چاپ کردن این صفحه
  • معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان از فرصت دو ماهه به اپراتورهای مخابراتی خبرداد و گفت: ساماندهی، تجمیع و زیباسازی دکل‌های مخابراتی  سطح شهر از سالهای گذشته اجرایی شده است و این روند تا تکمیل آن ادامه خواهد داشت.

ساماندهی و تجمیع دکل‌های مخابراتی شهر اصفهان
    ابزار متن
به گزارش  پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل ا ز روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان حسین امیری در نشستی که با مدیران اپراتورهای تلفن همراه،  نمایندگان اداره تنظیم مقررات رادیوئی منطقه مرکز و مدیر کل ارتباطات و فناوری استان داشت گفت: در حال حاضر در حدود 1150عدد سایت مخابراتی در سطح شهر موجود می باشد که در اختیار 3 اپراتور تلفن همراه می باشد و این درحالی است که از این تعداد تنها 370 سایت دارای مجوز از شهرداری می باشد.
وی ادامه داد: سه مجموعه ارائه دهنده خدماتی باید طی دو ماه آینده نسبت به گرفتن مجوزات لازم اقدام نمایند تا خللی در ارائه خدمات صورت نپذیرد؛ همچنین دستورات لازم جهت حمایت و همکاری حداکثری با اپراتورهای تلفن همراه صادر شده است.
معاون شهردار اصفهان گفت: الزام به دریافت مجوز برای نصب سایت از سال ۸۸ در دستور کار قرار گرفته است و این موضوع از همان موقع به اپراتورها و سازمان‌های مربوطه مخابراتی اعلام شده است و نهایتا تا دو ماه آینده  می بایست وضعیت سایتهای های بدون مجوز مشخص گردد.
وی افزود: هدف مدیریت شهری کمک به اپراتورها در جهت خدمات دهی بهتر به شهروندان با حفظ رعایت اصول امنیتی و ایمنی  و عدم مزاحمت برای ساکنین اطراف سایتها می باشد.
حسین امیری به مراحل صدور مجوزهای مربوطه اشاره کرد و گفت: تمامی درخواست‌های  نصب سایت به شورای فنی ارجاع شده و پس از تصویب در این شورا، مجوز احداث و یا تمدید صادر می‌شود.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان به اجرای پروژه زیبا سازی دکل های مخابراتی اشاره کرد و گفت: اصلاح  و بهبود سیما و منظر شهری، کاهش تعداد دکل ها در سطح شهر با توجه به استفاده مشترک اپراتورها از یک دکل و جمع آوری دکل های مستقر در فضاهای مسکونی، آموزشی، بهداشتی از نتایج این پروژه می باشد.
امیری افزود: کاهش سطح نگرانی های روانی شهروندان،کاهش اعتراضات مردمی و همچنین صرفه جویی هزینه های اجرایی، عملیاتی، نگهداری سایت های مخابراتی از طریق استفاده مشترک از آنها توسط اپراتورهای مخابراتی از دیگر نتایج اجرایی شده این پروژه می باشد.
اشتراک گذاری
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…