چاپ کردن این صفحه
  • در ارزیابی که وزارت نیرو در هفته پژوهش اعلام نمود شرکت توزیع برق اصفهان در بین تمام شرکت های توزیع برق کشور در عرصه پژوهش و فن آوري رتبه اول را از آن خود نمود که در اين راستا باب گفتگو را با مدير عامل شرکت توزيع برق اصفهان باز نموديم .

شرکت توزیع برق اصفهان رتبه اول پژوهش و فن آوری در ارزیابی وزارت نیرو شکل واقعی خلاقیت و نوآوری در سایه پژوهش و تحقیقات

به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر ، حمید رضا پیرپیران مدیر عامل شرکت در این باره گفت :پروژه های تحقیقاتي و پژوهشي توانسته فرايندهاي خدمت رساني و برق رساني با کيفت را ارتقا بخشد و مسير استراتژي شرکت را با سرعت بيشتر هدايت کند به طورقطع نگاه پژوهش محور مي تواند چشم انداز شرکت را با کيفيت بهتري به سرمنزل مقصود برساند

وی در ادامه گفت : ارتباط صنعت با دانشگاه مسیر پیشرفت ما را بیش از پیش می نماید به طوري که با داشتن دانشگاههاي اصفهان ، دانشگاه صنعتي و بسياري از دانشگاههاي آزاد اسلامي  می توانیم این ارتباط را در سطح وسیعتر ایجاد کنیم و با تفاهم نامه هایي که ايجاد و امضا شده اشت به ارتقا هر چه بيشتر سازمان همت گماريم.

 حبیب ا....مظاهری مدیر دفتر تحقیقات در ادامه گفت : در توسعه همه جانبه برکسی پوشیده نیست، تحقیق و پژوهش شاهراه ورود به خودکفایی و استقلال همه جانبه است .

 وی تصریح کرد :فعالیتهای تحقیق و پژوهش موجب فن آوری و نوآوری مي گردد و توانمندي هاي کارکنان يک مجموعه را به نمايش مي گذارد  خوشبختانه دستاوردهای پژوهشی در صنعت برق اصفهان ستودنی است و در تمام حوزه ها همکاران حضور داشته اند.

وی تصریح کرد :دریافت این لوح حاصل رهنمودهای مدیرعامل و تلاش تمام همکاران بوده است که در نهایت شرکت توزيع برق اصفهان با کسب ۴/۷۴ درصد از امتيازات ساخص هاي ارزيابي جايگاه اول را از آن خود کرد.

وی به شاخص های ارزیابی اشاره کرد و گفت: در بخش تعریف اولویت های تحقيقاتي ۱۱ مورد اولويت به تصويب وزارت نيرورسيد ، در بخش انتشار و حمايت از دانش تحقيقات تعداد ۳۶ مقاله در کنفرانس هاي ملي و بين المللي پذيرفته و يک عنوان کتاب جهت تاليف ،تصويب نموده است که نتيجه آن کسب رتبه دوم کنفرانس سيرد منطقه اي بوده است .

وی خاطر نشان کرد :در سال گذشته کمیته تحقیقات ۱۶ جلسه کاربردی در خصوص تصویب فعالیتهای علمي و پژوهشي برگزار نمود و در عملکرد مالي با جذب ۱۰۰ درصدي بودجه تحقيقات در سال ۹۷ رشد داشته که اين ميزان رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۳ درصد بوده است .

اشتراک گذاری
ما برای ارائه سرویس های خود و بهبود تجربه شما، از کوکی ها برای اهداف بسیاری در وب سایتمان استفاده می کنیم. کوکی ها برای عملکرد بهتر سایت از قبل تنظیم گردیده اند. More details…