سلامت نشاط و پویایی بازنشستگان،اولویت ماست

معاون برنامه ریزی،مالی و پشتیبانی و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی: سلامت جسم و روان بازنشستگان اولویت برگزاری المپیادهای ورزشی است.

 به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  معاون برنامه ریزی،مالی و پشتیبانی و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی در آیین اختتامیه طرح مرشدان که روز پنجشنبه 11 آبان 1402 در اصفهان برگزار شد، اظهار داشت:  برای سازمان تأمین اجتماعی باعث افتخار است که بازنشستگان این سازمان روحیه شادی که در زمان خدمت داشتند در بازنشستگی حفظ کردند.


وی با اظهار امیدواری از توسعه خدمات تأمین اجتماعی برای بازنشستگان بیان داشت:  سازمان تأمین اجتماعی به قشر گسترده ای از جامعه  خدمات ارائه می‌دهد  که شامل چهار و نیم میلیون نفر مستمری بگیر است.


مرتضی حسینی گفت: جمعیت سالمندی در کشور با سرعت در حال افزایش است به طوری که چهار سال گذشته فقط ده درصد جمعیت کشور را سالمندان تشکیل می داد،  اما این آمار تا سال ۱۴۲۰ به بیست درصد و  تا سال1430این جمعیت به ۳۳ درصد خواهد رسید و یک سوم جمعیت کشور را سالمندان تشکیل خواهد داد.


وی با تأکید بر بازنگری در رویکردهای سیاستی کشور در زمینه ارائه خدمات به سالمندان گفت: برای ایجاد برنامه‌های  نوین در حوزه سالمندی نیازمند زیرساخت های مناسب هستیم زیرا اگر  بخواهیم با این عملکرد پیش برویم قطعاً با مشکل مواجه خواهیم شد.


حسینی بیان داشت: سازمان تأمین اجتماعی در حوزه  خدمات به بازنشستگان خود  اقدام به ایجاد شورای عالی رفاه کرده است که تصمیم دارد هر فعالیتی در زمینه  ایجاد رفاه برای زندگی کارمندان انجام گیرد  برای بازنشستگان سازمان نیز در نظر گرفته شود.


وی حفظ سلامت جسم و روان بازنشستگان را  الویت اصلی برگزاری المپیادهای ورزشی دانست و ادامه داد: هر کدام از سازمانها و ادارات کشور باید بار بازنشستگان خود را در  حوزه حفظ سلامت روان سالمندان  به دوش بکشد، تا کشور بتواند برای مابقی حوزه های سالمندی فکری بکند زیرا در سایر اقشار جامعه  کار برای مسئولین دشوارتر خواهد بود.


سرپرست معاونت برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به عملکرد مثبت این سازمان در سال جاری گفت: سازمان تأمین اجتماعی تا اوایل سال گذشته به دلیل مسائل و مشکلات در حوزه های داخلی و فشارهای متأثر از حوزه های بین الملل برای پرداخت حقوق مستمری بگیران از بانک ها استقراض کرده بود.


وی همچنین  یکی از دلایل بدهی تأمین اجتماعی به بانک ها را سؤمدیریت عنوان کرد و بیان داشت:  سال گذشته بدهی سازمان تأمین اجتماعی به بانک صد و شش هزار میلیارد تومان و  سود بانکی آن بیست و پنج هزار میلیارد تومان بوده است اما با حمایتی که دولت از سازمان تأمین اجتماعی انجام داد مبلغ بدهی به صفر رسید و حقوق مستمری بگیران  بدون حتی یک ریال استقراض در موعد مقرر  واریز شد.


حسینی با تأکید بر اینکه باید به فکر آینده سازمان تأمین اجتماعی بود عنوان کرد: سازمان تأمین اجتماعی از پرتگاه دنده عقب گرفته و از بحران عبور کرده است.


حسینی در پایان با اظهار امیدواری از عملکرد آینده سازمان تأمین اجتماعی گفت:  منبع درآمد سازمان، بیمه ها و آیینه و پیشانی خدمات دهی آن حوزه درمان است که انتظار می رود در هر دو حوزه عملکرد قابل قبول ارائه دهیم و افق روشنی در  انتظار سازمان تأمین اجتماعی باش

اشتراک گذاری

نظر دادن

تمام اطلاعات علامت گذاری شده با * را وارد نمایید. کدهای HTML مجاز نمی باشد.

 • اقتصاد
 • سیاست
 • شورا
 • شهرستان ها
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،. مهدی نصر از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن مرادمند با
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرهاد امین
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، مهرداد دادخواه
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حسن ساسانی از
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،  سرپرست معاونت
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، ابوالقاسم عسکری
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط
 • 1
 • 2
 • 3

آخرین اخبار

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،. مهدی نصر از چهره های ماندگار صنعت فولاد ومعاون سابق برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی آبفای استان اصفهان:حسین اکبریان با اشاره به این که این مجتمع ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن مرادمند با اشاره به برنامه‌های هفته پژوهش اظهار داشت: مقوله پژوهش و فناوری در ...
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرهاد امین دهقان، در حاشیه دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا درجمع خبرنگاران گفت: ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ پاسدار حسن امینی جانشین لشکر ۱۴ امام حسین(ع) ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، جمسعود سامی با اشاره به برگزاری نخستین کنگره انجمن علمی تغذیه ایران اظهار کرد: برپایی

خبرهای تصویری

 • اقتصاد
 • سیاست
 • جامعه
 • حوادث
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ،. مهدی نصر از چهره های ماندگار صنعت فولاد
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی آبفای استان ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، محسن مرادمند با اشاره به برنامه‌های هفته
  به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، فرهاد امین دهقان، در حاشیه دومین ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، سرهنگ پاسدار حسن امینی جانشین لشکر ۱۴ ...
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، جمسعود سامی با اشاره به برگزاری نخستین
بالا
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…