• رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از مشارکت 113 نفر از زندانیان در مرحله شهرستانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن کریم خبر داد.

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان: 113 زندانی در اصفهان در مرحله شهرستانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن کریم شرکت می‌کنند
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی با اشاره به آغاز مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهار داشت: این مسابقات در هشت شهرستان به صورت منطقه‌ای در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه این مسابقات از 20 تیرماه آغاز شده و تاکنون در سه منطقه برگزار شده است، ابراز داشت: باید توجه داشت که هر منطقه شامل چند شهرستان می‌شود و هشت شهرستان میزبان و مابقی شهرستانها به عنوان معین آن شهرستان در برگزاری این مسابقات همکاری دارند.
رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: نواحی یک و دو اصفهان منطقه یک، کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود منطقه دو، نجف آباد و تیران و کرون منطقه سه، خمینی شهر، شاهین شهر، برخوار و فلاورجان منطقه چهار، اردستان، خور و بیابانک و نایین منطقه پنج، شهرضا، سمیرم، مبارکه و لنجان منطقه شش، فریدن، گلپایگان و خوانسار منطقه هفت و جلگه، بن رود و کوهپایه نیز به عنوان منطقه هشت معرفی شده‌اند.
وی با بیان اینکه به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی این مسابقات با بستر سازی صورت گرفته به صورت مجازی برگزار میشود، ادامه داد: به همین دلیل هر شهرستان در بازه زمانی معین مسابقات را برگزار می‌کند.
بخشی در ادامه با بیان اینکه در مجموع سه هزار و 226 نفر در 10 رشته شرکت کرده‌اند، ابراز داشت: این آمار در مقایسه با سال گذشته که مجموع شرکت کنندگان حدود یک هزار و 400 نفر بوده افزایش سه برابری را نشان می‌دهد.
وی افزود: بر این اساس یک هزار و 19 نفر در بخش  تفسیر قرآن،225 نفر در بخش دعاخوانی، 438 نفرحفظ پنج جزء،414 نفر حفظ 10 جزء، 274 نفر حفظ 20 جزء، 222 نفر حفظ کل، 498 نفر قرائت ترتیل، 174 نفر قرائت تحقیق، 162 نفر در بخش اذان و پنج گروه نیز از شهرستان‌های خمینی‌شهر و اصفهان در بخش تواشیح شرکت کرده‌اند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان همچنین به مشارکت زندانیان در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم اشاره کرد و افزود: در مرحله شهرستانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن کریم در شهرستان اصفهان 113 نفر از زندانیان شرکت کرده‌اند.
بخشی با بیان اینکه همه 113 زندانی مشارکت کننده در این مسابقات آقایان هستند، ابراز داشت: این افراد در رشته‌های حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق و اذان در مسابقات شرکت کرده‌اند.
اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، هاشم امینی که
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ،
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در
 • 1
 • 2
 • 3
آخرین اخبار
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، تنها یک تضمین نسبی از سوی محققان حوزه بهداشت و درمان در جهان کافی بود تا
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از زحمات افشین مختاری تقدیر و محسن یوسفیان به عنوان مدیرعامل شرکت پیشرو
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، مدیرعامل این شرکت با ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: این مقدار آب از ابتدای تنش آبی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در این جلسه با بیان این که دانشگاه محل تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر است

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • فرهنگ
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، هاشم امینی که در جمع گروهی از ...
    به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر  ، تنها یک تضمین نسبی از سوی
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، در این جلسه از زحمات افشین مختاری تقدیر
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، هاشم امینی در این جلسه با بیان این که ...
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…