و راه اندازی اره و دریل جدید نورد ۶۵۰ گفت: با توجه به تولید ریل در نورد ۶۵۰ به عنوان یک محصول استراتژیک و لزوم افزایش ظرفیت و کیفیت محصول تولیدی، علیرغم تحریم های ظالمانه، برنامه ریزی لازم جهت تامین یک دستگاه اره و دریل مخصوص ریل با ظرفیت برش و سوراخکاری حدود ۳۹ تن بر ساعت برای ریل از شرکت لینزینگر اتریش به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های دنیا در این زمینه انجام شد و در حال حاضر در مرحله تست و راه اندازی می باشد.

وی افزود: مطالعات، مهندسی و نظارت عالی این طرح با محوریت مدیریت هماهنگی امور مهندسی و نظارت، فاز تامین توسط مدیریت خرید تجهیزات و قراردادهای توســعه و همچنین عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات بر پایه‌ استفاده حداکثری از زیر ساخت‌ها و توان داخلی شرکت با همکاری مدیریت‌های اجرایی توسعه، مهندسی نورد، برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیــرات مکانیک، تعمیرات و نوسازی راه و ســاختمان و تولید و توزیع برق انجام شده است.

 
منتشرشده در اقتصاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،   وی افزود : تولید آرک TH۳۶، میلگردآلیاژی،ریل UIC۵۴  و ... نیز از جمله دستاوردهای اخیر این شرکت مادر صنعتی به شمار می روند و حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان این شرکت سبب شده ذوب آهن اصفهان مصمم تر از گذشته در مسیر رشد بالندگی حرکت کند و به سهم خودش در اقتصاد کشور نقش آفرین باشد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد : ریل در ذوب آهن اصفهان بر اساس نیاز خطوط کشور تولید می شود و هم اکنون این تولید فراتر از نیاز کشور است و لذا بازاریابی آن برای صادرات به کشورهای دیگر در دست اقدام است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه برنامه دولت محترم برای احداث یک میلیون واحد مسکونی اقدام بسیار ارزشمندی است زیرا مسکن همواره از جمله دغدغه های هموطنان عزیزمان است،خاطر نشان کرد : انتظار نیست کشوری که در تولید فولاد و سیمان و سایر مصالح ساختمانی خودکفا است و هیج وابستگی به خارج ندارد در بخش ساختمان مشکلی داشته باشد.در این خصوص می توان یک اتاق فکر در بدنه دولت ایجاد نمود و تمام دست اندرکاران این بخش در آن حضور فعال داشته باشند تا موانع پیش روی این طرح توسط تولیدکنندگان بررسی شده و برطرف گردد. در این زمینه به یک وحدت بین بخش ها نیاز داریم.

یزدی زاده در پاسخ به این سوال که قیمت گذاری دستوری چه تاثیری بر روند احداث یک میلیون  واحد مسکونی دارد چنین گفت : قیمت گذاری دستوری فولاد یک سنگ بزرگ پیش پای تولید کنندگان این محصول ارزش آفرین در داخل و خارج از کشور است لذا نیاز است قبل از هر گونه تصمیم گیری برای صنعت فولاد در اتاق فکری که عنوان شد همه صحبت ها شنیده شود و سپس تصمیم گیری کنند زیرا با قیمت گذاری دستوری تولید نمی تواند دوام زیادی داشته باشد و اهداف بخش مسکن محقق نمی شود.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت : قیمت ها در کدال کاملاً مشخص است و عرضه و تقاضا به صورت اتوماتیک قیمت محصولات را مشخص می کند. هیچ گونه محدودیتی در تولید فولاد وجود ندارد و مازاد عرضه داریم لذا بهترین مکانیزم برای قیمت فولاد همان مکانیزم عرضه و تقاضا است.
 
منتشرشده در اقتصاد

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مراسم فرهنگی، رزمی گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس در ذوب آهن اصفهان ۳۱ شهریورماه همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس و به منظور یادآوری رشادت‌ها و حماسه‌های شهدا، رزمندگان و سایر ایثارگران و خانواده‌های شان در سال‌های دفاع مقدس و همچنین ارج نهادن به فداکاری‌های شهدای مدافع حرم و امنیت و شهدای سلامت برگزار شد.

در این مراسم که همچون سال‌های گذشته به همت ستاد برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس ذوب آهن اصفهان و با محوریت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در محوطه یادمان شهدای گمنام شرکت برگزار شد، جمعی از فرماندهان نظامی وانتظامی استان، روحانیون و مسئولین نهاد‌های دولتی شهرستان لنجان، مدیران، بسیجیان و سایرکارکنان و مجاهدان جبهه صنعت و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حضور داشتند، برنامه‌های متنوعی به اجرا درآمد و تعدادی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و جبهه سلامت و درمان منطقه مورد تقدیر قرار گرفتند.

دفاع مقدس در ایران اسلامی با فرهنگ حسینی پیوند خورده است

سردار سرتیپ نیلفروشان معاون عملیات فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم گفت: هفته دفاع مقدس یادآور روز‌های جهاد و مقاومت، ایثار و شهادت است. در سال جاری نیز این هفته با اربعین حسینی همراه شده و به ما و نسل‌های بعدی پیام می‌دهد که دفاع مقدس در ایران اسلامی با فرهنگ حسینی پیوند خورده است.

وی افزود: تمام مردم وکارکنان کارخانه‌هایی مانند ذوب آهن اصفهان نیز با ایثارگری و تقدیم شهدای بزرگوار توطئه دشمن را خنثی کردند. پیشرفت‌های فنی و موشکی کشور در حال حاضر نیز از تجربیات دفاع مقدس و فعالیت سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و حسن تهرانی مقدم است.

سردار سرتیپ نیلفروشان بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، فرمانده گردان امام حسین (ع) لشگر نجف بودم، بسیاری از نیرو‌های گردان که امروز در جبهه صنعت حضور فعال دارند را امروز در این مراسم ملاقات کردم. نفراتی که زمان جنگ دوشادوش هم خط‌های دشمن را می‌شکستند و پیروزی‌های بزرگی را برای این نظام به ارمغان آوردند. همچنین شهدایی که جزء همرزمان من در میدان‌های مختلف بودند، فرزندانشان در این شرکت مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: امروز به این صنعت داخلی افتخار کردم، زیرا نیرو‌های انقلابی، مومن و ایثارگر و مدیریت مجموعه با عزم جهادی در سنگر تولید حضور فعال دارند.

فرمانده عملیات سپاه پاسداران تصریح کرد:جنگ سخت امروز به جنگ نرم تبدیل شده که محور آن جنگ اقتصادی است و این‌ها رزمندگان و مجاهدان جبهه انقلاب هستند که در این صنعت نقش آفرین هستند.

همچنین در این مراسم، منصور یزدی‌زاده در سخنانی به ذکر یاد و خاطره شهدای سال‌های دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای سلامت کشور و ۲۹۰ شهید ذوب آهن پرداخت.

وی افزود: تمام موفقیت‌ها و هرآن چه که در کشور داریم مدیون حماسه آفرینی‌های رزمندگان؛ شهدا و ایثارگران و خانواد‌های محترم شان و یادگار دفاع مقدس است. تمام تلاش و افتخار امروز ما نیز توسعه محصولات فولادی و خودکفایی اقتصادی کشور است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به نقش ذوب آهن در دفاع مقدس و حماسه‌های رزمندگان آن و تداوم این فعالیت‌ها در زمان حاضر افزود: ما در جهت پیشرفت در جبهه صنعت و تولید تلاش کرده و به عنوان مثال تولید ریل مورد نیاز ۶ محور در کشور توسط این شرکت طراحی و تولید شده است. در این زمینه در سال ۱۳۹۹ به میزان ۷۰۰ کیلومتر ریل گزاری در کشور با محصولات ذوب آهن انجام شده است.

 

خاطره گویی در مورد سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

در این مراسم سردار ایرانمنش از همراهان سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطرات خود در مورد زندگی و رزم این شهید عزیز را بیان کرد و گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی سیر و سلوک اخلاقی و معرفتی را در جنگ طی کرده بود و در تمام زمینه‌ها از رزم تا تمامی امور زندگی نمونه بود. او خستگی را خسته کرده بود و شهادتش موجب بیداری جوانان شد.

تقدیر از خانواده‌های شهدا و رزمندگان

در ادامه این مراسم از خانواده‌های شهدا و رزمندگان جبهه‌های مختلف تقدیر و لوح‌های یادبود و هدایایی به آن‌ها تقدیم شد که اسامی آن‌ها بدین شرح است:

۱- خانواده شهید حسین پور جعفری از محافظان سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

۲- خانواده شهید مهندس حمزه نعمتی از شهدای شهر چرمهین

۳- خانواده شهید سلامت علی منصوری

۴- رزمنده دفاع مقدس و تلاشگر جبهه تولید مهندس همایون صمیمی مدیر کوره بلند ذوب اهن اصفهان

همچنین شرکت کنندگان مراسم هفته دفاع مقدس برسر مزار دو شهید گمنام آرمیده در شرکت در محل یادمان شهدا حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه، گلباران نمودن مزار‌ها و اجرای مارش نظامی به تجدیدپیمان با شهدا پرداختند.

گفتنی است، در این مراسم گروه هنری شهر آشوب شهر بروجرد سیر زندگی یک شهید غواص عملیات کربلای ۴ را به نمایش گذاشتند.

منتشرشده در اقتصاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، یزدی زاده در این جلسه گفت : ذوب آهن اصفهان تا آنجا که در توانش باشد ، کمک به محرومان منطقه را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مد نظر دارد و این کار موجب رضایت خاطر همه مسئولین و کارکنان این شرکت است .
وی افزود : بهترین کمک به محرومان ، بسترسازی برای اشتغال آنهاست و می توان در این راستا رشته های شغلی را در قالب تعاونی ، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد که افزایش بهره وری را به دنبال دارد و در این راه کمیته امداد و بسیج می توانند بسیارکارساز و موثر باشند .
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود : این شرکت در خصوص تامین نیازهای خود نیز می تواند از محرومان منطقه حمایت کند و این کار از طریق تاسیس شرکت یا تعاونی قابل انجام است .
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان در این نشست ، فعالیت های گروه های جهادی ذوب آهن را قابل تقدیر دانست و گفت : این مجتمع عظیم صنعتی طی سال های گذشته در ساخت ۲۴ واحد مسکونی مشارکت و کمک نموده و این سازمان را در حل مشکلات مربوط به مسکن محرومان یاری داده است که امیدوارم این کمک ها با توجه به شرایط اقتصادی کشور ، افزایش یابد .
سرهنگ محمدی فرمانده سپاه لنجان نیز  از مدیریت ذوب آهن اصفهان و فعالیت گروه های جهادی  این شرکت در جهت کمک به محرومان منطقه تقدیر کرد و این کمک ها را در شرایط کنونی جامعه بسیار ضروری و حیاتی دانست .
وی با اشاره به نقش مهم بسیج در حمایت از محرومان افزود : با انسجام و آموزش محرومان وهمچنین تاسیس تعاونی می توان به ویژه به افرادی که درآمدی ندارند ، کمک اساسی و مهم نمود .
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز گزارشی از فعالیت های این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی ارائه داد و افزود :  کمک به محرومان منطقه یکی از اولویت های اصلی این فعالیت ها است که در این راستا از کمیته امداد شهرستان حمایت های لازم صورت گرفته و همچنین تلاش کردیم در شرایط کرونا به دانش آموزان کمک کنیم.  

 
منتشرشده در اقتصاد
صفحه1 از3
 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در  مدت چهار
این نمایشگاه تا بیست و سوم مهرماه 1400 و به مدت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، این تندیس را
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود صرامی، مدیر عامل شرکت پرستیژلند ایران و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، معاونان، كاركنان، پيشكسوتان و بازنشستگان شركت‌هاي
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با اشاره به نقش هم افزایی این دو فولادساز بزرگ
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی با حضور کارشناسان و فعالان حوزه
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با بیان اینکه در زمینه فرهنگ سازی آموزش های
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با بیان اینکه مصرف گاز

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از  روابط عمومی فدک مال، مسعود ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در اين همايش كه با استقبال مديران، ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه با
 به گزارش پایگاه  خبری ارمغان شهر ، نخستین دوره جشنواره روابط عمومی و ...
 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…